דלפק קבלה

דלפק קבלה הפך בשנים האחרונות לפריט ריהוט משרדי מאוד מבוקש והוא נמצא כמעט בכל מקום. החל מחנויות ומשרדים קטנים ועד לבתי מלון, קופות חולים וכל משרד ממשלתי או ציבורי אחר. "נגריית גור" ערוכה להעניק מגוון רחב של פתרונות יצירתיים של דלפקים למשרד ובפרט דלפקי קבלה שונים בהתאמה מושלמת ללקוח והקפדה על אחידות יתר הריהוט המשרדי.

דלפקי הקבלה הם בגדר חובה בכל בית עסק או משרד היות והם מהווים סימון לקהל לאן לגשת לקבלת השירות או לשם מכירה. הם משדרים תדמית של רצינות ורשמיות המייצגת את העסק ומעבירה את המסר שלו. בחירת דלפק קבלה חייבת להיעשות תוך תכנון קפדני והתחשבות במסר אותו רוצים להעביר. עיצוב הדלפק וסגנונו הם אלה שקובעים ומעבירים את התחושות כמו יוקרתיות, חמימות, פשטות ועוד בהתאם לרצון הלקוח.

דלפקים למשרד עשויים להיות ממגוון חומרים כמו זכוכית, פלסטיק, מתכת, עץ ועוד. הדלפק אמור להיות משטח עבודה אופטימאלי הן לעובד שיושב מאחוריו והן עבור הלקוחות הניגשים אליו. אי לכך יש לבחור בדלפק נוח בגובה הרצוי שיהיה עמיד ואיכותי וכמובן עשוי מחומרים טובים ואיכותיים המחזיקים מעמד לאורך שנים.

דלפק קבלה דגם JQ

דלפק קבלה דגם JV

דלפק קבלה דגם JZ

דלפק קבלה דגם JAC

דלפק קבלה דגם JAL

דלפק קבלה דגם JAK

דלפק קבלה דגם JAV

דלפק קבלה דגם JAQ

דלפק קבלה דגם JBC

דלפק קבלה דגם JBA

דלפק קבלה דגם JBE

JBL

דלפק קבלה דגם JBB

דלפק קבלה דגם JA

דלפק קבלה דגם JB

דלפק קבלה דגם JC

דלפק קבלה דגם JD

דלפק קבלה דגם JE

דלפק קבלה דגם JF

דלפק קבלה דגם JG

דלפק קבלה דגם JH

דלפק קבלה דגם JI

דלפק קבלה דגם JJ

דלפק קבלה דגם JK

דלפק קבלה דגם JL

דלפק קבלה דגם JM

דלפק קבלה דגם JN

דלפק קבלה דגם JBF

דלפק קבלה דגם JP

דלפק קבלה דגם JW

דלפק קבלה דגם JX

דלפק קבלה דגם JAA

ריהוט משרדי מיוחד

דלפק קבלה דגם JAD

דלפק קבלה דגם JAE

דלפק קבלה דגם JAF

דלפק קבלה דגם JAG

דלפק קבלה דגם JAH

דלפק קבלה דגם JAI

דלפק קבלה דגם JAJ

דלפק קבלה דגם JAM

דלפק קבלה דגם JAN

דלפק קבלה דגם JAO

דלפק קבלה דגם JAP

דלפק קבלה JAW

דלפק קבלה דגם JAY

דלפק קבלה דגם JAZ

דלפק קבלה דגם JBD

דלפק קבלה דגם JAX

דלפק קבלה JBH

דלפק קבלה דגם JBI

חשוב לזכור – דלפק קבלה למשרד הוא בדרך כלל הרהיט הראשון בו נתקלים כל הבאים למשרד ולבית העסק שלכם. לכן יש להקפיד לבחור נכון דלפק שישרת היטב את המטרה ויעביר את המסר הברור והרצוי. יש לשלב את עיצובו של דלפק הקבלה יחד עם עיצובם של יתר הרהיטים כדי ליצור אחידות ואסתטיקה.

דלפק קבלה ועמדות קבלה

דלפקים ועמדות קבלה, הפכו לחלק בלתי נפרד מהריהוט המשרדי. הרבה משרדים, בוחרים להציב דלפק ללקוחות החברה בכניסה. עמדת קבלה, נעימה ואסתטית, יוצרת רושם מקצועי ואדיב, במיוחד אם מגיעים הרבה לקוחות לחברה מדי יום. יש לציין, כי העמדה יוצרת את הרושם הראשוני של לקוחות ובעלי עסקים שונים, הבאים במגע עם החברה ודלפק זה, תפקידו הוא להסביר פנים ללקוחות החברה, במיוחד כאשר הם מגיעים לחברה בפעם הראשונה.

דלפק קבלה הוא הדבר הראשון שהלקוח נתקל בו
בכניסה לכל משרד או חברה, הדבר הראשון שלקוחות או מועמדים לראיון עבודה נתקלים בו, הוא דלפק הכניסה למשרד, שם יושבת מזכירה או מנהלת המשרד, אשר מפנה את הלקוחות והמועמדים לעבודה לאדם המתאים. ישנם כמה סוגים של דלפקים, האחד הוא בסגנון מודרני וצעיר והסוג השני הוא דלפק בסגנון קלאסי, אך יוקרתי. ניתן למצוא גם דלפק עגול, פינתי או מרובע. חשוב כי דלפק הקבלה, יתאים לעיצוב הכללי של המשרד.

בגלל שעמדות הקבלה, הפכו להיות רהיטי משרד מבוקשים, ניתן למצוא מגוון של סגנונות וחומרי גלם איכותיים שיוכלו להתאים לעיצוב המשרד שלכם. ניתן אף להזמין דלפק בהזמנה אישית, מחנות שהיא חנות המפעל של רהיטי משרד, או מנגר המתמחה בבניית עמדת קבלה. לחשוב על צרכי המשרד לפני הזמנת דלפק קבלה – חשוב, כי למי שמאייש את הדלפק, יהיה די מקום לאחסון ודרכי תקשורת שתהיינה נוחות ללקוחות שמגיעים אליו.

יש תמיד לחשוב, מהם הצרכים של המשרד, לפני שבכלל תזמינו את עמדת הקבלה שלכם. דלפק המעוצב בחצי קשת, יתאים יותר כאשר נוצר הצורך להוסיף עוד כיסא בעמדה. כל מפעל או משרד המכבד את עצמו, מתקין עמדת קבלה. כדאי שתבנו או תרכשו דלפק עשוי מעץ איכותי כמו עץ אלון, טיק או מהגוני, מה שישדר יוקרה למשרד.

ריהוט משרדי זה ברור – רק ברהיטי גור

אם אתם מעוניינים להזמין עמדה איכותית שתתאים לאזור הקבלה במשרדכם, תוכלו למצוא אותה בנגריית גור שהינה נגרייה מייצרת ע"פ התאמה לצורכי הלקוח. נגרייה עם וותק של 45 שנה בייצור ריהוט משרדי בהתאמה אישית. כמו כן, נגריית גור, עוסקת במתן פתרונות אופנתיים ועיצוביים, כך שיהיו פרקטים לסביבה. ניתן למצוא ריהוט משרדי לכל גודל של משרד וכן, ריהוט למשרד הביתי.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ