טיפים בניקיון לשמירה על ריהוט משרדי

הקפדה על סביבה עבודה נקייה, משמעה היא גם סביבת עבודה מזמינה ופורייה יותר עבור צוות העובדים. מחקרים רבים מראים שהאווירה של המשרד משפיעה באופן ניכר על עבודתם של העובדים, וכך גם משרד שנראה נאה לעין אך מלוכלך, עלול להביא לירידה במדדים.

אך למרבה הצער, בניגוד לסביבה הביתית ובה כל עובד ועובדת שומרים בהקפדה יתרה על הניקיון, הרי שהסביבה המשרדית לא אחת מועדת לפורענות, ומהווה קרקע פורייה להצטברות של לכלוך דוגמת שאריות מזון.

שמירה על הריהוט המשרדי

אחרי שהשקעתם כה רבות בריהוט המשרדי שלכם דוגמת ספת העור שבכניסה, או ספת הבד שבחדר המנוחה, פינות העבודה, כיסאות איכות לעובדים ועוד – יהיה זה חבל לראות איך אט אט הם הולכים, נהרסים ודוהים.

אז נכון, ניתן לשכור את שירותיהן של חברות ניקיון אשר יבטיחו את השמירה על ניקיונו של המשרד, אולם חברות שכאלו לרוב דואגות יותר לניקוי מהיר של השולחנות, שטיפת הרצפה, שאיבת אבק, ניקוי המטבחון וניקוי השירותים.

כאן ריכזנו עבורכם מספר טיפים שניתן לסגל ביום יום של חיי העבודה, וזאת כדי להבטיח שהרהיטים ישמרו על זמן מדף ארוך הרבה יותר.

ספה לפינת המנוחה

עובד או עובדת שרוצים לנשנש משהו? אפשר להקים עבור העובדים פינת מנוחה.

הספה אמנם תספוג לא מעט שאריות מזון כאלו ואחרות וכן לכלוך מן המכנסיים אל הבד, אולם מדובר ברהיט אחד מסוים שיספוג את מרבית הלכלוך, מבלי שהעובדים יאכלו בעמדות העבודה שלהם.

באם נראותה של הספה חשובה לכם, אל דאגה; ישנן חברות ניקיון רבות שמספקות שירותי ניקוי ספות בד ויודעות כיצד להסיר גם את הכתמים העקשניים ביותר.

מטליות לחות זמינות

בכמה משרדים כבר יצא לכם לראות מטליות לחות שזמינות לעובדים בעמדות מסודות ובסמוך לעמדות העבודה?

אם אתם רוצים לשמור על השולחנות נקיים ומצוחצחים וכך גם על הכיסאות של העובדים, הקפידו לצייד אותם במטליות לחות ואפשר גם למצוא עמדות יפות ומעוצבות.

הנחו את חברת הניקיון שלכם

הבעיה עם שאריות מזון רבות לא נעוצה אך ורק בהיותן מלאות בשמן ושומנים שונים, אלא גם בכך שהן מתקשות בהדרגה.

השאריות הללו גורמות לשריטות זעירות בציפוי של השולחן, וכן עלולות להוביל לשריטות לא מועטות כלל גם בציפוי ש הכיסא.

במקרה הזה, מומלץ יהיה להנחות את חברת הניקיון שפוקדת את המשרד אחת לשבוע, שתעשה מעבר מקיף על שולחנותיהם של העובדים וכן על הכיסאות. די בצעד זה מדי שבוע, כדי שתוכלו לשמור על הריהוט המשרדי שלכם פלאים.

לסיכום

ריהוט משרדי עלול לחטוף לא מעט מכות לאור הרגלי היגיינה שונים של העובדים לעומת אלו של המרחב הביתי. עם יצירת מספר הרגלים חדשים בסביבת העבודה ויחד עם רתימת חברת הניקיון שלכם, גם אתם תוכלו לשמור על משרד נקי, נעים ומזמין. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ