הרהיטים שעושים את ההבדל

'דירה נאה מרחיבה דעתו של אדם'. כולנו גדלנו על מימרת חז"ל זו המדגישה את החשיבות הרבה שיש בדירה הנאה. מלבד זאת יש מימרה נוספת אשר אומרת 'כלים נאים, מרחיבים דעתו של אדם'. כי גם הכלים וכל מה שיש לנו בבית משפיעים למעשה על איכות החיים, על הרחבת הדעת ועל תחושה ואווירה טובים בבית.

ברור אם כן שחשוב לשים דגש כאשר באים לרהט ולעצב את הבית לתת את הדעת על הפריטים אותם אנחנו בוחרים ועל מה שיהיה לנו בכל חדר. כי החשיבות הרבה שיש להם הן מבחינת האווירה שתיווצר והן מבחינת המראה שיתקבל בסופו של דבר היא מאוד גדולה.

בוחרים נכון

אז האמת היא שהבחירה הנכונה של הרהיטים כמו גם של שאר הכלים והקישוטים שאנחנו רוצים לבית, יכולה להיעשות גם באופן עצמאי כאשר אנחנו מעיינים בקטלוגים שונים, מבקרים בחנויות ובאולמות תצוגה או לחילופין, מסתפקים בגלישה באתרים הרלוונטיים.

ההיצע המרשים שקיים היום בכל תחום הוא עצום והאמת היא שרבים הם הלקוחות שבשלב הזה הם מוצאים את עצמם מאוד מבולבלים. במיוחד כאשר מדובר בבחירה של רהיטים לכל הבית או לחילופין בחירת הרהיטים שיעצבו חלל שלם. אם בבחירה של רהיט אחד עדיין אפשר לשלוט על ההיצע כי יש את הרצון בדרך כלל להתאים את הרהיט החדש לעיצוב הקיים כמו גם לחלל הנתון מבחינת מקום שיש בחדר לצורך כך, הרי שהמשימה הופכת להיות ממש מורכבת ולעיתים כמעט בלתי אפשרית כאשר אנחנו מדברים על עיצוב מורכב יותר.

נעזרים במעצב פנים

כאן יש לנו את האפשרות לפנות ולהיעזר באיש מקצוע מתחום עיצוב הפנים. על פי רוב יצליחו מעצבי הפנים ליצור עבורנו את העיצוב המושלם והמתאים ביותר לחלל הרצוי לנו.

כי מעצב פנים יש לו את כל הכלים לצד הידע המקצועי מבחינת התאמת חללים על כל המשמע מכך בהתאם לצרכים של הלקוח, על פי הדרישות שלו, בהתחשב בטעמים האישיים שלו כאשר כל אלו חוברים יחד על מנת להוביל את החלל לשימוש נכון ואפקטיבי.

זו הסיבה שכיום אכן רבים נעזרים במעצבי הפנים, הרבה יותר מאשר בעבר.

גם בגלל שהיום ההיצע הוא הרבה יותר גדול ומבלבל וגם בגלל שהתחום של עיצוב פנים נעשה היום כל כך נגיש וגם לא יקר עד שברור כי עדיף לעצב בעזרת איש מקצוע כדי ליהנות מתוצאות יותר אפקטיביות.

רהיטים – בלי להתפשר על איכות

היום כבר יודעים כולם כי בבחירה של רהיטים, חובה לשים לב על איכות הרהיטים. אם בעבר לא היו כל כך הרבה אפשרויות וכולם ידעו שיש עץ סנדוויץ' שהוא האיכותי וחומר מלמין שהוא הפחות איכותי, הרי שהיום יש אין ספור אפשרויות כאשר על הרהיט מבחוץ, אי אפשר לראות את ההבדל, במיוחד עין שאינה מקצועית. מסיבה זו ההמלצה היא לברר היטב לפני שבוחרים את הרהיט, לברר מאיזה חומרים הוא מיוצר ולוודא כי אכן אנחנו הולכים על איכות טובה באמת.

קירות ירוקים שישדרגו לכם את הבית

כיום ישנו טרנד חדש של קירות ירוקים. יש כאלה שהולכים על קיר ירוק מחוץ לבית ויש כאלה שיוצרים קיר כזה גם בתוך הבית. מה זה בעצם?

למעשה מדובר בגינון ורטיקלי שהרעיון העומד מאחוריו הוא שיפור חיי האדם והסביבה על ידי שעושים שימוש בטבע בלי שזה יתפוס שטח. הקיר הירוק הוא למעשה קיר שמחופה בצמחייה, בפרחים או אפילו בתבלינים או תוצרת חקלאית טרייה.

אנחנו מוצאים את הקירות הירוקים בבתים פרטיים, במשרדים בבתי עסק ועוד.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ