הבשורה הדקורטיבית של עולם עיצוב המשרד – צמחייה מלאכותית

 מעיצוב ירוק בראש שקט – כל היתרונות של עיצוב המשרד באמצעות צמחייה מלאכותית.

אתם אוהבים פרחים וצמחים ורוצים ליצור את התחושה של הטבע בתוך המשרד, אבל העיסוק בטיפוח וגינון לא עומד בראש סדר העדיפויות שלכם. החדשות הטובות הן שעם השנים ככל שהטכנולוגיה משתפרת הצמחים הסינתטיים נראים אמיתיים יותר ואתם יכולים ויכולים ליצור קו עיצובי שינוע מדלת הכניסה, ובכך ליהנות מאותו אפקט עם מינימום התעסקות.

כל אווירה שאתם רוצים – אם אתם רוצים לייצור אווירה דרמטית או אווירה רגועה, הרי חשוב ביותר לבחור את הצמחים המתאימים לכך. כך למשל באמצעות שילוב של סחלבים או וורדים ניתן להשרות אווירה רומנטית או להחליף את הצמחים בסוג אחר על מנת לייצור אווירה שונה.  במקרה שבא לכם אווירה רגועה, הרי צמחים לבנים יסייעו יעשו את העבודה.

בכל מקום במשרד – עם פרחים ועציצים מלאכותיים יש לכם חופש ליצירת חללים מעוצבים. כאשר אין לכם את הצורך לחבר מערכת השקייה אתם בעצם לא מוגבלים בכלל באפשרויות המיקום, וניתן להניח את העציצים בכל מקום שנראה לכם הגיוני במשרד. כך שאם אתם רוצים להניח זר פרחים מלאכותי מרשים במרכזי שולחנות המשרד אתם יכולים לעשות זאת בקלות. אין צורך להתאמת העציץ לסביבה והאור – העציצים לא גדלים ולכן אפשר להניחם בכל מקום שרק תרצו. בתוך המשרד, ליד החלון, ליד השמש, לא ליד השמש – הכל אפשרי.

חסכון כלכלי יתרון משמעותי הוא שעם צמחייה מלאכותית אין צורך בהשקייה. מדובר בחסכון של אלפי שקלים בשנה, כל מה שנותר הוא רק לנקות את הצמחים כל כמה חודשים או להרטיבם במים לניקיון האבק.

מקום אחסון – בכל רגע נתון ניתן לאחסן את הצמחים כאשר הם אינם נמצאים בשימוש, ולהחליפם באופן זמני באחרים. כך ניתן לבנות קולקציה רחבה של פרחים וירק המותאם לחגים ולאירועים שונים, ולשנות אווירה בתוך זמן קצר, מבלי שיהיה צורך לרוץ החוצה ולקנות פרחים חדשים לארוחת שבועות, לסדר פסח או לארוחה המשפחתית בראש השנה.

שילובים עם צמחייה מלאכותית אתם יכולים ליצור חללים על זמניים באמצעות שילובי צבעים וצמחים מסוגים שונים. כך למשל כאשר אתם בוחרים פרחים למשרד ניתן לשלב צמחים דוקרניים וגסים לצד פרחי סיגליות עדינים ורכים. 

 

חופשה בראש שקט – בניגוד לתחזוקה המתישה של ירק במרפסת או בעציצים בבית, וחוסר היכולת לצאת לחופשה מבלי לדאוג למישהו שישקה את העציצים, פרחים סינתטיים וצמחיה מלאכותית אינם דורשים תחזוקה. לא צריך לדשן אותם, לא צריך להחליף מים אחת לתקופה או לגזום אותם. יתרון נוסף שאינכם מוגבלים לדרישות הייחודיות של כל צמח הדורש כמות מסוימת של אור שמש, או לחילופין מעדיף איזור מוצלל.

 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ