פיצ’רים וגימיקים מגניבים למשרד החדש

אם תשאלו כל אחד מהו המקום שהוא שוהה בו זמן רב במהלך היום, סביר להניח שהתשובה תהיה המשרד בו הוא עובד. בדיוק בגלל הסיבה הזאת, חשוב מאוד שהמשרד יהיה מאובזר בדברים שינעימו את האווירה ויגרמו לה להיות רגועה וחמימה. הרי בסופו של דבר, אם נצליח לייצר הרגשה של בית במשרד שלנו, אז מבחינתנו הרווחנו ובגדול.

כך נוכל להיות הרבה יותר יעילים, פרודוקטיביים ונוכל לדאוג שהעובדים יגיעו למשרד שהם נהנים להגיע אליו. המשרד צריך להכיל לא רק את האמצעים הדרושים לעבודה שוטפת, אלא גם להכיל גם גימיקים ופיצ'רים מגניבים. 

טריטוריה אישית במשרד

לכל עובד במשרד, נדאג למחשב נייד או נייח, כלי כתיבה, מדפסת, מקלדת וכו'. על מנת לקשט את סביבת העבודה שלו ועל מנת להכניס קצת צבע ועניין, אפשר לדאוג לכל מיני גאדג'טים. אלו יכולים להיות גאדג'טים מעניינים ומשעשעים וכאלה שיעודדו יצירתיות כשעושים הפסקה מהעבודה. 

לדאוג לנוחיות 

מלבד הדברים הבסיסיים שהוזכרו לעיל התורמים לעבודה השוטפת של העובדים, רצוי גם לדאוג לנוחיות שלהם ועל כן, יש לרכוש כיסאות עבודה משרדיים שיהיו נוחים לישיבה ממושכת, אורטופדיים וארגונומיים.

מעבר לכך, יש גם לדאוג לשולחן עבודה איכותי וכמו כן לכונניות אחסון של קלסרים, ניירת חשובה וכו'. כאשר בוחרים את הריהוט שהוזכר כאן, יש לדאוג שהוא יהיה פרקטי ומעוצב בטוב טעם ויתאים לעיצוב ולרוח של המשרד. 

פינת מרגוע

חשוב מאוד ליצור במשרד פינת מרגוע שתכלול פינת ישיבה, כורסאות המתנה משרדיים וכו'. בפינה כזאת, יוכלו העובדים לקחת קצת הפסקות למנוחה, לקפה או לשיחה עם עובד.

אין ספק שהפסקה בפינת מרגוע, יכולה לעשות ריסטארט ולהכניס את העובד או העובדים למצב של רוגע. מעבר לכך, בזכות ההפסקה או ההפסקות במהלך היום, העובדים יכולים להרפות את המוח מכל העומס שיש עליו ולמלא אותו באנרגיה נקייה. 

מבחר של גאדג'טים

כפי שהוזכר קודם לכן, דיברנו על גדג'טים וגימיקים מעניינים שאפשר להציב במשרד. אלו יכולים להיות כדורי ניוטון עם תאורת לד, אקווריום קטן עם דגים צבעוניים, מכשירי עיסוי קטנים וכו'. מלבד הגאדג'טים האלו שיכולים לגרום לעובדים קצת לברוח מהמציאות ולנוח, אפשר גם למצוא גאדג'ט שימושי שיכולים להתריע על כניסה ויציאה של כל עובד. מדובר על שעון נוכחות. הוא יכול להיות עם העברת כרטיס אישי של העובד, הקלדת קוד אישי, טביעת אצבע וכו'. מדובר על שעון נוכחות עם עיצוב מודרני ומעניין המכיל כל מיני פונקציות מגניבות שניתן להשתמש בהן.

שורה תחתונה

אנחנו מבטיחים לכם שאם תבחרו ליישם את כל מה שהוזכר לעיל, אתם תוכלו לצור משרד מגניב וכזה שיהיה נעים וכיף לעבוד בו. הדבר משתלם לא רק עבורכם כמעסיקים, אלא גם עבור העובדים שלכם שמבחינתם המשרד הוא כמו הבית השני שלהם. שיהיה בהצלחה!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ