סט כלי עבודה לתיקון רהיטים

הסטנדרט בייצור רהיטי איכות כיום גבוה מאוד. ניתן לראות זאת היטב לא רק בבתים מעוצבים אלא גם באין ספור חללי עבודה משותפים. בחדרי ישיבות במשרדי הייטק ובעמדות הקבלה של משרדים מכל הסוגים. ובכל זאת, צריך לזכור שרהיטים במשרד אינם מיועדים רק ליופי. יושבים עליהם לאורך שעות רבות. לפעמים נעים לכאן ולשם על גבי הכיסאות למשרד, שיש להם גם גלגלים. מורידים ומעלים תיקיות ממדפים או כונניות. ובקיצור, כמו שאנחנו עובדים, כך גם הרהיטים שלנו עובדים. אז מה הפלא שלפעמים צריך לחזק בורג או לתקן משענת או לייצב מדף שנראה טיפ טיפה רופף. אבל האם צריך בכל פעם שכזאת להזמין תיקונצ'יק? אם לא מתעצלים ורוכשים סט כלי עבודה, אפשר לתקן ללא קושי.

טוב שיש סט בבית, טוב שיש גם במשרד

כמי שיכול להעיד מניסיון, על הכיף הגדול של תיקון רהיט כזה או אחר, הרשו לי לומר לכם דבר פשוט. סט כלי עבודה טוב הוא אביזר נחוץ בכל בית. ובאותה המידה, לא פחות חשוב שיהיה לכם אחד כזה גם במשרד. או לכל הפחות שיהיה בתוך תא המטען של הרכב שלכם. אף פעם אי אפשר לדעת באיזה רגע תשימו לב שכיסא המנהלים צריך איזה תיקון קטן. או שדלפק הקבלה של הפקיד או הפקידה, לא עומד הכי יציב על מקומו. או שתרצו לשייף חלק של רהיט שקצת התרפט לאחר זמן בלתי מבוטל של שימוש.

אף פעם לא מאוחר להתחיל

גם אם אף פעם עוד לא יצא לכם לתקן שולחן עבודה או דלפק או ארונית, דעו לכם שאף פעם לא מאוחר מכדי להתחיל. כפי שכיף ונחמד לחדש את המשרד או את חדר העבודה או את חדר האורחים בבית עם רהיטים ממש מוצלחים, כך נחמד לדעת לתקן לבד. אבל מאיפה מתחילים, האם מספיק לרכוש סט כלי עבודה טוב? יש לנו כמה טיפים שיוכלו להפוך אתכם, גם אם לא לנגרים מוסמכים, לפחות להנדימנים לא רעים בכלל.

קודם כל, תמיד לא כדאי להתפשר ושווה לקנות רהיטי איכות טובים ככל האפשר. הם גם יפים יותר, גם עמידים יותר, וגם בנויים כדי להחזיק לאורך שנים.
רהיטי איכות בנויים כך שגם אם דבר קטן כזה או אחר מצריך תיקון, אפשר לחדש ולתקן ללא קושי. והתוצאה תיראה כמו רהיט חדש ואותנטי לחלוטין.
העדיפו סט כלים מאובזר היטב. חשוב שיהיו בו מברגה, מקדחה, מברגים, בוקסות, מטר, דבקים איכותיים, פטיש, מלטשת.
כדי להרגיש סיפוק, תוכלו להירשם לסדנאות של עשה זאת בעצמך. לא תאמינו כמה מהר תוכלו לדעת לדקן דברים במשרד וגם בבית. תוכלו לחדש רהיטים בקלות.
אם אין זמן לסדנא, תוכלו להירשם לקורס מקוון. אפשר אפילו למצוא סרטוני הדרכה לתיקונים שונים, אונליין ובחינם.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ