שולחן מחשב

בכל משרד ובכל בית עסק יש היום שולחן מחשב. גם בבית הפרטי יש צורך בשולחן מחשב. לא תמיד אנחנו זוכרים כי השולחן הרגיל (בבית או בעבודה) הוא לא כזה המיועד לצורך עבודות מחשב. רק אחרי שאנחנו מתחילים לסבול מכאבי גב בעקבות העבודה, כשאנחנו מגלים שהשרירים התפוסים הפכו לתופעה קבועה, אנחנו מחילים להפנים כי תנאי העבודה שלנו הם לא נכונים.

מה זה נקרא תנאי עבודה לא נכונים? הכוונה היא לתנאי עבודה לא מתאימים מבחינת הרהיטים בהם אנחנו משתמשים. זה כולל את הכיסא עליו אנחנו יושבים ובאותה מידה מדובר גם בשולחן העבודה שלנו. כי גם אם יהיה לנו כיסא נוח ומתאים, אך אם הוא לא יתאים לשולחן העבודה והוא לא יהיה בנוי לצורת העבודה במקום, הרי שהעבודה לא תוכל להיות אפקטיבית.

שולחן מחשב – יצאתי להפסקה

כמה פעמים ביום אתם שומעים את המשפט מהעובדים שלכם, מהמזכירה או שאתם בעצמכם אומרים את זה לסביבה?

לעיתים תנאי העבודה הם כל כך לא נוחים עד שהעובד מרגיש שאם הוא לא יצא להפסקה, הוא ממש לא יוכל להמשיך בעבודה שלו. זוהי הסיבה המניעה לא פעם את העובדים לקום שוב ושוב להתמתח, לצאת לשתות עוד כוס קפה, לעשן עוד סיגריה ובלבד להשתחרר מהמקום בו הם נאלצים לשבת ולבצע את מלאכתם.

לא פעם הם לא באמת מבינים עד כמה תנאי העבודה שלהם גרועים ועד כמה הרהיטים שלהם הם אלו שמציקים להם כל כך. נדמה להם כי העבודה עצמה היא זו שמעייפת אותם ומאלצת אותם לקום שוב ושוב על מנת להתרענן. בפועל, אלו הם אך ורק הרהיטים בהם הם עושים שימוש. לו הם רק יחליפו את כיסא העובדה ויתאימו לו שולחן מחשב מתאים, הכול יהפוך פתאום להרבה יותר נוח ונעים.

שולחן מחשב

היכן קונים שולחן מחשב טוב?

אז נכון שנראה כי שולחן זוהי לא סוגיה כל כך סבוכה ובחירת שולחן היא לא בחירה כל כך גורלית. אך חשוב לדעת שלמרות שמדובר בסך הכול בשולחן, עדיין מדובר ברהיט חשוב מאוד הדורש התאמה מלאה לאקלים במקום העבודה. הן מבחינת ההתאמה הטכנית והן מבחינת ההתאמה העיצובית.

טכנית – השולחן אמור להיות מותאם בצורה טכנית על מנת שהוא ישרת את העובד. צריך שהשולחן יהיה בגובה המתאים ביחס לכיסא העבודה, הוא אמור להיות בגודל המתאים כדי שניתן יהיה לבצע את העבודה בצורה נוחה ופרקטית. חשוב שיהיו מקומות אחסון נוחים קרוב לשולחן או אפילו מתחתיו על מנת שהשולחן יישמר נקי ומסודר במשך שעות העבודה.  חשוב לדאוג כי כל שאר הציוד כמו הסורק, המדפסת וכדומה יהיו בהישג יד בהתאם לתכיפות השימוש בהם.

עיצובית – המראה של המשרד מושפע במידה רבה מהרהיטים הנמצאים בו. חשוב לשים לב בבחירת הרהיטים כולם כולל שולחן המחשב על מנת שהמראה של הריהוט המשרדי יהיה מושלם ומקצועי גם יחד.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ