שולחנות למשרד

אחת ממטרות העל של כל משרד, גדול או קטן כאחד, היא לשדר ייצוגיות. זו הסיבה בגינה אנשי המשרד מקפידים להתלבש בצורה הולמת ומכובדת ומקפידים ליצור את הרושם החיובי ביותר בקרב הלקוחות. כל הסיבות לבחור בשולחן מעוצב –  שולחנות משרדיים לא יכולים שלא למשוך אליהם תשומת לב. הם ממוקמים לרוב באזורים החשובים ביותר במשרד, ולוקחים חלק אינטגרלי בשגרת העבודה שבו. חשבו, למשל, על שולחנות למשרד כמו שולחנות עבודה, שולחנות ישיבות או שולחנות מזכירה. הבחירה של כל אחד מהשולחנות האלה צריכה להתבצע תוך מתן תשומת לב לפעולות שאמורות להתבצע על גביו או באמצעותו, תוך התאמה מלאה לצרכי העסק, לדפוסי העבודה בו, למאפייני העובדים ועוד. האופן בו מעוצב המשרד, ולא צריך להיות מעצב פנים מהשורה הראשונה כדי לדעת זאת, משפיע על הרושם שהוא יוצר. משרד המשדר יוקרתיות בעיצוב שלו ייתפס לרוב כמקצועי יותר, כאשר גם התרחיש המנוגד הוא אפשרי כמובן: משרד שניכר שנבחרו בו רהיטים "זולים מדי", ייצור רושם שלילי שעלול להשפיע לרעה על הפעולות שמבצעים הלקוחות המגיעים למשרד.

הייצוגיות של שולחנות למשרד

השולחנות למשרד מגיעים בשורה ארוכה של צורות, סגנונות, גוונים וטקסטורה: האתגר הגדול כאן הוא למצוא את השולחנות שלא רק שיוצרים את התחושות החיוביות בקרב הלקוחות, אלא גם מתאימים לאווירה שמעוניינים אנשי המשרד ליצור. את השולחנות והרהיטים האחרים ניתן ואף מומלץ להתאים לתחום הפעילות של המשרד, לקהל היעד שלו או אפילו לתפיסה המקצועית של אנשיו. אם מעוניינים ליצור תחושה של אינטימיות וחמימות, לדוגמא, אפשר לבחור בשולחנות המבטאים זאת: שולחנות העשויים מחומרים טבעיים, דוגמת עץ, ומגיעים בגוונים בהירים ונעימים לעין.

חומר הגלם כן קובע בשולחנות למשרד

בחירה של שולחנות משרדיים חייבת  להתבצע לאחר שסוקרים היטב את חומר הגלם ממנו הם עשויים. ההמלצה היחידה כאן היא לא להתפשר בטיבם של חומרי הגלם שבוחרים, שצריכים לגלם בתוכם מספר תכונות: עליהם להיות היוקרתיים ביותר למראה, ניתנים לעיצוב ולעיבוד בדרכים שונות (לכל משרד הרי עשויים להיות צרכים משלו) ומציעים עמידות מלאה לאורך זמן. רכישה של ריהוט משרדי אמורה לשמש את העסק למשך שנים ארוכות. החדשות הטובות הן שיש בנמצא מספר לא מבוטל של חומרי גלם שעונים על התנאים האלה, כך שרצוי מאד שהשולחנות בהם בוחרים יהיו עשויים מהם, או לכל הפחות ישלבו אותם. זכוכית, למשל, היא בחירה מקובלת בלא מעט שולחנות משרדיים: היא משדרת יוקרתיות, יוצרת תחושת מרחב בחלל (לכן היא מתאימה למשרדים קטנים) וניתנת לעיצוב בצורות שונות. בחירה מקובלת אחרת היא בשולחנות העשויים מעץ מלא, בכוחו ליצור תחושה חמימה במשרד – בדרך זו האווירה בכל ישיבה הנערכת במשרד הופכת לנעימה יותר. ישיבות הנערכות עם משקיעים או לקוחות פוטנציאליים, לכן, עשויות להיות יעילות ובעלות אחוזי הצלחה גבוהים יותר.

אז איך בוחרים שולחן למשרד שלכם?

בעת בחירה של שולחנות משרדיים, מומלץ להעמיד אם כן הרבה מאד משתנים על כף המאזניים. ניתן בהחלט לפנות לחברות הפועלות בתחום ולראות מהם הדגמים המומלצים שלהם, גם אם אפשרות ההתאמה המלאה לצרכי הלקוחות קיימת גם קיימת – ניתן ליצור שולחן מאפס על פי דרישות הלקוחות ומאפייני החלל בו הוא עתיד להיות מושם. למרות השאיפה לחסוך בעלויות התפעול, מומלץ מאד שלא להתפשר בחומרי הגלם או בטיב השולחנות עבור שולחנות למשרד, אלא להעדיף את הפתרונות האיכותיים יותר.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ