שולחנות משרדיים

שולחנות משרדיים אמורים לתת מענה לעובד/ת במשרד לפרק זמן של מספר שעות מאוד משמעותי. חלק גדול מהיום אנחנו מבלים במשרד ולכן השולחן אמור להיות ארגונומי ונוח ע"מ שהעובד ייתן תפוקה מעולה לאורך כל שעות היום. סוגי השולחנות במשרד הם: שולחן מנהל, שולחן ישיבות, עובד / מזכירה, שולחן באופן ספייס, אוכל, בר והמתנה. שולחן משרדי תופס מקום רב בחלל המשרד ולכן הוא הופך לאלמנט בעל חשיבות גדולה מבחינה עיצובית. מכאן, שיש להתאים את הבחירה של השולחנות לרושם שאותו אנחנו רוצים להעביר, כמו גם לקו העיצוב הכללי של המשרד.

אם מדובר במשרד אשר מעוניין להעביר רושם סולידי ורציני, יתאימו כאן שולחנות בעיצוב שמרני, המיוצרים בצבע אחיד. אם, לעומת זאת, מדובר בשולחנות אשר מיועדים למשרדים שעובדיהם עושים שימוש חזק ביצירתיות, הם יכולים להיות בצורות לא שגרתיות, בצבעים חזקים ועוד. כמובן, שגם בבחירה של שולחנות לא קונבנציונליים כאלו, חשוב לשמור על בחירת שולחנות אשר מספקים מרחב עבודה נוח ובמידה מספקת.

בנוסף, כדאי לדעת כי השולחנות שלנו לא חייבים להיות מיוצרים מעץ מלא – השולחנות שלנו יכולים לכלול גם, למשל, זכוכית או אלומיניום ובכך לתרום לגיוון בעיצוב המשרד. מעבר לכך, ניתן גם להזמין ריהוט משרדי מחומר המדמה עץ מלא – כך ניתן ליהנות מריהוט ברמה גבוהה, במחיר שהוא זול יותר מהמקור. מחפשים שולחנות למשרד באיכות מעולה ורמת גימור גבוהה? התרשמו מהפרויקטים של נגריית גור וצרו איתנו קשר לקבלת ייעוץ אישי והצעת מחיר מותאמת.

שולחן משרדי דגם AR

שולחן משרדי דגם AR

שולחן משרדי דגם CB

שולחן משרדי דגם CB

שולחן משרדי דגם CO

שולחן משרדי דגם CO

שולחן משרדי דגם CP

שולחן משרדי דגם CP

שולחן משרדי דגם DD

שולחן משרדי דגם DD

שולחן משרדי דגם EA

שולחן משרדי דגם EA

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ