ריהוט למשרד קטן

המשרד הקטן בדומה למשרד הגדול חייב ציוד משרדי על מנת שהוא יוכל לתפקד היטב ולתת מענה לכל הלקוחות הבאים לקבל שירות במקום. האמת שאין כל הבדל עבור הלקוח כמו גם עובר המזכירה במשרד אם מדובר במשרד גדול או לחילופין מדובר במשרד קטן. לכל משרד חשוב הריהוט המשרדי הבסיסי והנוח כאשר בלעדיו המשרד לא יישא את האופי המקצועי הרצוי.

נמנה את רשימת הרהיטים אותם חשוב לרכוש כאשר חושבים על פתיחת המשרד הקטן.

ריהוט למשרד קטן – דלפק קבלה

לפני הכול חשוב מאוד שיהיה דלפק קבלה. דלפק הקבלה הוא הרהיט הראשון אותו יפגוש הלקוח כאשר הוא ייכנס אל המשרד. חשוב לשים לב כי דלפק הקבלה מתאים מבחינת הגודל שלו למשרד הקטן. דווקא בגלל שמדובר במשרד שהשטח שלו למעשה אינו גדול כל כך, משום כך חשוב מאוד לשים לב כי הדלפק לא יתפוס מידי הרבה מקום על חשבון השטח שקיים במשרד והוא למעשה חשוב יותר לצורך התנהלות הנוחה במשרד.

שולחן עבודה

שולחן העבודה זה המקום העיקרי שם אמורה להתבצע העבודה ולמעשה משם מתבצעת כל הפעילות. שולחן העובדה אמור להיות מתאים הן לחלל בו הוא אמור לעמוד, כמו כן הוא חייב להתאים לסגנון העבודה במקום. אם שולחן העבודה אינו מתאים לאופי העבודה, הרי שהמשרד לא יוכל להצליח במשימות שלו.

ריהוט למשרד קטן

כיסאות משרדיים

חשוב מאוד לדאוג לכיסאות משרדיים נוחים ומתאימים לעובדים על מנת שהעבודה תוכל להתבצע בצורה נוחה ונינוחה. הכיסאות המשרדיים חייבים מתאימים גם לשטח שיש לכם במשרד. הכיסאות הנוחים הם במשרד. נקודה נוספת שחשוב לתת עליה את הדעת היא התאמה של הכיסא המשרדי בהתאם לממדים הפיזיים שלו. הן מבחינת גובה והן מבחינת רוחב ומשקל. כאשר העובד יושב על כיסא נוח הוא לא זקוק לצאת להפסקות תכופות מידי והוא גם אינו מתעייף במהלך העבודה. כך שהוא יצליח להתמיד בעבודה בלי להתעייף.

שולחן ישיבות

אם מדובר בצוות גדול המכיל קבוצה גדולה של צוות עובדים, הרי שיהיה מן הסתם צורך גם בשולחן אשר יוכל לאכלס את כל העובדים יחד לצורך ישיבות צוות וכדומה.

חשוב לשים לב כי שולחן הישיבות יהיה גדול ונוח כדי שהישיבות לא תהפוכנה למעמסה קשה מידי.

פינת המתנה

גם המשרד הקטן, חייב לדאוג לרווחת הלקוחות שלו. זה כולל פינת המתנה אשר שם יוכלו הלקוחות להמתין עד שיגיע תורם. פינת ההמתנה משדרגת את חווית הלקוח ומעניקה לו תחושה נעימה שמעריכים אותו וחושבים עליו. זאת כמובן רק אם פינת ההמתנה תהיה מתוכננת היטב, היא תעניק ללקוחות את התחושות הרצויות.

איכות לפני הכול

חשוב לשים לב על איכות הרהיטים על מנת שאלו אכן יעניקו את המענה המושלם לאורך זמן. רהיטים שאינם איכותיים עשויים להיות מאכזבים מאוד כאשר בתום תקופה קצרה יהיה צורך לחדש ולהתחדש.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ