ריהוט משרדי בהתאמה אישית

ריהוט משרדי בהתאמה אישית – לריהוט במשרד תפקידים מאוד חשובים. הרבה מעבר לשימוש הנוח והפרקטי שלהם. הרהיטים למעשה מעניקים למשרד את המראה הייחודי שלו וקובעים במידה רבה את הצביון שלו. כאשר באים לבחור את הרהיטים למשרד, חשוב להתייחס לכמה וכמה נתונים על מנת שהבחירה בסופו של דבר תהיה ברהיטים שישרתו את המטרות של המשרד ובו זמנית גם יעניקו לו יופי/ מכובדות / יוקרה / פינוק. (מחק את המיותר)

ריהוט משרדי בהתאמה אישית – איך תבחרו את הרהיטים למשרד?

נתייחס כאן לרהיטים השונים המרכיבים את המשרד ונלמד איך יש לבחור את כל אחד מאותם הרהיטים.

דלפק הקבלה –  דלפק הקבלה זהו הרהיט הראשון אותו פוגש כל מי שנכנס אל המשרד.

דלפק הקבלה מהווה מעין כרטיס הביקור של המשרד ושם יפגוש הלקוח לראשונה את צוות המשרד.

דלפק הקבלה אמור להיות בגובה המתאים הן מבחינת השימוש של המזכירה והן עבור הלקוחות שיוכלו לראות ולהיראות בצורה מכובדת.

ברור שבכל מקום יש את דלפק הקבלה המתאים לו בהתאם לייעוד ולמטרות של המשרד. יש משרדים שם יהיה דלפק הקבלה עם זכוכית משוריינת כמו בציינג' למשל. מנגד יש מקומות שם יהיה הדלפק ידידותי ומזמין כמו במקרה של מרפאת ילדים.

כיסא מנהלים – הכיסאות במשרד אמורים אף הם להיות מותאמים למטרות שלהם בהתאם לשימוש. כך לדוגמא כיסא המנהל אמור להיות מכובד מצד אחד ונוח לעבודה מצד שני. על מנת להתאים את הכיסא למנהל יש להתחשב בגובהו של המנהל, במשקלו כמו גם בהרגלים שלו. כאשר הכיסא יהיה מותאם היטב העבודה תתנהל בנינוחות.

ברור שכיסא טוב ומתאים ימנע כאבי גב מיותרים, עומסים על השכמות והצוואר ובאופן כללי הכיסא יתרום לאיכות בעבודה ותפוקה מרבית.

כסאות לעובדים – גם העובדים חייבים כיסאות עבודה נוחים בדיוק כמו המנהל. יש לדאוג להתאמה מושלמת של הכיסא לעובד. רק כך ניתן יהיה להיות בטוחים כי העבודה תתנהל היטב.

שולחן מחשב – שולחן המחשב אמור אף הוא להתאים לעובדים שאמורים לשבת על ידו. השולחן צריך להיות מרווח דיו כעל מנת שיוכל להכיל את כל הציוד והמכשור הנדרש.

חדר ישיבות –  חדר הישיבות דורש אף הוא ריהוט משרדי נוח ומתאים בהתאם להרכב העובדים ומטרות המשרד.

פינת קפה – אין משרד בלי פינת קפה. אז יש משרדים שם פינת הקפה היא ארעית לגמרי. מקרר מינימלי עם משטח שיש קטן המכיל את כל מרכיבי הקפה. אין כיסאות במקום. שותים את הקפה בעמדת העבודה… אבל במשרדים מושקעים, ישנן פינות הקפה המושקעות. אלו מכילות ארונות חינניים ומסודרים המכילים את הכלים לקפה, הספלים, הכפיות והצלחות. צלוחיות הקפה, התה והסוכר סדורים אף הם בארון וכמובן שישנה גם פינת ישיבה מפנקת במקום.

פינת המתנה – גם מקום ההמתנה ללקוחות ראוי לתשומת לב על מנת שחווית המשתמש תהיה מושלמת ותתחיל כבר מעמדת ההמתנה.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ