כיצד לשלב את המשרד בחדר השינה?

שילובה של פינת העבודה בחדר השינה הוא בהחלט לא צעד אידיאלי שכן חשוב לבצע את ההפרדה בין רוגע ושלווה לבין עבודה קצבית ויום פרודקטיבי. אולם בחודשים האחרונים עם הנסיבות שנוצרו לאור הקורונה והצורך בריחוק חברתי, שכירים ועצמאיים רבים בחרו להעתיק את סביבת העבודה מן המשרד הומה האדם אל עבר המרחב הביתי. 

לא אחת עולה שאלת ניצול חלל הבית והצורך למצוא פתרונות יצירתיים. לכן, בגור ריהוט משרדי שינסנו מותניים, הפשלנו שרוולים ויצאנו לדרך עם סדרת המלצות שתאפשר לכם לעשות את הצעד בצורה הנכונה ביותר.

כיצד נעשה זאת בצורה נכונה?

חשוב לנו להבהיר ששילוב מרחב העבודה בתוך המרחב בו אנו אמורים להירגע ולישון הוא לרוב איננו מומלץ. העדיפו מרחבים נוספים בבית דוגמת שולחן האוכל שמטבח או ניצול חדר שינה פנוי / חדר שינה עם שולחן לימודים עבור הילדים. באם הדבר איננו מתאפשר ונפל הפור שחדר השינה שלכם הוא המועמד העדיף ביותר, עשו זאת תוך שמירה על איזון בין רוגע לעבודה.

מידות השולחן המשרדי

שימו בצד את הקטגוריה שלנו בנושא שולחנות מנהלים. מה שמומלץ עבורכם במקרה הזה הוא דווקא שולחנות משרדיים במידות קטנות שיהיו חסכוניים במקום, לא יעיבו יתר על המידה על תחושת הרווחה שבחדר ועודם יאפשרו מהלך עבודה תקין.

מומלץ להיערך בהתאם ולשקול את רכישתו של שולחן משרדי עם יחידות אחסון וזאת לשמירה על משטח עבודה נקי. זכרו שתחושת הריווח של פינת העבודה איננה משפיעה רק על נקודה זו בחדר כי אם על כלל תחושת הנינוחות של חדר השינה.

טקסטורת השולחן

מומלץ שטקסטורת השולחן תמשיך את הקו העיצובי הכולל של החדר, וכך למעשה תהפוך את פינת העבודה לחלק אינטגרלי מן המרחב. כך שאם בסיס המיטה בחדרכם הוא בטקסטורת עץ בהיר, הרי שמומלץ לשקול את רכישתו של שולחן משרדי בעל עיצוב זהה. וכן אם מדובר עיצוב הצבוע בצבעים לבנים, כך מוטב לרכוש שולחן בעיצוב זהה.

ככלל, לאור העובדה שהימצאותו של 'המשרד' בחדר השינה עלול להוות גורם מתח מתמיד, מומלץ לרכוש ריהוט משרדי המבוסס על עץ, וזאת כדי להפחית במידה מסוימת את השפעתו על המרחב.

תאורה טבעית

בעוד שבמשרד איננו תמיד זוכים להיות צמודים לחלון ולנוף, הרי שכאן יש בידינו את הבחירה לעשות זאת. מומלץ לשנות מעט את מיקום הריהוט בחדר ולהצמיד את השולחן המשרדי אל עבר החלון לצורך תאורה טבעית. תאורה שכזו תייתר את הצורך ברכישת מנורת שולחן ותמנע היתכנותו של צל שייגרם כתוצאה מן האור שמאחורינו.

זכרו כי אין מדובר בסביבה משרדית עם נורות פלורסנט, ובמידה ומדובר בתאורה מעומעמת באופן יחסי, הרי שהדבר עלול להשפיע על אווירת העבודה.

שוקלים לרכוש שולחן משרדי לביתכם? אנו מזמינים אתכם להתרשם מן הקטלוג שבאתרנו. להתייעצות וקבלת מידע נוסף ניתן להשאיר פניה באתר או ליצור עמנו קשר טלפוני במספר: 072-3311844.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ