עיצוב חדר האוכל במשרדים

מקום העבודה שלנו הוא אחד המקומות שבו אנחנו מבלים ברוב שעות היום ואף מרגישים בו כבית. ישנם משרדים שמשקיעים בחדר אוכל ובשולחנות אוכל מעוצבים על מנת שלעובדים יהיה חדר אוכל מעוצב למראה נעים ומזמין וירגישו בנוח בזמן ההפסקה. 

עובדים בסטייל

חדר אוכל מעוצב במשרד נותן לנו הזדמנות ליצור שיחה וסמול טוק כמו שאומנות יוצרת שיחה.  במקום זה אנחנו, העובדים עוברים כל יום, מתיישבים ואוכלים, נותנים לראש מנוחה ובמידה מסוימת משפיע על סביבת העבודה שלנו. עיצוב חדר האוכל במשרדים אינו חייב להיות כה גדול, הוא יכול להתחיל בפרטים הקטנים ועד למיקום נכון בחלל שיעניק מראה פתוח וגדול, הקפדה על פרופורציות שמפשיעות על נראות החלל בשביל לא לפגוע בתחושת המרחב וההרמוניה ויצירת אווירה קלילה ומזמינה. כמו כן, גם בחירת הצבעים והגוונים הנכונים שישתלבו בהרמוניה כמו: עץ טבעי, צבוע, חשוף או מראה כפרי, קלאסי מודרני בשילוב עם חומרי גלם נוספים כמו זכוכית ועד לבחירת הקומפוזיציה המתאימה ביותר למשרד תוך חשיבה על נוחות הכיסאות והשולחנות שיהיו נוחים ושימושיים, כלומר לחשוב בצורה פרקטית. אל תשכחו את גם לבחור תאורה נוחה ומחמיאה שמדגישה את מיקומה בחלל חדר האוכל ומשפיעה על החלל ועל הנוכחים בה. חשוב לבחור גוף תאורה שייצור תחושה טובה שנעים לסעוד תחתיה. 

ריהוט בהתאמה אישית

אחד הפתרונות היצירתיים שיוכלו לענות על הצרכים במשרד שלכם הוא ליצור ריהוט משרדי ולחדרי אוכל במשרדים בתאמה אישית לחוויה אותה אתם מבקשים ליצור. הסגנון יכול להיות כפרי, מודרני, קלאסי. זה ידוע שהסגנון לעיתים יוצר את הרושם של המשרד, ואף את הרושם הראשוני. לכן, כשבוחרים ריהוט לחדר האוכל יש לבחור בהתאם לסיפוק וההנעה של העובדים, לאווירה ביניהם וכמובן לתפוקה שלהם במהלך יום העבודה. כשבוחרים ריהוט איכותי עבור המשרד, עבור חדר האוכל חשוב להשקיע זמן ומחשבה בתכנון של המראה הכללי על מנת לעצב בצורה האופטימלית ביותר עבור העובדים והמשרד עצמו. 

שולחנות אוכל מעוצבים

אחד הרהיטים הבולטים בחדר האוכל הם שולחות האוכל, שולחנות אוכל מעוצבים משדרגים את החלל ומוסיפים לאווירה טובה, נעימה וקלילה. שולחנות אוכל מעוצבים בסגנונות שונים, בדגמים, בצבעים וצורות שונות ולכן כדאי לבחור קודם כל היכן תרצו למקם אות השולחנות ולבדוק את הפרופורציות שיתאימו לגודל החלל, למרווח נוח שבו יוכלו העובדים לשבת ולאכול בנחת.  בחרו שולחנות שעשויים מחומרי גלם איכותיים ונראים מעוצבים שישתלב בצורה הרמונית לשאר הרהיטים בחדר האוכל כמו: כסאות, מדפים, תאורה, כלים ועוד אשר וייצרו אווירה טובה ומזמינה. שימו לב גם לבחירת הצבעים והגוונים שיתאימו לסגנון העיצובי שבחרתם. כך לדוגמא, שימוש בסוגי עץ שונים כמו עץ טבעי, צבוע או חשוף אשר מעניק מראה קלאסי יחד עם שילוב של חומרי גלם כמו זכוכית, מתכת על מנת להוסיף ברק או מראה מודרני. כמו כן, כדאי להקפיד על פינות אינטימיות שיאפשרו כמה דקות של פרטיות תוך חלל חדר האוכל בו כל העובדים יושבים. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ