מחיצות O.S

מחיצות לחלל הפתוח – מחיצות O.S. סביבת עבודה נוחה ופרטית הינה חשובה לתוצר יעיל של העובד בה. מחיצות אופן ספייס הינן פתרון מצויין ליצירת מרחב עבודה בין עובד אחד לחברו. הדרך הטובה והמהירה ביותר ליצור עמדות עבודה / טלמרקטינג בחלל פתוח (אולם גדול). ע"י העמדת מחיצות אקוסטיות או מעץ ,עם משטחי עבודה, עם אפשרות לפרוק ולהעברה. מחיצות אופן ספייס הן למעשה מחיצות עץ או אלומינים אשר נועדו ליצור פרטיות בין העובדים ולמעשה ליצור לכל עובד באופן חסכוני ויעיל פינת עבודה אישית עבורו. ניתן לבצע מאלומיניום בעוביים שונים (לכל עובי היתרונות שלו). ניתן גם לבצע מחיצות מעץ וליצור בעזרתן חלוקת החלל הגדול, לעמדות עבודה במידות הרצויות. ניתן גם ליצור ע"י מחיצות אלומיניום חדרים סגורים (מחיצות מהריצפה ועד לתיקרה). כשמתבקשת חלוקה של חלל גדול לתאי עבודה או עמדות טלמרקטינג, עקב ריבוי עובדים ומעט שטחים. בעיקר למחלקות שירות ומכירות. נוטלים את מידות האולם ומתכננים את החלוקה לפי כמות העמדות הרצויות, ע"פ דרישות הלקוח וכמובן התקציב המיועד.

בחירת מחיצות אופן ספייס

מחיצות אופן ספייס נחשבות למוצר מבוקש מאוד בקרב חברות מענפים שונים ובגדלים שונים. הסיבה היא היתרון הכפול שלהן – מצד אחד, מדובר בריהוט, אשר מצליח ליצור הפרדה אקוסטית ופיזית בין עמדות ברמה יעילה. מצד שני, המחיצות הן גם קלות להסרה ולהרכבה מחדש כך, למעשה, ניתן להתאים את גודל החלל לשינויים המתבצעים בחברה. כל חברה, למשל, שואפת לצמוח ולהיות גדולה, כאשר חברה שגדלה בפעילותה גדלה גם בהיקף העובדים שלה. כאשר עובדים חדשים נכנסים למשרד, ניתן להזיז את המחיצות הקיימות כך, שייווצרו עמדות עבודה חדשות לעובדים החדשים. ניתן גם לאחד בין חללים שונים ליצירת חללי עבודה גדולים יותר, אם ישנם עובדים שעוזבים את החברה או עוברים למחלקה אחרת.

מחיצות אופן ספייס גם מהוות תרומה משמעותית לעיצוב הפנים של המשרד – המחיצות היום מגיעות במגוון גדול של חומרים וצבעים, כך שכל חברה יכולה להשיג את המחיצות המתאימות לה, כאשר הן מיוצרות בסטנדרטים גבוהים ביותר. מעבר לכך, המחיצות גם מאפשרות מעבר של קווי תקשורת וחשמל בין העמדות השונות. כך, במקום שהחוטים יהיו חשופים לעיני כל וייצרו מראה מבולגן שאיננו רצוי, המחיצות יוכלו להסתיר את הקווים הללו בתוכן בצורה מאורגנת ויעילה. כלל היתרונות של המחיצות יוצרים סביבת עבודה נעימה, אשר תומכת באופן מרבי בעובד ומביאה אותו למצות את יכולותיו באופן מקסימלי. עובד מרוצה הוא עובד שתורם לשגשוג החברה כולה.

רכישה של מחיצות OS

משרדים רבים, מעוצבים בשיטות וטכניקות שונות, תוך שימוש בסוגים שונים של ריהוט משרדי יוקרתי. אם פעם, היה מקובל לעצב את רוב המשרדים, בעיצוב שהיה מסורתי וקביל אז, היום, כאשר עסקים רבים עוברים תהליך של התרחבות, יש לעצב את המשרד, בסגנון מודרני. עיצוב משרד עם מחיצות OS, מאפשר ליהנות ממגוון יתרונות, כמו, חיסכון בחלל, פריון ותפוקת עבודה רבה יותר, יצירה של ארגון בין העובדים, אינטגרציה, שיתופי פעולה ועוד. כאשר בוחרים מחיצות אופן ספייס, ניתן למצוא דגמים בעלי סגנון שמרני יותר או כאלה שהן בעלות מראה מודרני.

כאשר המשרד שלכם, עובר שינוי ואתם מחליטים כי מחיצות OS  זה הדבר הנכון עבורכם, יש לדאוג לשולחנות וריהוט שיתאים לחלל שהוא לרוב קטן יותר. יש למצוא ריהוט משרדי, אשר יהיה פונקציונלי ונגיש. האלמנטים החשובים הלל, הם אלה שגורמים לתחושה נעימה ואווירה טובה לעובדים. בחברתנו, תוכלו למצוא את הסוגים השונים של מחיצות אופן ספייס ואנו נשמח להראות לכם את המגוון הרב שלנו.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ