אודות

נגרית גור בע"מ – ריהוט משרדי נוסדה בשנת 1969.
הנגריה מתמחה בייצור ושיווק ריהוט משרדי בפורניר, בצבע אפוקסי, בפורמייקה ובמלמין.

חברת גור ריהוט משרדי בעלת נסיון רב ביצור ריהוט משרדי. החברה עוסקת במתן פתרונות מעוצבים,אופנתיים ונוחים לסביבת עבודה,לחללים ציבוריים ומשרדיים. בנוסף מתאימה החברה ריהוט למשרד ולחדר העבודה הביתי.

חברת גור ריהוט משרדי דוגלת כמדיניות, לנהל את פעילותה המסחרית בתחום הרהוט המשרדי, באמינות והגינות מרבית. תוך שמירה קפדנית על איכות מוצריה ודגש על מתן רמת שירות ואחריות הגבוהה ביותר. לחברה צוות עובדי ייצור ומרכיבים מקצועיים, מערך שיווק ושרות לקוחות שנותן מענה לכל דורש. כחלק מהשרות נותנת חברתנו, הכוונה וייעוץ כיצד לרהט את משרדכם עם ריהוט משרדי איכותי. בנוסף אנחנו גאים בעמידה בלוח הזמנים שניתן ללקוח.

תנאי ראשון הכרחי לרכישת ריהוט משרדי, חשיבה מעמיקה על התקציב העומד לצורך ריהוט המשרד. תנאי שני הוא אותו ייעוץ לתכנון הרהיטים וייצורם, ע"פ המקום המיועד להצבת הריהוט. יש חשיבות מכרעת לניצול מכסימלי ופונקציונאלי של חלל המשרד. לעיצוב פנים המשרד יש השלכות גדולות מאד על יעילות והצלחת העסק. יש להשקיע מחשבה רבה, בעיצוב העסק וברכישת הרהוט המתאים. החשיבה משפיעה על יעילות העובדים, ריהוט משרדי פונקציונאלי עוזר לעובדים לעבוד בצורה יעילה.

ההצלחה העסקית של המשרד

בחברת גור ריהוט משרדי גאים להציע פתרונות אחסון וריהוט משרדי מהטובים ביותר, תוך הצטיינות בנוחות, יעילות, נגישות וגמישות. החברה מקפידה על ריהוט אופנתי לצד איכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר. לחברת גור ריהוט משרדי מגוון רחב מאד של מוצרים המובילים בתחום הריהוט המשרדי:

ריהוט לחדר המנהל כולל: שולחן, שלוחה, ארון גבוה, ארון נמוך, כסא מנהל וכיסאות אורח. עם אפשרויות נוספות של שולחן דיונים, פינה אינטימית לאירוח – הכל בהתחשב בגודל החלל.

ריהוט למשרד, ריהוט חדרי ישיבות, עמדות ארגונומיות, ריהוט מתכת, ריהוט לחלל הפתוח עם התאמת ריהוט משרדי משתלב, דלפקי קבלה [מכל הסוגים ובכל החומרים], כיסאות עבודה, פינות המתנה, ריהוט לבתי ספר וסטודנטים, ריהוט מיוחד ע"פ הזמנת אדריכל / מעצב פנים.

ריהוט משרדי חשוב ביותר גם לאורח שמבקר במשרד. בין אם הוא לקוח או עובד חדש. את אשר רואות העיניים, הראש מתרגם לעסק מצליח שחושב קדימה,תוך דאגה לעובד ולאורח.

חברתנו תשמח להעניק לך מניסיונה הרב!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ