איך לרהט את המשרד בסטייל?

האם אי פעם מצאתם את עצמכם יושבים במשרד ובוהים בשעון ללא הספקה בציפייה שיום העבודה כבר יסתיים? אתם לא לבד! כשליש מהעובדים מוסחים לאורך 3 שעות מיום העבודה כל יום, ואם נחבר הכל, בשנה מדובר ב- 759 שעות. לידיעתכם, אם אתם רוצים להגביר את הפרודוקטיביות, הסוד לעבודה פרודוקטיבית טמון בעיצוב המשרד שלכם. בין אם אתם עובדים מהבית ובין אתם מחפשים לשדרג את המשרד יש לנו כמה טיפים שיעזרו לכם לעצב את המשרד עם המון סטייל ועל הדרך, להפוך אותו לכמה שיותר יצרני. 

תאורה טובה יותר

שילוב של אור כמה שיותר טבעי בחלל העבודה שלכם יספק שלל של יתרונות לסביבת העבודה. וכמובן שככל שהאור יותר טבעי מה טוב. אם אתם מעצבים משרד בבית הציבו את שולחן העבודה ליד חלון גדול וכל עוד יש שמש בחוץ תהיה לכם תאורה מדהימה. אם אתם בעלי עסק, חפשו אחר שטח משרדים עם שפע של חלונות כך שלעובדים שלכם יהיה חלל עבודה כמה שיותר מואר. וכמובן שעליכם להיערך עם כמה שיותר גופי תאורה כדי להבטיח שסביבת העבודה תהיה מוארת גם כשחשוך. 

הוסיפו צבע ונגיעות אישיות

שנים רבות שהאמינו שחלל עבודה עמוס בפריטים יכול להסיח את הדעת מהעבודה, ולכן במשרדים רבים אפשר לראות שולחנות נקיים מסממנים אישיים. אולם מחקרים אחרונים מראים דווקא שעבודה בסביבת עבודה מגרה עוזרת להגביר את היצירתיות שלנו ולמרבה ההפתעה, היא גם יותר יעילה מסביבת עבודה מינימליסטית. במקביל חשוב להיזהר מבלגן ועומס. אז מתחו את הקו הדק בין בלגן לבין יצירת סביבת עבודה מפרה ופשוט פזרו כריות נוי לספות, אגרטלי פרחים על השולחנות, תמונות משפחתיות ועוד. 

עצבו טרקלין משותף להפוגה

הדרך הטובה להגברת הפרודוקטיביות היא לאפשר לעובדים שלכם גם זמן הפוגה, שבו הם טיפה ינוחו, יתרעננו, יפגשו עם עמיתים לעבודה, ישתפו רעיונות, יעשו סיעור מוחות, יאכלו משהו, יצחקו ואז יחזרו לעבודה רעננים ומלאים באנרגיה חדשה. במקומות כאלו במשרד מומלץ להציב ספה יפה ומעוצבת עליה אפשר להתרווח. אל תתפשרו על פחות מריהוט איכותי ויוקרתי, לעובדים שלכם מגיע הטוב ביותר, בסופו של דבר ישתלם לכם להשקיע בהם. 

שמרו על החלל כמה שיותר פתוח

מכיוון שבני אדם הם יצורים חברתיים המשרד הפתוח הולך וצובר יותר ויותר תאוצה, והופך לבחירה הפופולרית ביותר על עובדים ומעסיקים. כאשר המשרד פתוח הוא נראה הרבה יותר מודרני ומעוצב בהתאם לצו השעה, אולם אל תשכחו להגדיר פינות בהן העובדים יוכלו לעבוד לבד או לנהל ישיבות, זה חשוב. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ