ארונות משרדיים

אחסון נכון במשרד נותן תחושה של סדר וארגון גם בראש ארונות למשרד אשר מותאמים לאחסון החומר המשרדי שלך, יועילו מאוד לסדר וארגון כללי שגם ישפיע ישירות על הסדר והמחשבה בראש, ארונות בהתאמה אישית רוכשים רק בחברת גור יצרנית ריהוט למשרד!

ארונות מותאמים למשרד הם לא רק כלי שימושי ביותר, אלא הם גם אלמנט בעלי חשיבות רבה לעיצוב הפנים של המשרד שלנו- זאת מאחר והם תופסים חלק ניכר מחלל המשרד. בבחינת ארונות על סמך עיצוב פנים, נשים לב למראהו של חומר הגלם ממנו עשוי הארון – אם רוב המשרד מעוצב על בסיס עץ כהה, כדאי שגם הארונות יהיו מעץ כהה.

בבחירת ארונות, אנחנו יכולים לבחור בין שני סוגים של ארונות ישנם ארונות זכוכית, שדלתותיהם שקופות ומספקות הצצה לתוכן הארון וישנם ארונות מחומרים לא שקופים, כגון עץ או ברזל. לכל מראה יש את הייחוד שלו ואת היתרונות שלו. הבחירה, אם כן, מבוססת על טעם אישי והתאמה לצרכי המשרד.

ארון משרדי דגם הייטק

ארון משרדי עץ דגם LB

ארון משרדי עץ דגם LD

ארון משרדי עץ דגם LF

ארון משרדי עץ דגם LI

ארון משרדי עץ דגם LJ

ארון משרדי עץ דגם LK

ארון משרדי עץ דגם LM

ארון משרדי עץ דגם LN

ארון משרדי עץ דגם LO

ארון משרדי עץ דגם LQ

ארון משרדי עץ דגם LW

ארון משרדי עץ דגם LY

ארון משרדי עץ דגם LAA

ארון משרדי עץ דגם LAC

ארון משרדי עץ דגם LAD

ארון משרדי עץ דגם LAE

ארון משרדי עץ דגם LAG

ארון משרדי עץ דגם LAI

ארון משרדי עץ דגם LAK

ארון משרדי עץ דגם LAM

ארון משרדי עץ דגם LAN

ארון משרדי עץ דגם LAP

ארון משרדי עץ דגם LAV

ארון משרדי עץ דגם LAW

ארון משרדי עץ דגם LAZ

ארון משרדי עץ דגם LBE

ארון משרדי עץ דגם LBG

ארון משרדי עץ דגם LBH

ארון משרדי דגם LA

ארון משרדי דגם LC

ארון משרדי דגם LE

ארון משרדי דגם LG

ארון משרדי דגם LH

ארון משרדי דגם LL

ארון משרדי דגם LP

ארון משרדי דגם LX

ארון משרדי דגם LZ

ארון משרדי דגם LAB

ארון משרדי דגם LAF

ארון משרדי דגם LAH

ארון משרדי דגם LAJ

ארון משרדי דגם LAL

ארון משרדי דגם LAO

ארון משרדי דגם LAQ

ארון משרדי דגם LAX

ארון משרדי דגם LBA

ארון משרדי דגם LAB

ארון משרדי דגם LBC

ארון משרדי דגם LBD

ארון משרדי דגם LBE

ארון משרדי דגם LBF

נוחות השימוש בארונות משרד מתבטאת בפרטים הקטנים
ארונות למשרד צריכים לשמש אותנו באופן תכוף, לתקופה ארוכה. על מנת שיוכלו לשרת אותנו בצורה הטובה ביותר, נשים לב למספר פרמטרים, אשר משפיעים על איכות השימוש בארונות שלנו. קודם כל, נשים לב לאפשרות הנעילה הקיימת בארונות, אם הארונות ננעלים ונפתחים בקלות והנעילה היא נעילה חזקה, הרי שהוא יתאים לנו לאחסונו של חומר רגיש.

נוסף על כך, נשים לב לידיות הארון – ידיות אלו, כאשר הן מותאמות לארון, מספקות לנו פתיחה וסגירה נוחות של הארון. לעיתים קרובות זה נראה לנו פרמטר שולי מאוד, אך בשימוש יומיומי, הפרטים הקטנים הם אלו שקובעים, בסופו של דבר, את חוויית השימוש שלנו. עוד עניין שצריך לשים לב אליו הוא החלוקה הפנימית בארונות בדרך כלל, מדפי הארונות מיועדים לאחסון קלסרים משרדיים סטנדרטיים. עם זאת, בהחלט ייתכן שנצטרך לאחסן בתוכו חפצים גדולים יותר. במצב הזה, רצוי שהמדפים יישלפו בקלות, כדי לאפשר את אחסונם.

ארונות במשרד – לשמירה על הסדר והארגון בעבודה
סדר וארגון הם הכרחיים כאשר מדובר במשרד, כאשר טפסים, מסמכים בעלי ערך חשוב, תיקי לקוחות וניירת חשובה אינם מאורגנים בצורה מסודרת הם עלולים ללכת לאיבוד או שהטיפול בהם עלול להתעכב ולכך לא פעם יש השלכות חמורות ביותר. לכן, יש לתת את הדעת על החשיבות של סדר וארגון במשרד שלכם. עם ארונות משרדיים אשר יותאמו למשרד שלכם על פי צרכיו האישיים תוכלו לשמור על הסדר באופן יעיל ולטפל בכל נושא בצורה נכונה וטובה בלי ששום דבר ישכח או ילד לאיבוד.

ארונות למש​רד איכותיים של חברת גור

בחברה שלנו תוכלו לעשות התאמה אישית לאופי המשרד שלכם, סגנון העבודה וסגנון העיצוב בהם אתם מעוניינים. אנו מתכננים ארונות למשרדים בהתאם לצרכים שלכם ובהתאם למידות ולכל החלל המשרדי שלכם. ארונות מותאמים למשרד של חברת גור מיוצרים מחומרים איכותיים ביותר ובעבודה מוקפדת ביותר של נגרות עם דקדקנות על הגימור המושלם של תוצר הריהוט.

אם אתם מעוניינים בריהוט כמו ארון למשרד, פנו אלינו ונשמח לתת לכם שירות אדיב ואיכותי.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ