ריהוט למשרד ביתי

המשרד הביתי אמור להיראות ממש כמו המשרד הרגיל, זה הממוקם בבניין משרדים מכובד או בכל מקום אחר רחב ידיים. אז אולי התנאים הביתיים הם מעט שונים מבחינת מרחב, אך בכל זאת מדובר במשרד שאמור לשרת מטרות מסוימות, הוא צריך להיות מצויד עם ריהוט משרדי ובכל מה שמרד צריך על מנת שהוא יוכל להעניק שירות ללקוחות הבאים בשעריו של המשרד.

מה כולל הריהוט למשרד ביתי?

שולחן עבודה

לפני הכול, ברור כי יש צורך בשולחן עבודה למשרד. שולחן העבודה אמור להתאים לחלל הנתון הן מבחינת הגודל של החלל אך גם בהתאם לצרכים של המשרד. אם יותר מעובד אחד אמור לאייש את השולחן, הרי שהשולחן אמור להיות גדול דיו על מנת שהעבודה תוכל להתבצע בצורה מסודרת ויעילה בלי שייווצר עומס מיותר על השולחן.

ציוד למשרד

המשרד אמור גם להכיל ציוד הכרחי. זה כולל כמובן את המחשב השולחני ובמקרים רבים אף יותר ממחשב אחד. יש צורך על פי רוב גם בסורק וכמובן גם במדפסת. כל אלו תופסים מקום לא קטן וחשוב לייחד על שולחן העבודה את המקום הדרוש לשם כך. מובן שמלבד זאת יש לשים לב כי ישנם כיום פתרונות חדשניים שנועדו לצמצם את השטח שכל הציוד דורש כאשר מדובר בציוד דיגיטלי במהדורות מוקטנות לצד פתרונות אחסון יעילות. כמו מדפים מתחת לשולחן העובדה או לחילופין מדפים הממוקמים מעל השולחן כאשר שם ניתן לאחסן את המדפסת יחד עם כל הציוד הנלווה.

ריהוט למשרד ביתי

כיסא משרדי נוח

גם אם המשרד נמצא בבית, זה עדיין לא אומר שהתנאים אמורים להיות תנאים ביתיים. הכיסא המשרדי חייב להיות מתאים ונוח לעבודה. אם הכיסא לא יהיה נוח, התוצאה תהיה עבודה לא יעילה בגלל כאבי גב ועבודה המתבצעת בתנאים לא תנאים. חשוב לשים לב כי אם מדובר במשרד שאמור לאייש יותר מעובד אחד ובגלל זה גם יותר מכיסא משרדי אחד, הרי שיש לתכנן היטב את העיצוב של המשרד, על מנת שהוא יהיה מסודר ועדיין תהיה אפשרות להתנייד במקום בלי שייוצר עומס מיותר.

מטבחון למשרד

אם חשוב לכם הפרטיות של בני הבית ואתם לא רוצים לערב את הפעילות המשרדית עם הפעילות הביתית, מומלץ מאוד ליצרו מעין מטבחון אשר הוא ישרת את העובדים במשרד כמו גם את הלקוחות. כדאי לייחד פינה שתכלול כיור וברז, מקרר קטן, כלים בסיסיים לשתייה או להכנת קפה וזה ישדרג במידה רבה את הפעילות המשרדית כמו גם את התחושה המוכבדת הנבדלת מהבית.

פינת המתנה

אם מדובר במשרד המקבל לקוחות רבים, באופן טבעי עשוי להיווצר מצב אשר בו יהיו לקוחות שימתינו לתורם. חשוב לייחד עבורם פינת המתנה מתאימה על מנת שההמתנה אף היא תהיה נעימה ולא תיווצר תחושה של כניסה למקום מידי פרטי ואישי.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ