שולחן ישיבות למשרד

בכל משרד, בלי קשר לגודלו או לתחום הפעילות שלו, נערכות ישיבות מקצועיות מפעם לפעם. חלק בלתי נפרד זה משגרת העבודה במשרד מצריך אמצעים שיאפשרו את קיומו – שולחן ישיבות למשרד, מבחינה מעשית. חשוב להדגיש שבזה הרגע נכנסנו לתחום רחב מאד ובו מגוון רב של אפשרויות, אופנות וטרנדים. ההגדרה הבסיסית של שולחן ישיבות פשוטה מאד – זהו שולחן סביבו אמורים לשבת ולהתדיין מספר אנשים הנוגעים לעסק הספציפי, לעיתים מספר פעמים ביום. כבר מכאן, ניתן להסיק על מאפיין חשוב מאד של שולחן הישיבות, והוא הגודל שלו.

בעת בחירת השולחן, צריך לראות כמה אנשים יכולים לשבת סביבו, ולראות האם מספר זה עומד בקנה אחד עם מספר האנשים שצפויים לקחת חלק בישיבות מהסוג הזה. כמובן שמומלץ לקחת מקדם ביטחון מסוים, של מספר מקומות ישיבה לפחות, וזאת מכיוון שייתכנו בהחלט ישיבות ופגישות עם אנשים שונים, שלא בהכרח נלקחו בחשבון בתכנון הראשוני. כיאה לעידן הנוכחי בו אנו חיים, צריך לדאוג שהשולחן יהיה גדול מספיק עד שניתן יהיה להניח עליו בצורה פשוטה מסמכים, מחשבים ניידים ושאר פריטים שבלעדיהם ישיבת עסקים לא יכולה להיות שלמה.

הרצון ליצור רושם חיובי – והדרך להגשים זאת

הצורה של השולחן אינה קבועה. אפשר למצוא שולחנות משרדיים מרובעים, מלבניים או עגולים, למשל, כאשר לכל שולחן יש יתרונות משלו. שולחן עגול מאפשר קרבה יחסית ויצירת קשר עין בין היושבים סביב השולחן, בעוד ששולחן מלבני הוא קלאסי יותר ופשוט יותר להתאים לחלל הספציפי.  את השולחנות אפשר למצוא בגוונים שונים ובטקסטורות שונות, אותם ניתן להתאים הן לעיצוב הכולל של חדר ישיבות בטעם אישי של אנשי המשרד. שולחן ישיבות למשרד הוא אחד הרהיטים המשרדיים החשובים ביותר מבחינה אסתטית בכל משרד. זהו שולחן שצריך להיות "רשמי" ויוקרתי ככל האפשר, מה שרחוק מלהפתיע בהתחשב באנשים שאמורים לשבת סביב השולחן: בכירי החברה או הארגון, קולגות, לקוחות פוטנציאליים, משקיעים וכיוצא בזה.

בתנאים האלה, ברור מדוע הבחירה המקובלת היא בשולחן המשדר יוקרתיות, מעוצב באופן מוקפד ועשוי מחומרי גלם שנחשבים לאיכותיים: זכוכית, לדוגמא, היא רכיב חובה בלא מעט שולחנות ישיבות. שולחנות מהסוג הזה ייצרו בהכרח רושם חיובי אצל כל מי שנחשף לשולחן, מה שממתג באופן כמעט אוטומטי גם את החברה שמשתמשת בשולחן כמקצועית וכמובילה בתחומה. ניתן בהחלט לחשוב כבר במעמד הרכישה של השולחן על הכיסאות שיהיו סביבו, שצריכים לשלב בצורה מיטבית בין המראה שלהם לבין נוחות הישיבה עליהם.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ