מדריך לבחירת דלתות פנים מעוצבות למשרדים

מדריך לבחירת דלתות פנים מעוצבות למשרדים

דלתות פנים הן דלתות שאנו משתמשים בהן בכל יום במעבר בין חדרים בבית או במשרד. אך דלתות פנים הן לא רק פריט שיש לו חשיבות פרקטית. הן אמנם משמשות אותנו למעבר בין חדרים ושמירה על פרטיות, אך יש להן גם ערך מבחינה עיצובית. העיצוב שלהן משפיע על האווירה שיש בחלל כולו וניתן, בעזרת בחירת הדלת המעוצבת הנכונה, לייצר אווירה ולהשתמש בה כאמירה סגנונית בכל משרד.

התאמה לעיצוב הכללי

על מנת לבחור דלתות פנים מעוצבות למשרדים יש להסתכל על המשרד כולו ולראות כיצד הוא מעוצב. דלתות הפנים צריכות להיות דומות בצבע ובסגנון לשאר העיצוב שיש מסביב.

במשרדים בכל תחום יש חשיבות ליצירת אווירה טובה עבור העובדים. אווירה שגם יש בה מימד של רצינות וגם מימד של מוטיבציה ורוח טובה. בעזרת התאמת העיצוב של דלתות הפנים ניתן לסייע ליצירת האווירה הרצויה.

בחירת הסגנון של דלתות פנים מעוצבות למשרדים מורכבת מכמה גורמים. ראשית, החומר ממנו עשויה הדלת. ישנם סוגי עץ רבים שיכולים לשמש ליצירת דלתות פנים. סוגי עץ אלו נבדלים זה מזה בצבע שלהם – כאשר הם נשארים במצב טבעי. ישנן גם דלתות העשויות מחומרים אחרים, ולכל חומר יש את היתרונות שלו.

דלתות פנים מסוימות בנויות בשילוב של פלדה עם עץ. דלתות פלדה משדרות עוצמה ומתאימות יותר למשרדים שיש במקצוע של העובדים בהם מימד של יוקרה. ניתן גם לראות שילוב של זכוכית בתוך עיצובי דלתות פנים. שילוב זכוכית מייצר תחושה של נגישות ופתיחות וגם משמש ליופי.

מעבר לעניין החומר, ניתן לצבוע את דלת הפנים בכל צבע שרוצים. בעולם המשרדי מומלץ להשתמש בצבעים אלגנטיים וכהים יותר. ניתן גם, כאמור להשאיר את הדלת בצבע עץ, ובכך ליצור אווירה ביתית יותר. דלתות בצבע לבן יכולות להתאים למשרד גם כן לעתים, בעיקר אם שאר המשרד מעוצב בצבעים בגוונים בהירים.

בחירת סגנון דלתות הפנים המעוצבות תלוי גם מאוד, כאמור,  בצבעים שבהם צבועים הקירות שמסביב. אם לא בטוחים עד כמה יש התאמה בצבעים, ניתן להתייעץ עם מעצב פנים או עם הצוות המוכר בחברה שעמה עובדים.

פרמטרים נוספים של דלתות פנים מעוצבות למשרדים

מעבר לצבע הדלת ולסגנון שלה, יש כמה דברים חשובים נוספים שיש לחשוב עליהם כשבוחרים דלת פנים מעוצבת למשרד.

ראשית, משרד הוא מקום שעובדים בו. כלומר, יש חשיבות רבה ליכולת לייצר אווירה רצינית ונוחה לעבודה. דלת פנים טובה צריכה לבודד רעשים באופן מקסימלי. בייחוד כאשר מדובר בדלת של כניסה למשרד פנימי או לתא בתוך משרד גדול.

על מנת שדלת פנים מעוצבת תספק בידוד רעש טוב היא צריכה להיות עשויה באיכות גבוהה ומהחומרים המתאימים. זוהי נקודה חשובה מפני שאם מתקינים דלת פנים שאינה חוסמת רעשים, הדבר עלול להפריע מאוד בזמן העבודה.

בנוסף, דלת הפנים צריכה לבודד מחום ומקור. הדבר חשוב גם כן לתרום לאווירת העבודה במשרד ולדאוג לכך שאיכות מיזוג האוויר לא תפגע כתוצאה ממעבר לא רצוי של טמפרטורה.

תרומה לאווירה טובה ומקצועית

לסיכום, דלתות פנים מעוצבות למשרדים צריכות לתרום לסביבת העבודה ולייצר תרומה לעבודה עצמה ולאווירה במשרד. ניתן לבחור חומרים שונים לדלת וחשוב שיתאימו לשאר העיצוב במשרד. חשוב גם שהדלת תעשה עבודה טובה מבחינת בידוד רעש וטמפרטורה.

לאחר שבדקתם שהדלת עונה על כל הצרכים האלו, כדאי להשתמש גם בדמיון ולדאוג לכך שעיצוב הדלתות יתרום ליצירת אווירה חיובית ומקצועית במשרד.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ