כך תשמרו על הריהוט שבמשרד

הריהוט המשרדי לא נועד רק לשם נוחיות או אחסון, ומטרתו היא גם להנעים את זמננו במשרד ולהשרות אווירה עיצובית מסוימת על העוברים והשבים. בגור ריהוט משרדי בע"מ, דאגנו לרכז עבורכם קטלוגים של מוצרי איכות החל משולחנות משרדיים, דרך פתרונות אחסון ועד לריהוט משלים. במאמר שלפניכם נבקש להתייחס להיבט שכמעט ואיננו זוכה לתשומת הלב המספקת, אולם הוא משפיע באופן ניכר על העיצוב המשרדי והנראות – במאמר זה נתייחס אל התחזוקה השוטפת.

שמירה על השולחנות המשרדיים

השולחן המשרדי הוא משטח העבודה החשוב ביותר, מה שכל עובד ועובדת תופסים בתור המרחב שלהם, עם הציוד שלהם וגם הקישוטים המהודרים השונים שנותנים להם את הטאץ' האישי.

כדי לשמור על האווירה הנעימה והמזמינה, חשוב להקפיד הקפדה יתרה על סביבה נקייה. אין מדובר בהמלצה בנאלית רגילה, כי אם באמצעי יעיל שיאפשר למנוע שריטות ושלל פגמים שונים שאט אט עלולים להיווצר בעץ השולחן.

הקפידו להנחות את צוותי הניקיון שפוקדים את המשרד בערב, על סידור מחדש של השולחן והעברת מטלית או נייר סופג לח לצורך ניגוב והסרת לכלוכים זעירים. הימצאותן של שאריות מזון קטנות כמו גם לכלוכים קטנים דוגמת חוד של עפרון, עלולים ליצור שריטות זעירות בשולחן שאט אט.

שמירה על ריפוד הכיסאות

בקטלוגים השונים שבאתרנו תוכלו למצוא מגוון עשיר של כיסאות משרדיים איכותיים עם עיצוב עדין ומעודן וריפוד איכותי המתאים את עצמו לגופו של העובד.

אולם במרוצת הזמן, הריפוד עלול להינזק עקב ספיגת שומן משאריות מזון, לכלוך המצטבר על גבי המכנסיים ואבק הנישא באוויר.

בדומה לטכניקה הנהוגה בניקוי ספות עור, הקפידו לשאוב את הכיסאות לפחות אחת לשבועיים, וזאת כדי למנוע את הצטברותו של אבק. כמו כן, מומלץ להעביר מטלית לחה שתספח את שאריות המזון ותמנע את ספיגתם של השומנים בריפוד לפחות אחת ליומיים. לאלו מכם המעוניינים להגדיל ולעשות, ניתן לרכוש חומרי ריסוס עדינים המסייעים בדחיית כתמים.

שמירה על פינת האוכל

הקפדה יתרה על פינת אוכל נקייה יכולה לסייע באופן ניכר לשמירה על הריהוט המשרדי. חשוב לזכור: פינת אוכל שאיננה מזמינה, תניע את העובדים לאכול בשולחן העבודה. מוטב לקחת בחשבון כי אכילה בפינת העבודה תביא להימצאותן של שאריות מזון אשר עלולות להיספג בריהוט.

כמו כן, ניצול פינת העבודה כפינת האוכל של העובד, מזמנת שריטות ופגמים בשולחנות עקב השימוש החשוף שבין כלי האוכל והמטבח לעץ. באם אין ברירה, מומלץ להקפיד על הצבתם של משטחי עבודה מתכלים אשר יגנו על הציפוי.

נשמח לעמוד לשירותכם

גור ריהוט משרדי בע"מ מזמינים אתכם לחוויית רכישת ריהוט משרדי שונה, מעודנת ויוקרתית. בקטלוגים השונים שבאתרנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של פריטים שישדרגו את העיצוב של משרדכם, כל זאת מבלי להתפשר על נוחיות.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ מקצועי, השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ