כיסאות משרדיים

כיסאות משרדיים הם מפריטי הריהוט הבסיסיים והנחוצים ביותר בכל משרד. בין אם מדובר במשרד שעוסק בעיקר בקבלת קהל, ובין אם מדובר במשרד שעובדיו יושבים מול המחשב לאורך כל שעות העבודה, כסא משרדי איכותי נחוץ לעבודה השוטפת במשרד.

ללא כיסאות מתאימים, העבודה נעשית מורכבת יותר, משום שהם מכילים פונקציות אשר מקלות על העבודה – ישיבה ארגונומית, אפשרות סיבוב והתאמה של המושב, ועוד. נגרית גור מציעה לכם מגוון רחב של כיסאות עבור המשרד, במבחר עיצובים, דוגמאות ופונקציות. מן המזכירה ועד האדריכל הראשי, מן הפקיד בדלפק ועד עורך הדין – כיסאות למשרד משמשים את כולם לעבודה יעילה יותר, מול מחשב ומול אנשים כאחד.

כסא אלומניום דגם OMB

כסא אלומניום דגם OMC

כסא אלומניום דגם OMD

דוגמאות של כיסאות משרדיים

הכיסאות שלנו מגיעים במגוון דוגמאות, עם פונקציות שונות, למשל: אפשרות הגבהה והנמכה של המושב. אפשרות כוונון של המשענת, כיסאות עם או בלי משענת כלל, עם ידיות או בלעדיהן. אפשרות סיבוב, כיסאות עם גלגלים מתאימים לתנועה קלה וכדומה. כיסאות משרד בנויים בצורה ארגונומית, אשר מאפשרת לעובדי המשרד, אשר יושבים בהם במשך שעות רבות, ליהנות מישיבה נוחה ובריאה ככל האפשר, ללא נזק לגב, לברכיים או לכפות הידיים – אשר עלולים להיגרם כתוצאה מישיבה שאינה נכונה.

רהיטי גור היא המובילה בייצור כיסאות למשרד

כאשר אתם מחפשים כיסאות למשרד שלכם, ריהוט גור היא המקום שאתם מחפשים. נגריית גור עוסקת בייצור של ריהוט משרדי לסוגיו כבר קרוב ל-50 שנה, והניסיון שלה מאפשר לכם לקבל את הריהוט הטוב ביותר למשרד שלכם. כל הרהיטים של נגרית גור ידועים באיכות שלהם, בעיצוב העדכני שלהם ובפונקציות הרבות שלהם, אשר מותאמות לצרכים המשרדיים השונים. נגרית גור מסייעת לכם בייעוץ מקצועי בבחירת הכיסא או כל פריט ריהוט אחר למשרד שלכם, ומסייעת לכם להתאים את הריהוט לתקציב שלכם, לצרכים שלכם ולעיצוב של המשרד שלכם, בצורה מושלמת.

מחפשים כיסאות משרדיים איכותיים לעובדי המשרד שלכם? בואו ליהנות מן האיכות, המגוון והעיצוב של נגריית גור!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ