כל היתרונות של פינות אוכל נפתחות

אחד מפריטי הריהוט החשובים בכל בית, היא פינת אוכל. מדובר על שולחן סביבו מתכנסת המשפחה לארוחות משותפות, וכן במקרים רבים, שם נהוג לארח בני משפחה וחברים לארוחות חג או ארוחות חגיגיות שונות.

מרבית האנשים, נוהגים להשקיע ברכישת פינות אוכל, זאת מתוך הבנה שמעבר לעניין הפרקטי שיש בשימוש בשולחן, הרי שהוא גם מהווה פריט ריהוט משמעותי ומרכזי, ויש לו משמעות מבחינת העיצוב של המקום. לכן אנחנו נמצא שולחנות גדולים, איכותיים ויוקרתיים, בלא מעט בתים, אפילו בתים קטנים.

פינת אוכל נפתחת – מה זה אומר?

אנחנו מכירים סוגים שונים של שולחנות, אשר מתחלקים על פי קטגוריות שונות. למשל, קטגוריה של חומר, צורה, מבנה ועוד. אחת הקטגוריות הפופולריות להשוואה בין פינות אוכל הן, שולחנות פתוחים או שולחן סגור.

כלומר, פינות אוכל נפתחות אשר מאפשרות לנו להגדיל את השולחן ולארח כמות גדולה יותר של אורחים, או להניח כמות גדולה יותר של כלי מטבח על השולחן, באופן מרווח ונוח. לעומת זאת, שולחנות סגורים, הוא שולחן רגיל, שאין שום אפשרות להרחיב אותו והגודל המקורי זה הגודל היחידי שלו.

מדוע משתלם לקנות פינת אוכל נפתחת?

מרבית האנשים יעדיפו לקנות פינות אוכל נפתחות. יש לשולחן מסוג זה יתרונות רבים, כפי שנוכל לראות מיד.

ראשית, פינת אוכל נפתחת מאפשרת לנו, כאמור, לארח כמות גדולה יותר של אנשים באופן נוח, חופשי, מבלי שיצטרכו להצטמצם ליד השולחן.

שנית, פינת אוכל נפתחת היא חסכונית יותר. אנחנו לא צריכים לקנות שולחן גדול שיתפוס לנו שטח נרחב, אלא אנחנו יכולים לקנות שולחן קטן, שולחן שמתאים לכמות הדיירים בבית, ובמידה ואנחנו מעוניינים, אז נוכל לפתוח את השולחן, בכל פעם כשאנחנו מארחים אנשים או עורכים ארוחות גדולות.

שלישית, פינת אוכל נפתחת מאפשרת לנו גם לשמור טוב יותר על השולחן לאורך זמן. הרי חלק משמעותי ממנו, אין צורך להשתמש בו, והוא נשמר בחלקו התחתון של השולחן. ברגע שאנחנו רוצים, אפשר לפתוח אותו. זה מונע לכלוך, שריטות ודברים אחרים.

חשוב להבהיר, אנחנו יכולים למצוא גדלים שונים של שולחנות בגודל הטבעי שלהם וכן בשטח שנפתח מתוכם. עלינו לבחון מה יכול לשרת אותנו, ובמה יש לנו צורך, בשביל שנוכל להשתמש בשולחן בצורה נוחה ובטוחה.

כיצד רוכשים פינת אוכל נפתחת?

מעבר לשאלת הגודל של השולחן, עלינו לשאול את עצמנו גם מאיזה חומר הוא יהיה עשוי, ומה יהיה משקלו. זאת על מנת שאנחנו נוכל לדעת, כמה פשוט ונוח יהיה לנו לנייד את השולחן ממקום למקום, במידה ונצטרך.

לגבי החלק הנפתח, גם כאן, מעבר לשאלת הגודל, עלינו לבחון כיצד הוא נפתח, עד כמה פשוט לחבר את החלק לשולחן, והאם באמת הוא נותן לו תוספת משמעותית לגודל השולחן המקורי.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ