למה מומלץ להשתמש באשפתונים

ביישובים רבים, בשכונות מגורים ובאזורי תעסוקה, אפשר למצוא היום פחי אשפה בצורה שונה ממה שהכרנו עד כה. פחי אשפה אשר טמונים עמוק באדמה, ואינם משנים את הסביבה. הם משתלבים בצורה הרבה יותר יפה וטבעית מאשר פחים רגילים שנמצאים על פני הקרקע.

מדובר על אשפתונים. שיטה חדשה להטמנת פסולת בצורות שונות, כולל הטמנת פסולת בקרקע. הרעיון הוא, שפח האשפה ישתלב בסביבה ולא יפריע לעיצוב של המקום מצד אחד, ומצד שני, הוא יאפשר להטמין את הפסולת באופן כזה שלא יותיר ריחות או לכלוך.

איפה נכון להתקין פחים מסוג זה ומדוע

כאמור, אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מקומות בהם יש אשפתונים ומסוגים שונים. אפשר למצוא אותם באזורי מגורים, מרכזי ערים, פארקים וגינות ציבוריות, אזורי תעשייה ועוד. בכל אחד מהם אנחנו נמצא סוג אחר של אשפתונים, כאשר חלקם בגובה הקרקע ואחרים אינם שונים בגובה שלהם מפחים רגילים.

חשוב להתקין אשפתונים במקומות בהם אנחנו רוצים לשמור על סביבה נקייה, יפה וטבעית. למשל, אם אנחנו נתקין אשפתון בפארק או באזור טבעי אחר, אז אנחנו לא נשנה אותו ולא נשנה את המבנה שלו. כך אנחנו יכולים לאפשר לכל מי שמגיע אליו, ליהנות ממנו באופן טבעי כמו שהוא.

מדוע נכון להשתמש באשפתונים

הסיבה הראשונה היא, לשמור על המקום בעיצובו הטבעי. גם אם מדובר על שכונת מגורים חשה, אנחנו נעדיף לשמור עליה כפי שהיא ולא לשנות את המראה שלה.

הסיבה השנייה זה איכות הסביבה. אשפתונים מאפשרים לנו להטמין את הפסולת בצורה הרבה יותר טובה, הרבה יותר נקייה, בלי שאנחנו צריכים להתמודד עם ריחות או לכלוך. אפשר גם להשתמש במתקנים שונים לצורכי מחזור, באופן הרבה יותר מסודר ומאורגן מאשר פחים רגילים.

הסיבה השלישית, במובנים מסוימים הם גם הרבה יותר בטוחים. בפרט בגלל העובדה שאי אפשר לנייד אותם. המיקום שלהם קבוע ולכן הם לא מהווים מפגע בטיחותי.

כיצד נחליט היכן להתקין אותם?

ישנם סוגי אשפתונים, שאין חשיבות משמעותית לאופן בו אנחנו בוחרים להתקין אותם. הסיבה לכך היא פשוטה, עלינו לבחור שטח מסוים בו אנחנו יכולים להתקין, ואם זה משתלם לנו מבחינת שימוש, אז אנחנו נתקין אותם באותה נקודה.

יש מקרים בהם אנחנו צריכים לתכנן את נקודת ההקמה, על פי משתנים שונים, למשל, כמה פשוט יהיה להוציא מהמיכל את האשפה ולפנות אותו, כמה פשוט יהיה לאנשים לגשת אליו בשביל לזרוק את הפסולת, וכן עד כמה הוא רחוק ממקום מגורים, מקום עבודה או כל מקום אחר. כך נוכל להרחיק את הלכלוך והריח.

אם אתם רוצים ללמוד עוד על אשפתונים ולקבל את כל המידע הרלוונטי בנושא, זה הזמן לפנות אלינו. אנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע הרלוונטי בנושא. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עת ובכל עניין.

 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ