מחיצות - Open Space

מחיצות אופן ספייס

מרחב עבודה המאפשר פרטיות ונוחות לעובדים שלך סביבת עבודה נוחה ופרטית הינה חשובה לתוצר יעיל שלה, מחיצות אופן ספייס המיוצרות על ידי חברת גור ריהוט משרדי, הינן פתרון מצוין ליצור ספייס עבודה בין עובד אחד לחברו. מחיצות אלה הן למעשה מחיצות עץ או מחיצות אלומיניום ועוד אשר נועדו ליצור מימד של פרטיות בין העובדים ולמעשה ליצור לכל עובד באופן חסכוני ויעיל פינת עבודה אישית בשבילו.

מחיצות עבור אופן ספייס יעילות ונצרכות בעיקר במחלקות של שירות, טלמרקטינג ומכירות בהן יש כמו גדולה של נציגים עובדים שכולם צריכים שולחן משרדי אישי בכדי לעבוד בצורה טוב עם תפוקה איכותית, מאחר והמון שולחנות משרדיים בחלל אחד אינם מאפשרים פרטיות, מחיצות open space נותנות פתרון מצוין אשר מפריד בין עובד לעובד וכך נוצר שולחן פרטי וספייס לכל אחד מן העובדים. לפרטים והצעות מחיר התקשרו עכשיו לנגריית גור: 077-729-8431.

מחיצה למשרד דגם KA

מחיצה למשרד דגם KB

מחיצה למשרד דגם KC

מחיצה למשרד דגם KD

מחיצה למשרד דגם KE

מחיצה למשרד דגם KF

מחיצה למשרד דגם KP

כיום ניתן למצוא מחיצות במגוון גדלים

. כל סוג יוצר חלוקה אחרת של החלל הפתוח. המחיצות הקטנות ביותר מפרידות בין מתחם עבודה אחד למשנהו בשולחן אחד. ההפרדה יכולה להיות לאורך השולחן או לרוחבו. מחיצות גדולות יותר מותקנות על רצפת המשרד, אך לא מגיעות עד לתקרה. אלו הן המחיצות הנפוצות ביותר.

הסוג האחרון, שהינו גם הגדול ביותר, מורכב ממחיצות אשר מגיעות מהרצפה ועד התקרה ובכך למעשה הן יוצרות חדר חדש, שהינו מבודד לחלוטין משאר עמדות העבודה. בעוד שמחיצות הסוג הראשון והשני יהיו עשויות מחומרים אטומים בדרך כלל, הרי שמחיצות גבוהות מהסוג השלישי יהיו לעיתים שקופות כמעט לגמרי.

מה חשוב בבחירת מחיצות מתאימות לאופן ספייס?
כאשר אנחנו בוחרים להכניס מחיצות שמתאימות לאופן ספייס בעסק שלנו, אנחנו צריכים להתחשב בשני פרמטרים מרכזיים: הפרמטר הראשון הוא חוזק המחיצה – המחיצה אמורה, בסופו של דבר, לבצע הפרדה מקסימלית בין עובד אחד למשנהו. מחיצה אשר עשויה מחומרים חזקים ומותקנת היטב במקומה, מסוגלת ליצור בידוד בין העובדים ובכך לתרום לעבודתם.

עניין זה חשוב במיוחד בעבודות שדורשות ריכוז רב לאורך זמן, כמו למשל בעת שירות לקוחות בטלפון. הפרמטר השני הוא קלות הרכבה ופירוק – במידה וישנם שינויים במשרד ועובדים עוברים ממקום אחד למקום אחר, או שמצטרפים עובדים נוספים לחברה, שצריך ליצור להם חללי עבודה, כדאי לעשות שימוש במחיצות, שיהיה קל להרכיב וקל לפרק, בעת הצורך.

מחיצות במגוון צבעים
היום, ניתן למצוא מחיצות open space במגוון גדול של צבעים – ישנן, למשל, מחיצות אשר מיוצרות בצבעים שמרניים יחסית, כמו לבן או צבע עץ. לעומתן, ישנן מחיצות אשר עשויות מצבעים חזקים יותר, או משילוב של כמה צבעים. כל סוג של מחיצות מתאים לעסקים בעלי אופי פעילות אחר, עסקים אשר עוסקים במקצועות סולידיים יותר, כגון בנקאות, יעדיפו להכניס מחיצות בסגנון קלאסי יותר. לעומתם, מקומות עבודה אשר מזוהים יותר עם יצירתיות וחדשנות, כגון שירות לקוחות ופרסום, יכניסו, קרוב לוודאי, מחיצות צבעוניות יותר.

מחיצות איכותיות של חברת גור ריהוט משרדי
החברה שלנו מייצרת ריהוט משרדי איכותי ברמת גימור גבוהה ביותר, אם אתם צריכים מחיצות אופן ספייס למשרד שלכם, בואו ליהנות מאיכות, מחירים ללא תחרות וכן שירות אמין ואדיב אצלנו בחברת גור ריהוט משרדי. אנו נדאג לעשות את התכנון המשרדי הנכון והמדויק בשביל ליצור סביבת עבודה נעימה ונוחה לכלל העובדים בכדי שגם התוצר העסקי שלכם יהיה במיטבו.

הכיסאות שלנו מגיעים במגוון דוגמאות, עם פונקציות שונות, למשל: אפשרות הגבהה והנמכה של המושב. אפשרות כוונון של המשענת, כיסאות עם או בלי משענת כלל, עם ידיות או בלעדיהן. אפשרות סיבוב, כיסאות עם גלגלים מתאימים לתנועה קלה וכדומה. כיסאות משרד בנויים בצורה ארגונומית, אשר מאפשרת לעובדי המשרד, אשר יושבים בהם במשך שעות רבות, ליהנות מישיבה נוחה ובריאה ככל האפשר, ללא נזק לגב, לברכיים או לכפות הידיים – אשר עלולים להיגרם כתוצאה מישיבה שאינה נכונה.

נגריית גור היא המובילה בייצור כיסאות למשרד

כאשר אתם מחפשים כיסאות למשרד שלכם, נגרית גור היא המקום שאתם מחפשים. נגריית גור עוסקת בייצור של ריהוט משרדי לסוגיו כבר קרוב ל-50 שנה, והניסיון שלה מאפשר לכם לקבל את הריהוט הטוב ביותר למשרד שלכם. כל הרהיטים של נגרית גור ידועים באיכות שלהם, בעיצוב העדכני שלהם ובפונקציות הרבות שלהם, אשר מותאמות לצרכים המשרדיים השונים. נגרית גור מסייעת לכם בייעוץ מקצועי בבחירת הכיסא או כל פריט ריהוט אחר למשרד שלכם, ומסייעת לכם להתאים את הריהוט לתקציב שלכם, לצרכים שלכם ולעיצוב של המשרד שלכם, בצורה מושלמת.

מחפשים כיסאות משרדיים איכותיים לעובדי המשרד שלכם? בואו ליהנות מן האיכות, המגוון והעיצוב של נגריית גור!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ