כיסאות מנהל - המדריך המלא

רוב המנהלים, יושבים הרבה שעות במשרדם, כאשר הם נפגשים עם אנשי עסקים, מנהלים ישיב עם העובדים ועוד. כדאי, כי כיסאות מנהל יהיו נוחים לעבודה, כך שיהיה נוח יותר לקבל החלטות. ישנם כיסאות מיועדים למנהלים, שהם אורתופדיים וארגונומיים. ניתן למצוא מנגנונים משוכללים של כיסאות עבור מנהלים, כמו שינוי תנוחה, כיוון ועוד. יש לבחור ריפוד שיהיה נוח ולא יגרום להזעה, במיוחד במדינה חמה כמו שלנו. חשוב, כי תהיה תמיכה מלאה בגב, למניעת כאבים של גב וצוואר. כאשר מדובר על כיסא מנהל, לא כדאי להתפשר. סביבת עבודה נוחה למנהלים – כאשר סביבת העבודה של המנהלים היא נוחה, קל יותר להתרכז ולנהל ביד רמה את המשרד, העובדים, פגישות עסקים ועוד.

איפה מומלץ לרכוש?

יש לרכוש את כיסאות מנהלים בחברה ידועה המשווקת ריהוט משרדי איכותי. מומלץ, להגיע לאולם התצוגה ולבחון את הכיסא, מול שולחן שיהיה בגובה הנכון. כאשר אתם רוכשים ריהוט משרדי, כדאי כי תרכשו את כל הריהוט מחברה אחת, מה שיקל עליכם בהתרוצצויות ותרכשו ריהוט איכותי למשרד, מחברה ידועה. בחברתנו, ניתן למצוא את כיסאות המנהלים, האיכותיים והמשוכללים ביותר, תוכלו להגיע לאולם התצוגה להתרשם ולהתנסות במבחר הרב שיש לנו להציע לכם.

OEK דגם

OEL דגם

OEM דגם

OEN דגם

OEO דגם

OEP דגם

OEQ דגם

OEV דגם

OEW דגם

OEX דגם

OEY דגם

OEZ דגם

OFA דגם

OFB דגם

OFC דגם

OFD דגם

OFE דגם

OFF דגם

OEA דגם

OEB דגם

OEC דגם

OED דגם

OEE דגם

OEF דגם

OEG דגם

OEH דגם

OEI דגם

OEJ דגם

K120 דגם

K121 דגם

K122 דגם

K123 דגם

K124 דגם

K105 דגם

K104 דגם

K106 דגם

K107 דגם

K108 דגם

K103 דגם

כיסא מנהלים אינו כשמו כן הוא… הוא לא מיועד רק למנהלים. הרבה אנשים עושים שימוש בכיסא מנהלים ולא דווקא מנהלים בכירים. גם עובדים רגילים או כאלה אשר מבצעים עבודות שונות מהבית מול המחשב, מוצאים את עצמם זקוקים לכיסא מנהלים אשר אלו יאפשרו להם את הישיבה הנוחה והבריאה מול המחשב או אפילו לצורך הכנת עבודות או לימוד לקראת מבחנים. עבור אנשים העושים שעות רבות על כיסא המנהלים, חשוב מאוד לשים דגש על בחירה נכונה של כיסא המנהלים על מנת שהוא אכן יעניק להם את המענה המושלם לצרכים שלהם.

על מה חשוב לשים דגש בעת הבחירה בכיסא המנהלים?

  • התאמה מלאה של הכיסא – חשוב מאוד להתאים את הכיסא לאדם אשר אמור לשבת עליו. אם הכיסא לא מתאים, לא יועילו כל השכלולים שהוא מציע. ההתאמה כוללת התאמה מבחינת הגובה של העובד, מבחינת ההתאמה לגובה השולחן כמו גם מבחינת ההעדפות של העובד.
  • הכיוונון של הכיסא – הכיסאות של היום מציעים אפשרויות כיוונון לחלקי הכיסא. כך המשענת עשויה להתכוונן ולהשתנות, המושב נתון לכוונון מבחינת שינויים בגובה של הכיסא וכך גם משענות הידיים. אם בוחרים כיסא שיש לו אפשרויות כיוונון, ניתן להגיע להתאמה טובה יותר של הכיסא לאדם אשר אמור לשבת עליו.
  • הקימור של הכיסא – בכל כיסא מנהלים אמור להיות קימור שהיא למעשה מעין בליטה הנמצאת במשענת הגב. יש לחפש את הבליטה הזו ולוודא כי היא קיימת. הבליטה אמורה לפגוש את השקע של הגב התחתון ולהעניק שם את התמיכה הרצויה. כאשר אין תמיכה באזור השקע שהוא אזור רגיש במיוחד עשוי הדבר לגרום לעומס על המותניים של משקל הגב. עם הזמן עשוי להיווצר נזק באזור אשר ישפיע על היווצרותם של כאבי גב הן בטווח הקצר והן בטווח הארוך.
  • כיסא עם אפשרויות נדנוד – על פניו זה נראה אולי מיותר. מי צריך שכיסא המנהלים שלו יהפוך גם לנדנדה? אך האמת היא שכיום ישנה המלצה מצד אנשי מקצוע מתחום האורתופדיה ורפואת הגב עבור אנשים אשר יושבים שעות רבות משך כל יום על כיסא המנהלים, כי אלו יבחרו דווקא בכיסא כזה המאפשר את הנדנוד קדימה ואחורה. באופן כזה ניתן יהיה להקפיד על עידוד של זרימת הדם ולמנוע את הקיבעון של הישיבה הממושכת על הכיסא שעלולה בהחלט לגרום לנזק לגב. האפשרות של נדנוד הכיסא היא על ידי כוונון הידיות אשר אלו נמצאות על פי רוב בצד הכיסא.
  • כיסא עם גלגלים – יש כאלו שיטענו כי הגלגלים מרגילים את העובד לעצלות כאשר הוא לא צריך לקום מהכיסא בזמן העבודה. גם אם הוא צריך להוציא משהו מהארון או מהכוננית הסמוכה. אך האמת היא שמלבד היתרון (או החיסרון – תלוי בעיני המתבונן) של הניוד ממקום למקום תוך חיסכון בקימה שוב ושוב, ישנו היתרון בדומה לאפשרות של נדנוד של הכיסא. הגלגלים גורמים לכך כי העובד ינוע מעט במקומו ולא יישאר בתנוחה אחת משך שעות ארוכות.
  • ריפוד של הכיסא – חשוב לשים לב כי כיסא מרופד בריפוד שסופג זיעה. זה אומר ריפוד אוורירי וקל אשר יוכל להתאים לישיבה ממושכת. אם הכיסא יהיה מרופד בריפוד אטום כמו עור או פלסטיק, הרי שאלו יגרמו להזעה ולאי נוחות.
    מלבד הריפוד יש לשים לב כי הריפוד עשוי מספוג קשיח. באופן כזה אפשר יהיה להבטיח כי הוא יחזיק מעמד לאורך זמן תוך שהוא יבטיח לעובד נוחות בלתי מתפשרת.

אז לפני שאתם מוציאים את כרטיס האשראי, מומלץ שתבדקו את כל הפרמטרים שריכזנו עבורכם, שימו לב לנתונים הללו ובחרו בקפידה את הכיסא הנכון והמתאים ביותר!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ