שולחנות לחדרי ישיבות

שולחן ישיבות כשמו כן הוא: בדרך כלל הוא קיים בכל משרד בין אם בתוך חדר המיועד לכך הנקרא חדר ישיבות ובין אם הוא נמצא בחדרו של המנהל. סביב שולחן הישיבות נערכים דיונים חשובים ומתקבלות החלטות רשמיות. אי לכך מאפייניו אמורים להיות תואמים לתפקודו. שולחן זה צריך להיות גדול ומרשים אך גם רחב כדי לאפשר לכל משתתפי הישיבה את הנוחות המתבקשת מדיונים ארוכים.

שולחן זה הוא אינו רהיט משרדי רגיל אלא מתוקף תפקידו הוא אמור ליצור אווירה רשמית ומאוד מכובדת. "נגריית גור" מתמחה בהתאמת ריהוט משרדי בהתאמה אישית ומקצועית ובכללו שולחנות עבודה ושולחנות לישיבות. עצתנו הטובה לבחירת שולחן מתאים לחדר ישיבות היא ראשית להתייחס אליו כמרחב עבודה דינאמי וככזה רצוי להעניק שטח של לפחות 80-85 ס"מ לכל אדם היושב בשולחן זה. מעוניינים לקבל הצעה מותאמת עבורכם? התקשרו עכשיו לטלפון: 072-3311844

שולחן ישיבות דגם BAZ

שולחן ישיבות דגם BAY

שולחן ישיבות דגם BAX

שולחן ישיבות דגם BAV

שולחן ישיבות דגם BAO

שולחן ישיבות דגם BAC

שולחן ישיבות דגם BJ

שולחן ישיבות דגם BL

שולחן ישיבות דגם BI

שולחן ישיבות דגם BX

שולחן ישיבות דגם BS

שולחן ישיבות דגם BB

שולחן ישיבות דגם BA

שולחן ישיבות דגם BAN

שולחן ישיבות דגם BC

שולחן ישיבות דגם BD

שולחן ישיבות דגם BE

שולחן ישיבות דגם BF

שולחן ישיבות דגם BG

כסאות למשרד

שולחן ישיבות דגם BS

שולחן ישיבות דגם BV

שולחן ישיבות דגם BW

שולחן ישיבות דגם BY

שולחן ישיבות דגם BZ

שולחן ישיבות דגם BAE

שולחן ישיבות דגם BAF

שולחן ישיבות דגם BAG

שולחן ישיבות דגם BAH

שולחן ישיבות דגם BAI

שולחן ישיבות דגם BAJ

שולחן ישיבות דגם BAK

שולחן ישיבות דגם BAL

שולחן ישיבות דגם BAM

שולחן ישיבות דגם BAR

שולחן ישיבות דגם BAOO

שולחן ישיבות דגם BAS

שולחן ישיבות דגם BAT

שולחן ישיבות דגם BAW

שטח זה אמנם לא גדול כפי שניתן בשולחן מנהל אך אמור להיות מספיק טוב לישיבה ממושכת ונוחה המאפיינת את רוב הישיבות העסקיות הממושכות. המלצתנו היא ששולחן ישיבות יהיה עשוי מעץ מלא בעל נוכחות ומאסיבי במיוחד כדי ליצור אווירה של רשמיות המתאימה כל כך להחלטות המתקבלות על שולחן זה. שולחן בחדר הישיבות יהיה בדרך כלל מעוגל ויאפשר שכל אחד ממשתפי הישיבה יוכל לראות את כל יתר המשתתפים ויעניק לו חלק שווה מצידו בשותפות להחלטה. שולחן מותאם לחדר ישיבות מעוצב בדרך כלל בקווים סולידיים ובצבעים קבועים וכהים בדרך כלל. בבחירת שולחן זה יש להתייחס כמובן לכיסאות המקיפים אותו שיהיו גם הם נוחים ומאפשרים ישיבה ממושכת וארוכה כיאה לישיבות רשמיות.

שולחן ישיבות מותאם לחדר הישיבות

במשרד ישנם מספר חדרים / אזורים חשובים ביותר. חדר הישיבות הינו חדר חשוב במיוחד וכמובן שולחן משרדי שמשמש המרכיב המרכזי בחדר. לקוח שנכנס לפגישה במשרד, עובר דרך הקבלה ובדרך כלל מוכנס ישירות לחדר הישיבות. הלקוח מתיישב ליד שולחן הישיבות ומתרשם, התרשמות ראשונית מהנראות של שולחן הישיבות ומהחדר כולו. זה הרושם הראשוני שמקבל הלקוח על המשרד וזה בהחלט משפיע על ההחלטות העתידיות שלו. צורת שולחן הישיבות מתוכנת, ע"פ גודל החדר, צורתו, כמות האנשים שהלקוח מבקש להושיב סביבו, כמובן שהתקציב שהלקוח הקציב לטובת שולחן הישיבות.

השולחן יכול להיות בכל צורה (עגול, מרובע, מלבני, אובלי וכו') ובכל חומר גלם. שולחן פשוט בגמר מלמין, שולחן יוקרתי בגמר פורניר (על כל סוגי הפורניר), שולחן בצבע אפוקסי בתנור, עם רגליי מתכת, עם זכוכית בצבע או שקופה. ניתן להוסיף כל מיני אלמנטים וצורות לשולחן, ניתן לבצע עם קנט בכל עובי . ניתן להוסיף לשולחן הישיבות אלמנט לחשמל ותקשורת, שממוקם ע"ג המשטח, באותו מפלס.

ניתן לבצע את יחידת התקשורת בחומרים שבהם בוצע השולחן וגם לחבר יחידת מיובאת שמגיעה עם כל האביזרים הדרושים. לחיבור חשמל, תקשורת, מחשוב. בנוסף מסתירים ע"י פתרונות שונים, את כל הכבלים שמגיעים מהרצפה.

סביב אותו שולחן ישיבות, בוחרים כיסא שמתאים לסגנון וליוקרת השולחן. לרוח המשרד ולטעמם של המחליטים. נציג נגריית גור, שמייצרת, מספקת ומרכיבה, את שולחן הישיבות ע"פ בחירת הלקוח או האדריכל / מעצב. לסיכום, חדר הישיבות והשולחן שנמצא בו, מהווים מקום אינטימי וחשוב מאין כמוהו.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ