איך להפוך את המשרד שלך ליותר היגייני?

כיום, מקומות עבודה רבים השבים לפעילות סדירה בצל מגבלות הקורונה, עוסקים בשאלת ההיגיינה ובריאות העובדים שלהם. אספנו עבורך חמישה טיפים שיעזרו לך להפוך את הסביבה המשרדית להיגיינית ובטוחה יותר עבור כולם. 

פינת הקפה והמטבחון

שמירה על צנצנות, קופסאות התה והקפה – סגורות. להוציא עניין הטריות, שקיקי התה הם מקור מפתיע ורחב במיוחד להצטברות חיידקים. בנוסף, אם קיים מקרר במשרד – חשוב לשמור עליו נקי ופנוי משאריות מזון. מדובר בתועלת בריאותית וחברתית כאחד! ריהוט משרדי ייעודי לפינת הקפה במשרד יכול לחסוך הרבה מאוד כאב ראש. משטחים עמידים במים וללא חריצים שעלולים להצטבר בהם מזון הם יעלים במיוחד. 

כיור וחומרי ניקוי

החלפה תדירה של ספוגים וחומרי ניקוי היא הכרחית ותורמת רבות מבחינה בריאותית. הכינו מלאי של סקוצ'ים, מגבונים אנטי בקטריאליים וחומר ניקוי מתאים באופן שוטף, על מנת לרענן כל כמה ימים את הכלים והמשטחים המשמשים את כלל המשרד. כמו כן, הצטברות כלים בכיור יכולה לעיתים להיות מפגע בריאותי של ממש. שאריות מזון הנרקבות בכיור הן מפגע בריאותי של ממש. מומלץ לסיים כל יום בשטיפת וייבוש כלל הכלים – של כולם. 

היגיינה בסביבה ממוחשבת

כמות החיידקים המצטברת במקלדת, על העכבר, מסך המחשב, המאווררים ועוד – עלולה לזעזע אותך. העברת הדרכות על היגיינה בסביבה ממוחשבת ורכישת אביזרים ייעודיים עבור כל עמדת מחשב היא פתרון יעיל שניתן להטמיע בזריזות במשרד. שימוש בכדורי ג'ל דביקים, מברשות למסכים ומטליות מיוחדות למסכים יעזרו לך להגיע לרמה מספקת של ניקיון משרדים עבורך ועבור העובדים שלך.

חדר שירותים 

חדרי השירותים הם חלק בלתי נפרד מהמשרד ומשרתים את כלל העובדים וכמו כן את האורחים והלקוחות של המשרד. לכן, יש חשיבות עצומה לשמירת הניקיון ובמקביל גם לאסתטיקה ולתאורה. אם קיימת תאורה מעומעמת עבור אווירה, יש לשים לב שבעתיים לניקיון. יש לאוורר את החלל במידת האפשר במהלך היום והלילה ולבשם במידת הצורך. בחברות מקצועיות המספקות ריהוט משרדי ניתן למצוא ריהוט ואביזרים משלימים המיועדים לחדרי השירותים – יש לשים לב לאיכות החומר והאחריות הניתנת עם רכישת המוצרים, כדי להבטיח שרכשנו מוצר איכותי שעומד בסטנדרט היגייני.   

עזרה מקצועית

שירותי חברה מקצועית עבור ניקיון משרדים היא למעשה הפתרון המושלם. כיוון שמדובר בחברה המתמחה בכך, היא מצוידת במכשור תואם סביבת עבודה. כיוון שניקיון משרדים שונה בתכלית מהאופן בו אנו מנקים את הבית ולרוב דורש הרבה יותר זמן, כדאי להתייעץ עם החברה לגבי הציפיות והדרכים בהן יוכלו לעזור לך לשמור על סביבת עבודה היגיינית. מלבד טיפול באשפה ושטיפת הרצפה – מעבר יסודי ובטיחותי על מכשירי חשמל, מקלדות, פריטי ריהוט משרדי ומדפים גבוהים הם רק דוגמא לכך. 

נשמח לסייע לך להניח את הדאגה להיגיינת המשרד ובריאות העובדים בצד ולהעביר אלינו את האחריות. אנו מזמינים אותך להשאיר פרטים באתר ונחזור אליך בהקדם. יחד, נתאם ציפיות ונבחר את הציוד המתאים עבור צרכי המשרד שלך.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ