מחיצות

בחירת ריהוט משרדי היא בחירה אשר חייבת להיות קפדנית וזהירה. לא מדובר רק בפריטי ריהוט המאכלסים את החלל כמו ריהוט ביתי אלא מדובר בריהוט פונקציונאלי שאמור לשמש את המנהל ואת העובדים תחתיו במהלך משימותיהם השוטפות. יצירת סביבת עבודה חייבת להיות בהתאם לפרמטרים הבאים: גודל החלל המשרדי. צרכי המשרד, תקציב, מהות בית העסק והתאמת הריהוט המשרדי לאווירה הרצויה. בין פריטי הריהוט המשרדי ניתן למצוא כיסאות לעובדים, כיסאות המתנה, רהיטי אחסון כמו כונניות ושידות, כיסאות מנהל, פינות המתנה ללקוחות, עמדות טלמרקטינג, מחיצות עץ למשרדים ועוד. מחיצות מעץ למשרדים, למשל, הן פריט משרדי שהוא בגדר חובה למספר בתי עסק העוסקים במתן שירות טלפוני או פרונטלי כשהפופולאריים מבניהם הם הבנקים ולשכות ממשלתיות העוסקות בקבלת קהל ומספר עובדים עוסקים במתן שירות לקוחות.

מחיצה למשרד מעץ דגם KG

מחיצה למשרד מעץ דגם KG

מחיצה למשרד מעץ דגם KH

מחיצה למשרד מעץ דגם KH

מחיצה למשרד מעץ דגם KI

מחיצה למשרד מעץ דגם KI

מחיצה למשרד מעץ דגם KJ

מחיצה למשרד מעץ דגם KJ

מחיצה למשרד מעץ דגם KK

מחיצה למשרד מעץ דגם KK

מחיצה למשרד מעץ דגם KL

מחיצה למשרד מעץ דגם KL

מחיצה למשרד מעץ דגם KM

מחיצה למשרד מעץ דגם KM

מחיצה למשרד מעץ דגם KN

מחיצה למשרד מעץ דגם KN

מחיצה למשרד מעץ דגם KO

מחיצה למשרד מעץ דגם KO

מחיצה למשרד מעץ דגם KS

מחיצה למשרד מעץ דגם KS

מחיצות עץ עושים אצל נגריית גור
נגריית גור השוכנת בראשון לציון ברחוב משה שרת, הנה אחת הנגריות המובילות בתחום הריהוט משרדי. לחברה זו פתרונות ריהוט רבים המתאימים לכל בית עסק ובמיוחד מחיצות עץ למשרדים המתאימות לכל צורך. נגריית גור, עם ניסיון של למעלה מארבעים שנה בייצור ושיווק ריהוט משרדי תתאים לבית העסק שלך את פריטי הריהוט המשרדי הנכונים וההולמים ביותר לצורכי בית העסק. חשיבות בחירת ריהוט משרדי ורכישתו מחברה מתמחה ורצינית בתחום, מקנה לכם את הוודאות שמדובר בבחירה נכונה לכם ולעובדים שלכם, היות וסביבת העבודה משפיעה באופן ישיר על אופן עבודתם של הפועלים בה.

מחיצוץ עץ לפי התאמה לסביבת העבודה
ככל שסביבת העבודה מכילה רהיטים פונקציונאליים המתאימים לאופי העבודה, כך העבודה תתבצע באופן הטוב ביותר. קל וחומר, כאשר מדובר במחיצות עץ בהן יש צורך מובהק למהלך תקין של העבודה בבתי עסק מסוימים. רצוי כמובן להתאים את רכישת פריטי הריהוט המשרדי לאווירה הרצויה ולמסר שיועבר ללקוחות. את הרהיטים יש להתאים לאופי ולמהות המשרד וכמובן למספר העובדים הזקוקים למשטחי העבודה ולמחיצות עץ. הרהיטים של נגריית גור הם ייחודיים ומעוצבים בסטנדרטים גבוהים ובאיכות ללא פשרות. ברשותנו, אנשי צוות מקצועיים שילוו את תהליך הרכישה בכדי שהרהיטים שתיבחרו יהיו הטובים ביותר עבור אופי עבודתכם הרצוי.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ