מה צריך למשרד חדש?

בין אם אתם מעצבים מבנה משרדים של חברה גדולה, ובין אם משרד ביתי, אף משרד לא יהיה שלם, ללא ציוד מתאים. החל בציוד בסיסי כמו כלי כתיבה, כסאות ושולחנות ועד לבר מים ומכונת קפה, לפניכם רשימה של כל הציוד שתזדקקו לו עבור משרד חדש. 

מתקן מים

אולי נדמה לכם שקולר מים תעשייתי הוא סוג של מותרות, אך זהו סעיף מאוד חשוב ברשימה שלכם, וכדאי ממש מההתחלה, כבר ברגע שאתם מתחילים להתארגן עם ציוד למשרד, לחפש קולר מים תעשייתי איכותי שישמש אתכם, את הלקוחות ואת העובדים שלכם. למים יש חשיבות גדולה מאוד לבריאות של העובדים ולרווחה שלהם. מים נקיים, בריאים ואיכותיים במשרד הם תנאי הכרחי ויכולים להקל מאוד על ההתנהלות. לפני שאתם בוחרים בדגם כזה או אחר, עשו את שיעורי הבית שלכם ובחרו בדגם שמשלב מים קרים, פושרים וגם חמים, לאלו רוצים להכין שתיה חמה או מרקים. 

ציוד משרדי בסיסי

ציוד משרדי בסיסי הוא חלק חשוב מכל משרד ועליכם לקנות עטים, דפים, מהדקים, שדכנים, להדפיס ניירת משרדית וכדומה. כמו כן עליכם לקנות מוצרי תוכנה, מחשבים, מדפסות, סורקים, פקסים, טלפונים ומוצרים דומים אשר ישמשו אתכם, ויאפשרו לכם לתקשר עם לקוחות, לקיים תקשורת עם העובדים ובינם לבין עצמם ולבצע עבודות משרדיות ביתר קלות. את הציוד יש לבחור בהתאם לסוג ואופי העבודה. 

ריהוט משרדי

ריהוט משרדי נמצא גם ברשימה כמובן, כאשר ישנם כמה סוגים של רהיטים שעליכם לבחור מהם, בהתאם לגודלו של המשרד ואופי העבודה בו. 

  • שולחנות – ישנם סוגים שונים של שולחנות ביניהם שולחנות עבודה, שולחנות מנהלים, שולחנות מזכירה, שולחן המתנה, שולחן בר, שולחנות לחדרי ישיבות ועוד. כמובן שעל השולחן להיות בגובה המתאים, מספיק מרווח ומתאים למטרת השימוש.
  • כסאות – יש גם סוגים שונים של כסאות ביניהם כיסאות לפינת המתנה, כיסאות עבודה, כיסאות לחדר ישיבות, כיסאות בר, כיסאות מנהלים ועוד. כאשר בוחרים כסאות חשוב לשים דגש על נוחות מקסימלית והתאמה לאופי השימוש.
  • ריהוט משלים – ישנם משרדים אשר יזדקקו גם לדלפקי קבלה, למחיצות בין עמדות העבודה השונות, ארונות משרדיים כדי לאחסן בהם תיקיות וציוד, שלוחת מנהלים ועוד. גם כאן יש לבחור בהתאמה אישית לצרכים ולמסגרת התקציב. 

הפרטים הקטנים שעושים הבדל

משרד צריך לשדר חמימות, עלינו להבטיח שלעובדים וללקוחות תהיה תחושה טובה כאשר הם מגיעים אליו, קל וחומר, כאשר צריכים לבלות שם לאורך זמן רב. לכן עלינו לדאוג לתאורה טובה, לפינת קפה מאובזרת, לוילונות חמימים. צריך לדאוג למיזוג אוויר ולחימום, לציוד וחומרי ניקיון, למוצרי היגיינה וכיוצא בכך.

כאשר בוחרים ציוד למשרד חדש יש לקחת בחשבון כמה וכמה גורמים החל מסוג העבודה והיקפה ועד מקסום של שטח המשרד וניצולו בצורה חכמה. לכן כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים לתחום רגע לפני מעשה, ולחקור קצת את השוק, כדי להבטיח שיהיו לכם את כל הדברים הנחוצים. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ