מדריך לבחירת ריהוט גן לחצר המשרד

אם למשרד שלכם יש חצר – אין ספק שזכיתם. ריהוט גן לחצר המשרד משדרג את אווירת העבודה כולה, ומציע רגע של מנוחה והפסקת קפה לעובדים, למנהלים וגם ללקוחות. דווקא בגלל שישראל היא מדינה שרוב השנה זורחת בה שמש, כשבחודשי הקיץ היא ממש יוקדת –  כשבוחרים ריהוט למשרד, חשוב לעשות את זה בצורה נבונה ואחרי שלקחתם את כל השיקולים בחשבון, החל מהחומר ממנו עשויים הרהיטים, דרך המידות והגדלים ועד לסגנון הריהוט כך שיתאים למסרים שהמשרד שלכם רוצה לשדר. 

איך בוחרים ריהוט גן

בקניית ריהוט גן שמיקומו יהיה בחוץ כשהוא חשוף למזגי האוויר השונים – חשוב לשים לב לחומרי הגלם שמהם הם עשויים ולבחור בתבונה. כיום אפשר למצוא רהיטים שהייעוד שלהם הוא לגינה או החצר והם עשויים ברוב המקרים מעץ, אלומיניום או ראטן והם עמידים, חזקים ונוחים מאוד.

  • עץ – ללא ספק חומר הגלם האיכותי והמחזיק ביותר. היתרון שלו הוא שהרהיטים שעשויים ממנו יכולים להחזיר מעמד הרבה מאוד זמן.  עם זאת, חשוב לוודא שרהיטי העץ מיועדים לשימוש בחוץ ומיוצרים לשם מטרה זו וכך לא יספגו גשם או יצברו עובש.
  • אלומיניום – מדובר במתכת קלה מאוד שמאפשרת נשיאה של הרהיטים והזזתם ממקום למקום על פי הצורך. גשם או מים לא יספגו בה אבל חשוב לשים לב שאם הרהיטים ישהו תחת השמש – הם עלולים להתחמם מאוד ולהפוך ללא נוחים.
  • ראטן – סוג רהיטי החוץ הנפוץ והפופולרי ביותר. גם לא סופג גשם ומים וגם לא מתחמם בצורה משמעותית. אפשר למצוא כיום רהיטי ראטן בעיצובים וגוונים שונים ולשלב אותם עם כריות או ריפוד. הם יהיו עמידים מאוד במשך תקופת זמן ארוכה ויהיה נוח לעשות בהם שימוש לאורך זמן.

למה לשים לב לפני שקונים רהיטי גן לחצר המשרד?

על מנת לבחור את הרהיטים הנכונים והמתאימים ביותר חשוב לשים לב לכמה נושאים מהותיים – ראשית, מה מהות האזור החיצוני ואת מי הוא אמור לשרת? את העובדים או את לקוחות? להפסקת צוהריים ולכן יש צורך בשולחנות נוחים לאכילה, או להפסקת קפה? מה המידות שלו? מהם כיווני האוויר (וכפועל יוצא מכך – מאילו כיוונים תגיע שמש)? כמו כן – חשוב לקחת בחשבון את סגנון העיסוק שלכם ואת הריהוט שיציג אתכם באור הנכון – יוקרתי או פשוט, משדר ותק או צעיר ותוסס. הנושא הבא והחשוב לא פחות הוא האם יש רצון ונכונות להשקיע הרבה משאבים וזמן בתחזוקה של הרהיטים או שמא יש עדיפות לרהיטים שלא צריך להתעסק איתם יותר מדי. בבחינת הפרמטרים השונים וכמובן בביצוע סקר שוק יסודי אפשר יהיה לפסול את הרהיטים שיהיו פחות מתאימים לצרכים והדרישות ולהגיע בסופו של דבר לרהיטים המתאימים ביותר.

 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ