שולחן תלמיד

כל תלמיד צריך שולחן וכסא לשבת עליו בזמן הלימודים, זה כמובן דבר בסיסי ומתבקש. שולחן תלמיד מותאם לצרכים של התלמידים, הן מבחינת הגובה, הן מבחינת הגודל והן מבחינת הצורה והמבנה. נגריית גור מציעה לכם שולחנות לתלמידים במגוון דגמים, על מנת שתוכלו לרהט את הכיתה שלכם בצורה הטובה והיעילה ביותר, ובאיכות הגבוהה ביותר. לקבלת פרטים והצעות על שולחנות לבתי ספר התקשרו עכשיו: 072-3311844.

שולחן תלמיד דגם FA

שולחן תלמיד דגם FB

שולחן תלמיד דגם FC

שולחן תלמיד דגם FD

שולחן תלמיד דגם FF

שולחן תלמיד FE

ישנן יצרניות המתמחות גם בריהוט המוסדי, כמו למשל כיסאות ושולחנות לתלמידים. רבים ממוסדות לימודיים, כגון בתי ספר יסודיים, תיכונים, מכללות, אוניברסיטאות או בתי ספר פרטיים ללימודי קורסים שונים, מזמינים את הריהוט המיוחד שיהיה מיועד לתלמידים. מדובר על שולחנות, המתאימים לתלמיד אחד או לשניים. ניתן למצוא גם כסא המחובר לפלטה, שעליה ניתן לכתוב. מומלץ כי תבחרו שולחנות אלה, שיהיו עשויים מחומרים עמידים ואיכותיים, היות ומדובר בבלאי גבוה, בגלל התחלופה הרבה של התלמידים.

היכן כדאי לרכ​וש שולחן לתלמיד?

ניתן לרכוש שולחן עבור התלמיד בחנויות לריהוט משרדי, אשר מוכרות ציוד מוסדי לבתי ספר ומכללות שונות. יש לשים לב לגובה הכיסא בהתאם לגובה השולחן, כך שלא יהיה קושי בכתיבה או בהבדלי גובה, שעשויים להקנות לתלמידים, הרגשת אי נוחות. מוסדות גדולים, יכולים להזמין כמות גדולה של ריהוט לתלמידים, הכוללים כיסאות ושולחנות נוחים בהתאמה על פי צרכי המוסד. בחברתנו, תוכלו למצוא, מגוון רב של ציוד מוסדי, עבור מוסדות ובתי ספר על פי הצרכים הספציפיים של כל מוסד לימודי.

חשיבותו של שולחן תלמיד

שולחן כתיבה לכיתה מיועד לרוב לתלמיד אחד או לשני תלמידים בו זמנית. שולחן כזה משמש את התלמידים לאורך כל שנות הלימודים שלהם בבית הספר, כך שעליו להיות מותאם לצרכיהם. השולחן משתנה על פי הכיתה שבה הוא נמצא וגיל התלמידים שאמורים להשתמש בו. כך למשל, כאשר בכיתות הנמוכות יהיו שולחנות נמוכים וקטנים יותר, ואילו בכיתות הגבוהות יהיו שולחנות גדולים וגבוהים יותר, דומים לשולחנות ביתיים סטנדרטיים.
שולחן לתלמיד עשוי להכיל תוספות כמו מגרה לשמירה על חפצים אישיים, מדף לספרים וכן הלאה. השולחן משמש, כאמור, לא תלמיד אחד בלבד, ולא שנה אחת בלבד. במהלך השנים הרבה מאד תלמידים עוברים ליד השולחן ומשתמשים בו. לכן, חשוב מאד שהשולחן יהיה איכותי וחזק, משום שעליו לעמוד בלחצים של תלמידים רבים, שאינם תמיד זהירים.

קצת עלינו

נגריית ריהוט משרדי גור עוסקת בייצור ובשיווק של ריהוט משרדי מכל הסוגים, מזה קרוב ל-50 שנה. לנגריית גור ניסיון רב בייצור בהתאמה אישית והיא מעניקה ללקוחותיה פתרונות טכניים, אופנתיים ועיצוביים מושלמים. נגריית גור דוגלת באמינות ובהגינות, ולכן מעניקה ללקוחותיה את המוצרים האיכותיים ביותר, עם שירות מקצועי באחריות גבוהה במיוחד.
אנו מעניקים ללקוחות גם ייעוץ מקצועי לבחירה ולהתאמה של הריהוט. אנו מסייעים לכם לבחור את הריהוט המתאים לכם מבחינת גודל, צורה, עיצוב, תקציב ועוד, על מנת שתרכשו את המוצר הטוב ביותר עבורכם. אצלנו תוכלו למצוא גם ריהוט לבתי ספר, כמו שולחן איכותי לתלמיד, במגוון דגמים יפהפיים.
מחפשים שולחן תלמיד איכותי לכיתה? בואו למצוא מגוון דגמים איכותיים בהתאמה ארגונומית מושלמת, רק בנגריית גור.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ