שולחן מזכירה

מחפשים שולחן מזכירה איכותי לעסק או למשרד?

נגריית גור, יצרנית ריהוט משרדי, היא הכתובת הנכון עבורכם. עליכם להשיג שולחן נוח, שיאפשר למנהל/ת האדמיניסטרטיבי/ת לנהל את סביבת העבודה בנוחות מרבית. כל חברה צריכה שעמדת ניהול המשרד תהיה נוחה על מנת שתאפשר עבודה יעילה וטיפול אפקטיבי בכל המשימות. חברת גור ריהוט משרדי תתאים שולחן מזכירה בהתאמה אישית. מוזמנים לעיין בעבודות שביצענו בתחום ולהתרשם. צרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי ויחס אישי.

שולחן מזכירה דגם DA

שולחן מזכירה דגם DB

שולחן מזכירה דגם DC

שולחן מזכירה דגם DF

שולחן מזכירה דגם DG

שולחן מזכירה דגם DI

שולחן מזכירה דגם DL

שולחן מזכירה דגם DE

שולחן מזכירה דגם DH

בבחירת שולחן מזכירה, אנחנו יכולים להיתקל בשני סוגים עיקריים. הסוג הראשון מורכב משולחנות רגילים, אשר יכולים להיות גדולים יותר או פחות – זאת, בהתאם להיקף העבודה של המזכירה. סוג שני של שולחנות המשמשים מזכירות הוא למעשה דלפקי קבלה – דלפקים אלו מוצבים בכניסה של בית העסק ומשמשים את פקידי הקבלה, המטפלים בעובדים ובאורחים המגיעים לבית העסק.

דלפקים אלו יהיו שונים מהשולחנות והם יכללו מעין מחיצה, המפרידה בין הפקיד לבין העובד או האורח שנעזר בפקיד. דלפקים אלו, בהשוואה לשולחנות, יהיו מסיביים יותר, כאשר הם מכוונים לא רק לספק מרחב עבודה למזכירה, אלא גם ליצור רושם מכובד על בית העסק.

התאמת שולחן מזכירה להיקף העבודה

כל שולחן למזכירה צריך להיות מותאם למאפייני העבודה – מזכירה של עובד זוטר יחסית היא בעלת היקף עבודה נמוך יחסית, כך שהשולחן יכול להיות קטן יותר ובעל מראה פחות מרשים. לעומת זאת, מזכירה אשר עובדת עבור מנהל בכיר היא בעלת היקף עבודה גדול יותר והיא צריכה ליצור רושם טוב יותר אצל האורחים המגיעים אל המנהל. לכן, שולחן כזה יהיה בעל מידות גדולות יותר והוא יהיה בעל מראה מרשים יותר. מראה זה מושג באמצעות שימוש בחומרים יקרים יותר, כגון עץ מלא או זכוכית.

נגריית ריהוט משרדי גור נותנת פתרונות משרדיים מזה שנים בהצלחה רבה ובאיכות מצוינת! אם אתם מחפשים שולחן מזכירה איכותי ומרשים ובמחירים ללא תחרות, אין ספק שחברת גור היא המתאימה לכך. אנחנו בגור רכשנו ניסיון רב בתחום של ריהוט משרדים ואנו מייצרים שולחנות משרדיים מחומרי גלם איכותיים ביותר ובהתאמה אישית לכל עסק על פי סגנון העבודה והצרכים שלה. שולחן מזכירה תוכלו למצוא אצלנו במגוון רחב של עיצובים וגדלים, הכל על פי הצרכים שלכם! בואו לרכוש מאיתנו שולחן מותאם למזכירה בצורה מושלמת ואידיאלית, אנו מבטיחים לכם איכות ללא פשרות ושירות מצוין ואמין וכמובן הקפדה על כל הפרטים הקטנים, מחכם לכם!

נוחות העבודה

מעל לכל, חשוב שהשולחן המיועד למזכירה יהיה שולחן אשר יספק סביבת עבודה נוחה ככל האפשר – עבודת המזכירות יכולה להיות לחוצה לעיתים ומרחב עבודה אשר מאורגן בצורה נכונה יכול לספק הקלה בעבודה הזו. שולחן אשר יכול לסייע למזכירה בעבודתה צריך להיות שולחן בעל מקום רב לטלפונים ולמחשבים הרבים, שנעשה בהם שימוש במסגרת העבודה.

כמו כן, שולחן משרדי שמתאים למזכירה מהסוג הזה יהיה גם שולחן בעל מגירות, שידות ומדפים רבים – השימוש באביזרים הללו מאפשר למזכירה לחלק את כלל חומרי העבודה בצורה נכונה והסדר הזה יסייע לה לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר, בייחוד במקרים של לחץ בעבודה. כאשר המזכירה נמצאת בסביבת עבודה שנוחה לה, היא נינוחה יותר ובצורה כזו העבודה שלה יעילה יותר.

מחפשים שולחנות מזכירה או דלפקי קבלה? פנו אלינו לנגריית גור ותזכו לריהוט מותאם אישית לצרכי המשרד שלכם. התרשמו מעבודותינו וצרו איתנו קשר.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ