הכירו את הפריט שמעצבי הפנים הכי אוהבים

כשאנשים חושבים על תמונות לבית או לעסק, אז מרביתם מדמיינים תמונות סטנדרטיות, כאלו שמודפסות על גבי נייר ותלויות על הקירות השונים. יש מי שמדמיין תמונות של בני משפחה, בן או בת זוג, ילדים, יש מי שמדמיין תמונות נוף, תמונות של דמויות או חפצים, תמונות אבסטרקטיות ועוד.

אך עם השנים, הרעיון של תמונות לעיצוב השתנה. לא רק מבחינת הסגנון והאופי של התמונה עצמה אלא גם מבחינת המבנה והחומרים מהם עשויה התמונה. כלומר, לא עוד תמונות על נייר, לא עוד תמונות מודפסות, אלא אפשר למצוא גם חומרים אחרים המשמשים לשם כך.

כיצד אנחנו יכולים לעצב את הבית באמצעות תמונות זכוכית

אחת הדוגמאות הטובות לכך, הן תמונות זכוכית. מדובר על תמונות איכותיות אשר, במקום שהן יודפסו על גבי נייר רגיל או על גבי חומרי דפוס אחרים, אנחנו יכולים למצוא און על גבי זכוכית חזקה ואיכותית, אשר מעניקה לתמונה עיצוב שונה.

אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של תמונות זכוכית, גדולות וקטנות, בשלל צבעים ובשלל עיצובים. תמונות אלו יכולות לקשט את חדרי הבית, תלוי כמובן בסוג ובעיצוב התמונה. אפשר למצוא תמונות זכוכיות של בני המשפחה, ילדים, חיות או תמונות כלליות יותר.

הרבה מעצבי פנים אוהבים להשתמש בסוג כזה של תמונות, לא רק בגלל המבנה הייחודי שלהן, אלא גם בגלל העובדה שכך אפשר ליהנות מעיצוב הרבה יותר משמעותי ומיוחד. בין אם זה בגלל סגנון החומר ובין אם זה בגלל הנופך שלו. עצם העובדה שמדובר בזכוכית, מוסיפה לעיצוב של התמונה, גם בלי קשר לסוג וסגנון התמונה עצמה.

כיצד רוכשים או יוצרים תמונות זכוכית?

התשובה לנקודה זו מתחלקת לשניים. חלק אחד מתייחס לתמונות מוכנות ומזומנות. כלומר, אנחנו יכולים למצוא חנויות שמוכרות תמונות של נופים, מוצרים או כל דבר אחר, אשר עשויות מזכוכית. כל תמונה כזו מתומחרת בהתאם לגודל התמונה, אופי התמונה וכן בהתאם לשאלה עד כמה היא מקורית.

חלק שני מתייחס לתמונות מקוריות שלנו. כלומר, אנחנו יכולים לפנות אל בתי דפוס שמתמחים בהדפסה על זכוכית, עם תמונות של בני המשפחה שלנו או שלנו, והם ידאגו להדפיס אותן על פני הזכוכית. חשוב להבהיר, מה שאנחנו מספקים צריך להיות מאוד איכותי ועשוי טוב, על מנת שתמונה תיראה היטב על הזכוכית.

לגבי שאלת הגודל, הרי שאנחנו יכולים לקבוע מה יהיה גודל המשטח ובהתאם לכך גם יהיה גודל ההדפסה של התמונה. ככל שהתמונה תהיה גדולה יותר, כך היא תעלה יותר. לגבי איכות ההדפסה, אם התמונה איכותית, היא תישמר גם ברזולוציות גדולות יותר, למרות שהתמונה המקורית סביר להניח תהיה הרבה יותר קטנה.

חשוב לבחור מקום שיודע להדפיס תמונות זכוכית בצורה איכותית ומקצועית, עם מכשירים באיכות גבוהה, וכן מקום שידע לספק את השירות בזמן, ללא דחיות ועיכובים. אם מדובר בתמונות גדולות, יש לבחון האם המקום יכול לספק לנו גם שירותי משלוח לבית או לעסק.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ