חיתוך עץ בלייזר לבניית ריהוט משרדי

לעץ יש חשיבות רבה בעולם הריהוט ובתעשיית הבנייה בכלל, בזכות יתרונותיו והיופי הטבעי שלו שמעניק משקל עיצובי מיוחד לבית.
את העץ ניתן לראות בתחומים נוספים כמו תחום האדריכלות, בניית מודלים, תחום היודאיקה ותחום המתנות.
העץ נפוץ מאוד בתעשיית הרהיטים בזכות תכונותיו: קשיח ומוצק, מבודד חשמל וחום, חומר גלם זול שמגיע במגוון סוגים ובמגוון עוביים.

על חיתוך עץ בלייזר לבניית ריהוט משרדי

מלבד שיטות הייצור המסורתיות, ניתן להבחין בשיטה אחת שתופסת תאוצה והיא חיתוך עץ בלייזר.
מה מבדיל את חיתוך העץ בלייזר לפי מידה משאר שיטות הייצור המסורתיות ?

ראשית, בניגוד לשיטות החיתוך המסורתיות שמשתמשים במדידה ידנית ובה יש מקום לטעויות אנוש, את קבצי העבודה של חיתוך הלייזר שולחים באופן דיגיטלי באמצעות הדוא"ל ועורכים אותם באמצעות תוכנות המיועדות לכך.
כך למעשה ניתן מבעוד מועד לבצע מדידה ממוחשבת של הקובץ ולתת ללייזר לעשות את שלו ללא התערבות אנושית, מה שמשאיר סיכוי אפסי לטעויות בדיוק.

שנית, כאשר אנו מבצעים חיתוך עץ באמצעות קרן הלייזר יש לזכור שקרן הלייזר ממוקדת מאוד בנקודה שאותה היא חותכת כך שהיא לא פוגעת בשארית החומר והגראדים שנוצרים בשיטות חיתוך פרמיטיביות יותר לא קיימות כאן. בנוסף, אין צורך לבצע שיוף של הקצוות לאחר החיתוך בזכות החיתוך החד של קרן הלייזר שלא מצריך מאיתנו לעבור אחריו.

קרן הלייזר לחריטה על ריהוט משרדי מעץ

אומנם לא מדובר בחיתוך, אך יש לזכור שאם משתמשים בקרן הלייזר עבור בניית רהיטים ניתן גם לבצע חריטה על עץ של סמלים וגרפיקות שונות.
כך אם לקוח מסויים מבקש להוסיף אלמנט עיצובי על אחד הרהיטים ניתן לעשות זאת בקלות באמצעות קרן הלייזר שמגלפת את השכבה העליונה של החומר, ויוצרת הבדלי גבהים שתעניק את הטקסטורה אותה הוא רצה לחרוט.

ככל שהבדלי הגבהים יהיו יותר חדים, כך ניתן יהיה להבחין בתגובתו של הלקוח שיהיה בתדהמה בזכות אפקט "הוואו" שהטכנולוגיה הזו יוצרת.
כמו כן יש לזכור שיש מגוון סוגים של חריטה.
ישנם כאלו שיבקשו חריטה קווית רק על חלק מפני השטח של הרהיט, וישנם כאלו שיבקשו חריטת שטח על פני כל העץ, ואילו ישנם כאלו שיבקשו חריטה תלת מימדית שהיא כמובן מורכבת יותר שתעניק אשליה של גילוף עץ איכותי אך יש לזכור שחריטה שכזו תעלה ללקוח כנראה יותר כסף בגלל המורכבות שלה.

לפני שאתם מזמינים ריהוט משרדי מעץ, חשוב שתשימו לב מהם הטכנולוגיות שבהם נותן השירות משתמש.
זיכרו שנותני שירות שנמצאים בקדמת הטכנולוגיה הם לרוב נותני השירות המקצועיים ביותר וכמובן שיהיו בידיהם מגוון אפשרויות רחב יותר בכדי להתאים עבורכם את מה שאתם רוצים.
עיצוב המשרד הוא עבודה של ממש וחשוב לכל אחד ואחד מאיתנו, ואין סיבה שנתפשר על בעל המקצוע והאפשרויות שהוא יכול להעניק עבורינו.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ