עיצוב מנצח למשרד – תופתעו כמה זה פשוט

בעלי עסק פיקחים מבינים שעיצוב המשרד והלובי הוא חלק קריטי בייעול העבודה, תחושת "בית שני" עבור העובדים ויצירת רושם ראשוני נכון על לקוחות וספקים. עיצוב מנצח למשרד לא חייב להיות עניין יקר או מסובך, למעשה הוא יכול להפוך לפשוט ביותר. נסו את הטיפים הבאים ותופתעו מהתוצאה!

ניקיון ואסתטיקה

לשמור על הריהוט משרדי והלובי נקיים – זה נשמע כל כך מובן מאליו, שבעלי עסק רבים שוכחים להקדיש לכך מספיק מחשבה. הכוונה היא לא רק לשכור שירותי ניקיון לשטיפת הרצפה, אלא גם לשמור על תרבות עבודה מסודרת, להקפיד לסלק כוסות קפה וערמות מסמכים פזורים, ובאופן כללי לשאוף לשמור על משטחי עבודה פנויים. עיצוב חכם של המשרד יסייע לך ולעובדים שלך לשמור על הסדר: שפע מקום אחסון, הצנעת כבלים חשמליים, וכו'.

צמחיה מלאכותית ללובי ולמשרד

המגמה כיום היא לשלב כמה שיותר ירוק וצומח בלובי ובמשרד של העסק שלכם. עציצים ופרחים נותנים תחושה ביתית, רעננה ונינוחה יותר. עם זאת, תחזוקת צמחיה טבעית הופך במהרה למשימה יקרה ותובענית מדי, עד שבית העסק מעדיף לוותר על התענוג. פתרון מצוין הוא קנית צמחיה מלאכותית ללובי ולמשרד, ובכך לוודא שהעיצוב יהיה תמיד רענן וירוק, ולחסוך את הצורך להשקות, לדשן ולרסס.

קיר כוח

רעיון אפקטיבי לעיצוב המשרד הוא הקצבת קיר אחד בחלל העבודה להעברת המסר העסקי שלכם: להשאיר אותו פנוי מארונות ושולחנות, ולהבליט אותו בעזרת תאורה מיוחדת, פרטי אומנות ייחודיים, צבעים בולטים וכן הלאה. הקיר הזה מאפשר לכם להעביר מסר ראשוני ללקוחות שנכנסים ללובי, או ליצור אווירה נכונה בקרב העובדים.

פינות ישיבה והמתנה

הלובי ופינת ההמתנה הם ההזדמנות שלכם ליצור רושם עוד לפני שפגשתם את הלקוחות שלכם, ולשלוט בתחושות ובגישה שיהיו להם כשיכנסו לפגישה איתכם. עצבו פינת ישיבה נוחה וביתית כדי לעזור ללקוחות שלכם להירגע ולהרגיש רצויים, או לחילופין עצבו אותה בצורה מפוארת ואופנתית כדי להעביר את המסר שאתם מקום יוקרתי ומעודכן. גם כאן, צמחיה מלאכותית ללובי יכולה לתרום רבות לרושם שאתם מנסים ליצור.

שילוט והכוונה ברורים

שילוט ברור ומקצועי מעביר את המסר שאתם מנוסים ב-"אירוח" לקוחות או שותפים עסקיים אצלכם במשרד, שאתם מבינים את הצרכים שלהם ויודעים לצפות מה השאלות שיעלו להם. הוא מעיד על בית עסק מאורגן ומסודר שמקדיש מחשבה ותכנון להתנהלות שלו, ויודע לצפות בעיות ולפתור אותן. בנוסף, הוא מסייע ביצירת חוויה חלקה ככל הניתן לאנשים שנכנסים לחלל העסק שלכם, כדי שיהיו במצב מנטלי חיובי כשתיפגשו ותעבדו איתם.

טיפים קטנים – שינוי גדול

עיצוב משרד ולובי לא חייב להיות יקר, מקצועי או מסובך. הקדישו מחשבה לעקרונות הבסיסיים שהעלינו כאן, וחפשו איך תוכלו ליישם אותם באמצעים העומדים לרשותכם. התוצאה בוודאות לא תאכזב אתכם.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ