שולחן עובד / מזכירה / O.S

שולחן עובד / עמדות עבודה בחלל פתוח. הפרמטרים החשובים בבחירת שולחן או עמדת עבודה, גודל החדר, הפונקציות שהעובד מבקש, כמות עמדות העבודה בחלל. איחסון מיועד לותו חלל. שולחן העובד / מזכירה אמור להיות נוח ופונקציונלי. שולחן עובד / עמדות עבודה בחלל פתוח.

הפרמטרים החשובים בבחירת שולחן או עמדת עבודה, גודל החדר, הפונקציות שהעובד מבקש, כמות עמדות העבודה בחלל. איחסון מיועד לותו חלל. שולחן העובד / מזכירה אמור להיות נוח ופונקציונלי. שולחן עובד מבוצע לאחר תכנון,נטילת מידות החדר ומספר העמדות הרצויות. אופי וסגנון העבודה, הרושם המתבקש, במידה ויש לעובד לקוחות / אורחים שמתישבים מולו. ניתן לייצר שולחן עובד בכל סגנון, מודרני, הייטקי, כפרי ואו מיושן. כמו כן צריך לדעת לתכנן את עמדות החלל הפתוח, כמובן תוך מתן עדיפות לדרישות הלקוח.

השולחנות המשרדיים כיום מגיעים במבחר תצורות, כך שיש להבחין בניהם על פי כמה נקודות. הנקודה הראשונה היא המראה החיצוני של השולחן – שולחן עובד יכול להיות שולחן קטן ופשוט, שעשוי מחומרים זולים והוא יכול להיות כבד, מסיבי ומרשים. שולחן מהסוג הראשון יתאים יותר לעובדים זוטרים, שהיקף העבודה שלהם הוא קטן יחסית. שולחנות משרדיים גדולים, לעומת זאת, יתאימו למנהלים – מאחר והם מספקים רושם מכובד, שרצוי לעובדים בכירים אלו. מעבר לכך, גם החומרים מהם מייצרים את השולחנות הם מגוונים – השולחנות יכולים לכלול יותר מחומר אחד ולהיות מיוצרים מזכוכית, מעץ, מאלומיניום, מפלסטיק ועוד. כל חומר הוא בעל מראה שונה וכל חומר ניתן לניקוי בצורה אחרת.

מידות השולחן

בד בבד, יש לשים לב גם למידות השולחן – שולחן עובד חייב להיות מרווח ולספק פתרונות לארגון ואחסון החומר. כך, השולחן יכול להגיע עם כוננית קטנה בצידו, עם מגירה גדולה מתחת למשטח עצמו או ללא מגירות בכלל. במרבית השולחנות המשרדיים ניתן גם למצוא שקע לחוטי החשמל והטלפון – שקע זה מרכז את החוטים בצורה שאיננה בולטת לעין, מה שמוסיף לרושם החיובי שסביבת המשרד מעבירה. השולחן צריך להיות גם מותאם בגובהו לעובד – שולחן גבוה או נמוך מדי יקשו על העבודה ויביאו לתפוקה נמוכה לא איכותית של העובד. מומלץ להתאים, מבחינה עיצובית, את מראה הריהוט במשרד כמו השולחן לכיסאות הנלווים ולמראה הכללי של המשרד, על מנת ליצור הרמוניה.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ