שולחנות משרדיים מעוצבים

בשנים האחרונות הפכו מרחבי העבודה שלנו למעוצבים ומסוגננים היטב. בעבר המושג עבודה לא עלה בקנה אחד עם ישיבה בחדר ממוזג, מעוצב , מרוהט בריהוט נוח ומזמין. אם בעבר השתמשו בשולחן כתיבה פשוט, כיום כל משרד שמכבד את עצמו מחזיק באמתחתו שולחנות משרדיים מעוצבים עם פתרונות אחסון יעילים לניירת ולציוד נוסף. השולחנות עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים והתחזוקה והניקוי שלהם קלה ונוחה.

ההבדל בין שולחנות רגילים ובין שולחנות משרדיים מעוצבים

חשוב לדעת שלא כל שולחן רגיל יכול לשמש אותנו במשרד. עבודה במשרד מאופיינת בשעות רבות של ישיבה מול שולחן ומחשב. השולחן אמור להיות עשוי מחומרים עמידים ולתת פתרונות טובים לעבודה ממושכת לצדו. לדוגמא, כיום כל עבודה משרדית מתבצעת עם מחשב, שולחן משרדי מכיל מקומות להשתלשלות של חיווטים מהמחשב או מהטלפון בכך נמנע אי הסדר שנגרם כתוצאה מחוטים משתלשלים בחופשיות לצד המחשב ואסור השולחן נראה אסטטי ונעים יותר לעין.

סוגי שולחנות משרדיים מעוצבים

שולחנות משרדיים מעוצבים מתחלקים לכמה סוגים על פי הייעוד שלהם. שולחנות ודלפקי קבלה, שולחנות המתנה ושולחנות מנהלים. על מנת ליצור חלל מעוצב בצורה נכונה רצוי להשתמש באותם חומרים. כיום קיימות אפשרויות מגוונות של שולחנות משרדיים מעוצבים כמו לדוגמא, עץ מלא, מתכת, אלומיניום, זכוכית ותערובות של עץ בצבעים ובציפויים שונים.

חשוב לרכוש שולחנות משרדיים מעוצבים עשויים מחומרים עמידים מכיוון שהבלאי במקומות אלו הוא גדול ואם רוצים לא להחליף ריהוט משרדי בכל שנה כדאי להשקיע בחומרים איכותיים. חשוב להתאים בין השולחן לאופי השימוש בו . לדוגמא שולחנו מנהלים יהיו בעלי עיצוב מכובד ויכילו פתרונות אחסון. שולחנות לחדרי ישיבות יהיו רחבים וארוכים ואילו שולחנות לחדרי מזכירות יהיו בעלי פתרונות אחסון רבים ומגוונים כמו מגירות מתחת לשולחן , מקומות לחיווטים של טלפוניה ומחשב.

שולחנות משרדיים מעוצבים מזמינים אצל נגריית גור

חברת גור רהיטים מתמחה בייצור ומכירה של ריהוט משרדי איכותי ומעוצב. אנו מספקים ריהוט הכולל שולחנות משרדיים מעוצבים, כיסאות משרדיים, דלפקי קבלה ועוד. הסגנון שלנו בעיצוב הרהיטים מותאם בדיוק להעדפת הלקוח , ניתן לעצב בסגנון מודרני, קלאסי וכפרי. המומחיות שלנו היא בהתאמה של הריהוט לאופי המשרד ולרושם שאתם רוצים ליצור למבקרים ולעובדים.

צרו עמנו קשר ותקבלו שרות אמין, מקצועי ואיכותי!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ