איך לבחור ריהוט למשרד החדש

אחת ההחלטות הראשונות שעלינו לקבל אחרי שאנחנו שוכרים משרד חדש, הוא איזה ריהוט לבחור עבור המשרד. בהנחה והמקום אליו אנחנו נכנסים לא כולל  ריהוט ועלינו לרכוש אותו בעצמנו, אזי שמדובר בהחלטה חשובה מאוד עבורנו, שכן הוא אמור לשמש אותנו במהלך תקופה ארכוכה, ולעזור לנו לבצע את עבודתנו.

לריהוט שאנחנו מבקשים לקנות יש השפעה על המשרד, בין אם זה בכל מה שקשור ליצירת סביבת עבודה איכותית ובין אם זה מבחינת האווירה באופן כללי. אך זה גם הפוך, כלומר, כשאנחנו ניגשים לבדוק אופציה של השכרת משרדים בתל אביב או בכל מקום אחר, עלינו לקחת בחשבון שסוג המשרד, המבנה והאופי שלו, ישפיעו כך או אחרת על הריהוט שנרכוש.

כיצד המשרד משפיע על הריהוט ואיך הריהוט משפיע על המשרד.

כאמור, יש פה תהליך דו צדדי בו כל צד משפיע על הצד השני. למשל, אם אנחנו רוכשים משרד גדול ומרווח, אזי שהריהוט צריך להיות בהתאם, בין אם זה על פי התכנון והעיצוב של המשרד, כך כל מי שייכנס אליו, יוכל לראות כיצד הריהוט משתלב בריהוט ובתכנון שלו.

מנגד, כאשר אנחנו בוחרים סוג ריהוט מסוים, עשוי עץ, מתכת, זכוכית, ריהוט מודרני או קלאסי, גדול או מינימליסטי, אזי שבכל אחד מהמקרים, הריהוט ישפיע על אופי המשרד, ויהיה קל להבחין בכך, ברגע שנכנסים אל המקום ומזהים אותו.

כיצד נבחר ריהוט למשרד בצורה נכונה

לצד השאלה איך המשרד משפיע על בחירת הריהוט ולהיפך, אנחנו צריכים לבחון את השאלה כיצד לבחור ריהוט שיהיה רלוונטי עבורנו. ריהוט שנוכל להשתמש בו בצורה אפקטיבית ונכונה לאורך זמן. לשם כך, תחילה לאפיין בצורה נכונה את הצרכים שלנו ולהבין מה בדיוק אנחנו מחפשים, מה יכול להתאים לנו מבחינה מקצועית.

לאחר מכן, אנחנו צריכים לבחון איך כל פריטי הריהוט השונים משתלבים אחד עם השני, איך הם משתלבים בחדר עצמו, ומעבר לכך, עד כמה הפריטים השונים נוחים עבורנו, לצורך יצירת סביבת עבודה אפקטיבית ונוחה.

אנחנו צריכים גם להתייחס לשאלות כגון, עד כמה הריהוט חזק ועמיד, על מנת שיוכל לשרת אותנו זמן רב, וכן עד כמה הוא נוח לתחזוקה והאם ניתן לנייד אותו למקומות אחרים, אם יהיה צורך בכך. כאן הדגש על ארונות, שולחנות ופריטי ריהוט אחרים.

עיצוב ופרקטיות הולכים ביחד

הרבה פעמים, אנשים נוטים לחשוב שאם רוכשים פריטי ריהוט מעוצבים זה בא על חשבון פריטי ריהוט פרקטיים. זה לא מדויק. שני הדברים הולכים ביחד. אנחנו יכולים למצוא שילובים שונים שמחברים בין רהיטים מעוצבים בצורה מודרנית, מיוחדת ועדיין הם יהיו מאוד פרקטיים מבחינה מקצועית, פונקציונאליים ונוחים לעבודה.

בצורה כזו יוצרים סביבת עבודה נוחה אך גם מעוצבת בצורה יפה ומרשימה, הן מבחינתנו והן מבחינת הלקוחות שמגיעים אל העסק. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ