חדר ישיבות

חדר הישיבות אמור לארח את הלקוח הפוטנציאלי. הלקוח אמור להתרשם מהחדר, משולחן וכיסא הישיבות. הרושם הראשוני יקבע באם יהפוך באמת ללקוח קבוע בחברה. בנוסף בחדר אמורות להיות פונקציות נוספות שאמורות להרשים את הלקוח, אך שולחן וכיסא הישיבות הם הפריטים החשובים ביותר. שולחן ישיבות יהיה אחד המקומות הראשונים של הלקוח במשרד.

במקרים רבים יגיע לקוח למשרד בפעם הראשונה ויוכנס להמתנה, לעובד איתו נקבעה לו פגישה. עד לבואו של העובד, יתבונן הלקוח הפוטנצילי על שולחן הישיבות, על החדר כולו ויתרשם באופן ראשוני וחד משמעי, באיזה משרד הוא נמצא, מה רמתו ואיכותו. ניתן לייצר את שולחן הישיבות בכל גודל (בהתאמה לגודל החדר ולמספר היושבים סביבו). בכל גימור ובכל עובי. סביב שולחן זה מתנהלות ישיבות עם העובדים ועם הלקוחות. נגריית גור ריהוט משרדי מייצרת שולחן ישיבות במגוון עיצובים, תוך מענה לכמות הכיסאות, לנראות של כל היושבים סביבו. ניתן לייצר בשולחן הישיבות אלמנטים של חשמל ותקשורת. למתן הרצאות ופרזנטציות.

השפעת שולחנות על חדר הישיבות

לשולחן הישיבות ישנה השפעה רבה על מראהו הכולל של כל חדר ישיבות – שולחן מרווח, אשר מסוגל לארח ישיבות רבות משתתפים, ייצור רושם של חברה גדולה ורצינית. מנגד, שולחן ישיבות קטן יעשה רושם של צפיפות, שלא רצוי במקומות משרדיים. מרבית השולחנות הקיימים הם שולחנות משרדיים קבועים, אך ניתן למצוא גם שולחנות מתקפלים. שולחנות אלו יכולים להיות במקומות שבהם חדר הישיבות משמש לעיתים גם לצרכים אחרים, או כתוספת לשלוחן ישיבות קבוע בחדר. שולחן הישיבות יכול להיות עשוי מעץ, מזכוכית או מחומרים אחרים והוא יכול להגיע במגוון צורות וצבעים.

בחירת כיסאות לחדר ישיבות

עניין נוסף שיש לשים לב אליו בעת עיצובו של חדר ישיבות הוא הכיסאות המשרדיים המוכנסים אליו – לעיתים קרובות, הישיבות הנערכות בחדר הישיבות הן ארוכות. בהתאם לכך, הכיסאות שעליהם יושבים המשתתפים צריכים להיות נוחים ומרווחים. כאשר מדובר על כיסאות שאינם מסתובבים, היתרון הוא שניתן לערום אותם בין ישיבה לישיבה ובכך לחסוך במקום בחדר הישיבות. נוסף על כך, חשוב גם להשקיע בתוספות כאלו ואחרות: זה יכול להיות, למשל, החלל בו ייתלו על הקיר תעודות הערכה והישגים של החברה. בחדר הישיבות חשוב גם להשקיע בציוד אלקטרוני איכותי, להקרנת מצגות וסרטונים שונים. זאת, מאחר והם נהפכו לחלק בלתי נפרד מישיבות עסקיות בכל חברה. להשלמת המראה, נשקיע בריצוף חדר הישיבות – ריצוף פרקט או שיש איכותיים, למשל, יתרמו ליצירת רושם חיובי על החברה.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ