ריהוט משרדי – כך תצרו את האווירה הנכונה

אווירה משרדית נעימה היא לא רק דרך נפלאה להרשים לקוחות קיימים או פוטנציאליים שמגיעים לפגישה, כי אם אמצעי יעיל להשריית אווירה פרודקטיבית יותר מצד צוות העובדים. מחקרים מראים כי לאווירה נעימה ומזמינה במשרד השפעה כה רבה על מהלך העבודה, עד שסקרים וסטטיסטיקות שונים העידו על עלייה של למעלה מעשרים אחוזים בתפוקה. עם נתון שכזה, הרי שחובה עלינו ועל כל חברת ריהוט משרדי באשר היא, למצוא עבור לקוחותיה את הטיפים היעילים ביותר שיעזרו לשדרג את ההווי המשרדי.

חדר הישיבות, ככל הנר

הנעימו את זמן העובדים בחדר הישיבות

אה החלל שבו סיעור מוחות הוא חלק בלתי נפרד מן השגרה היומיומית, מוכרח להנעים את זמנם של העובדים ולייצר אווירה רעננה. טעות שרבים שוגים בה היא לאפיין את חדר הישיבות כחדר צדדי וחבוי, לא אחת אף קירותיו כהים יותר וכך גם הריהוט.

כדי לאפשר אווירה נוחה, מומלץ להקפיד על קירות בעלי צבעים או טפטים בהירים אשר יעזרו לנצל את התאורה הטבעית במלואה ואף יביאו לתחושת מרחב גבוהה. 

כמו כן, מומלץ לבחון שולחן ישיבות מרווח, וזאת למרות שהוא עלול לתפוס יותר נפח מחלל החדר, כמו גם בכיסאות נעימים ויוקרתיים. זכרו כי מדובר לא אחת בחלל שבו חלק מן העובדים מעבירים חלק נכבד מזמנם, ועל-כן שמירה על רעננותם היא בגדר הכרח.

הכול מתחיל בדלפק הקבלה

כבר מן הרגע הראשון שבו פוסעים אל תוך המרחב המשרדי, חשוב להשרות את האווירה הנאותה וכל שכן מזמינה. בקטלוג המוצרים שלנו, נשמח להציע לכם מגוון רחב של דלפקי קבלה מעוצבים המשלבים בין מראה חדשני דקורטיבי לבין עיצובי עץ מרגיעים ושלווים.

איכות הגימור הגבוהה, לצד פינות מעוגלות או לחילופין חדות ומחוספסות, נבחרו בקפידה וזאת כדי להבטיח את האווירה המושלמת כבר מן הצעד הראשון במשרד. משרדכם ייראה בדיוק כפי שניתן לראות בצילומי אווירה עם משרדים בעלי אופי צעיר ודינמי, חדשני ובו-זמנית משרה רוגע ונחת.

נצלו את התאורה הטבעית של המשרד

הקפידו לתכנן באופן נכון ומושכל את מיקומו של הריהוט המשרדי כך שינצל באופן המיטבי את התאורה הטבעית במהלך שעות היום. ניצול התאורה הטבעית איננו מסתכם רק בחלונות גדולים או בהמעטה בתריסים. הריהוט המשרדי הוא מרכיב חשוב בנושא ולהלן מספר טיפים שמוטב יהיה ליישם.

וודאו ששולחנות העובדים פונים אל מול החלונות ולא עם הגב אליהם. לרוב הסנוור מן האור הטבעי יכול להקשות על הצפייה במסכים. כמו כן, מוטב לרכוש שולחנות משרדיים הכוללים שטחי אחסון. שטחים שכאלו יכולים לסייע להרחיב את חלל החדר ויימנעו את הצבתם של ארונות או ריהוט מוגבה אשר יסתיר באופן מסוים את החלונות.

התייעצו עמנו!

צוות גור ריהוט משרדי בע"מ שמח ללוות את לקוחותיו מן התכנון ההתחלתי לקראת הריהוט המתוכנן ועד לשלב הביצוע. נשמח לייעץ גם לכם ולסייע לכם להשיג את האווירה המושלמת למשרד מנצח. לפרטים נוספים השאירו לנו פניה או צרו עמנו קשר טלפוני.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ