כיסא מנהלים

כיסא מנהלים הוא מושג בפני עצמו הרבה מעבר למשמעות הפיזית והטכנית של הכיסא. אבל אנחנו כאן לא כדי לדבר על המסר הארכאי העומד (או יושב…) מאחורי אותו כיסא מיתולוגי. אנחנו כאן כדי ללמד אתכם איך אמור להיראות הכיסא של המנהל על מנת שהוא יצליח לבצע את עבודתו בצורה הנכונה והטובה ביותר.

בוחרים את כיסא המנהלים הטוב ביותר!

איך בוחרים כיסא מנהלים?

כיסא מנהלים הוא כיסא שאמור לשמש את המנהל משך שעות ארוכות ביום. מדובר למעשה בכיסא משרדי המיועד גם למזכירות כמו גם לכל מי שאמור לבצע את עבודתו תוך כדי ישיבה משך שעות ארוכות בכל יום. קיימת חשיבות רבה לבחירה נכנה בכיסא. רק כיסא נכון יוכל בהחלט לתת את המענה ליציבה הטובה של הגוף כמו גם למנוע כאבי גב במהלך העובדה.

הבחירה בכיסא המתאים היא בחירה די קשה. קיימים הרבה מאוד כיסאות, בדגמים שונים, בעיצובים מרהיבים ועם דרגות נוחות שונות. הבחירה תהיה בדרך כלל בהתחשב בכמה וכמה פרמטרים.

חשוב לשים לב לגובה של הכיסא ביחס לגובהו של האדם שאמור לעשות שימוש בכיסא. מלבד זאת חשוב מאוד שהכיסא יהיה מותאם לשולחן העבודה. הוא אמור להיות בגובה המתאים על מנת שהעבודה לא תהפוך להיות עבודה מעייפת ומתישה את הגוף.

כדאי תמיד לשלוח את העובד או את המנהל שאמורים לאייש את אותו כיסא, ש'יטעמו' את הכיסא ויבדקו האם אכן הוא מתאים להם והוא עונה על הציפיות שלהם. כיסא אחרי הכול זה דבר מאוד אישי. אי אפשר לקבוע כי כיסא מדגם איקס הוא יהיה כיסא נוח ומתאים לעבודה עבור כולם. לכל אחד ההעדפות שלו, תנוחות הגוף האישיות שלו ומכאן הבחירה בכיסא הנכון שיענה על הצרכים.

כיסא מנהלים

כיסא מנהלים טוב משפיע על איכות העבודה

אז נכון שכיסא מנהלים נוח הוא כיסא שעשוי לעלות הרבה מאוד כסף. לא מדובר בכיסא עץ או פלסטיק רגיל. מדובר בכיסא שהוא על פי רוב כיסא אורתופדי, כיסא המציע תמיכה מלאה לכל חלקי הגוף ועל כן הוא ימנע את הכאבים האופייניים אצל עובדים הישובים משך שעות ארוכות בכל יום על אותו כיסא. כך יימנעו כאבי הגב, יימנעו כאבי צוואר, כתפיים וכל העבודה תיעשה בצורה הרבה יותר נוחה ונינוחה.

עבודה הנעשית בצורה כזו, נעשית הרבה יותר טוב. היא חוסכת הפסקות רבות מידי במהלך העבודה כי העובד מצליח להתמיד ולעבוד באופן עקבי ורציף. כמו כן, מעניק הכיסא תמיכה איכותית וטובה לגוף עד שהעובד כמעט ולא חש בצורך לקום ולהתמתח. כך שאפשר לקבוע בצורה ברורה כי הכיסא הינו אחד הגורמים הכי משמעותיים לאפקטיביות בעבודה.

חשוב לזכור כי ההתאמה של הכיסא לעובד זהו גורם חשוב במיוחד כמו כל בחירה של ריהוט משרדי.

שווה להשקיע בכיסא משרדי איכותי ובעקבות כך ליהנות מתפוקה גבוהה בעבודה ומיעילות רצויה.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ