הרושם הראשוני של המשרד

זהו חלק משמעותי בכל משרד, וכזה שמקבל תשומת לב ניכרת אצל כל אדם המגיע אליו. בכוחו לקבוע את האווירה שתהיה במשרד, ואף ליצור את הרושם הראשוני הכל כך חשוב בעולם העסקים הנוכחי. הכוונה שלנו היא לדלפק הקבלה, רהיט שהבחירה שלו פשוט חייבת להיות מושכלת. הנה כל מה שחשוב שתדעו עליו, יחד עם מספר טיפים לבחירה נכונה של דלפקי קבלה. על החשיבות שבדלפק – דלפק קבלה, כפי שניתן להסיק משמו, מיועד לפאר את רחבת הכניסה של המשרד. זהו המקום בו עוברים כל הלקוחות, כאשר הם נכנסים למשרד, כשבחלק מהמקרים הדלפק משמש גם לביצוע פעולות שונות, למשל, מילוי ראשוני של הטפסים. בתנאים האלה, ברור מדוע בעלי עסקים רבים מעוניינים ליצור את תחושת ה"וואוו" אצל כל אדם המגיע למשרד, כאשר דלפק קבלה יוקרתי ומעוצב היטב מאפשר את זה בדיוק.

דלפק קבלה – מיקום הדלפק במשרד

אסור לשכוח כי הרושם הראשוני הנוצר בכניסה למשרד חייב להיות חיובי, כשמראה הריהוט המשרדי עשוי להשפיע על האופן בו העסק כולו נתפס: דלפק שמשדר מראה מרושל וזול, אם לוקחים בתור דוגמא תרחיש שלילי מאד, עלול להביא לכך שגם העסק בו הדלפק ממוקם ייתפס ככזה. כדי לאפשר לכל בעל משרד למצוא את הדלפק המתאים לו ביותר, גדל במהלך השנים בצורה דרסטית מספר האפשרויות העומדות בתחום. ניתן למצוא כיום דלפקים העשויים מחומרי גלם שונים, כאשר בחירות מקובלות במשרד הישראלי הממוצע הן בעץ, מתכת או זכוכית (שילוב חומרים הוא בהחלט בגדר אפשרות). את הדלפקים ניתן למצוא בגוונים שונים ובטקסטורות מגוונות, אשר גם אותם ניתן להתאים למאפיינים עיצוביים אחרים של הדלפק, לטעם של אנשי המשרד ולאווירה שהם מעוניינים ליצור בו.

מילת המפתח: תכנון

בחירה של דלפק קבלה חייבת להיות מושכלת לא רק מבחינה אסתטית, אלא גם בהתחשב בעבודה שצריכה להיעשות עליו. הדלפק צריך להתאים כמו כפפה ליד לפעולות שעשויות להיעשות בו, למספר האנשים שאמורים לאייש אותו וכיוצא בזה. כדי למנוע מצבים של חוסר סדר, שפוגעים כמובן ברושם הראשוני המתקבל בכניסה למשרד, מומלץ לבחור בדלפק קבלה ובו פתרונות אחסון שונים. מיקום דלפק הקבלה צריך להילקח אף הוא בחשבון. הדלפק צריך להתאים בממדיו לגודל החלל בו הוא ניצב, ולהיות ממוקם במקום שיהיה בולט מאד מצד אחד (אסור שאנשים הנכנסים למשרד יפספסו אותו), אך מנגד לא יחסום את המעבר או הגישה לאזורים שונים במבנה. עקב כך, יש בעלי משרדים הנעזרים בשירותיהם של אנשי מקצוע, דוגמת מעצבי פנים, בבחירת דלפק הקבלה הספציפי

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ