הום אופיס

המשרד הביתי כבר הפך מזמן לתופעה מוכרת. ישנם משרדים רבים אשר אלו מתנהלים מתוך הבית הפרטי כאשר הם בהחלט יכולים להתחרות במשרד הקונבנציונאלי הרגיל. המשרד אשר ממוקם בבית מציע לא פעם שירות מתקדם ויעיל כאשר במקרים רבים מדובר אף בשירות טוב ויעיל יותר ביחס למשרד הרגיל. זאת בגלל הנגישות שיש למנהל המשרד לכל החומרים הנמצאים במשרד. כך הוא מסוגל לתת מענה אם עולה צורך דחוף מעבר לשעות הפתיחה וכך גם הוא יכול לעמוד תמיד בלוח הזמנים ובשעות הפתיחה. כי אין למנהל המשרד את הצורך לנסוע ולהיטלטל בדרכים על מנת להגיע אל המשרד וכך הוא לא צריך לבזבז זמן יקר.

כך גם בסופו של יום העבודה אין למנהל המשרד את העול והדאגה מהדרך חזור שעדיין ממתינה לו. הוא רק צריך לסגור את המחשב ולצאת מחדר העבודה.

יש גם חסרונות למשרד ביתי

לא נוכל להתעלם מהחסרונות של עבודה הנעשית מתוך הבית כאשר היא דורשת הרבה מאוד מכל דיירי הבית. זה כולל פעילות שקטה שלא תפריע לפעילות המשרדית כמו גם נדרשת שמירה על הסדר ועל הניקיון במקום.

אך ברגע שבני הבית מתרגלים לעובדה כי הבית היא גם מקום העבודה הם בהחלט לומדים להשלים גם עם החסרונות ולומדים גם ליהנות מהיתרונות של המשרד בבית.

משרד לכל דבר

חשוב לדעת כי על מנת שהמשרד ייראה טוב, יתפקד בצורה מקצועית ויהיה נעים ונחמד, חשוב להשקיע במשרד מבחינת העיצוב שלו וכמובן הריהוט שלו.

כך נוכל למעשה להעניק למשרד את הצביון הרצוי ואת המראה המקצועי. כי ישנם מקרים אשר בהם המשרד הביתי נראה קצת כמו חלק מהבית מבחינת הרהיטים כאשר הדבר בהחלט פוגם במראה המקצועי של המקום.

אם המשרד מרוהט היטב ברהיטים המתאימים לגמרי למשרד, הרי שהתחושה שהעובדים יקבלו תהיה תחושה מקצועית לגמרי. הם לא יחושו כי מדובר במשרד לא מקצועי, משרד חובבני ולא ממש רציני.

הום אופיס – בלי שירגישו שזה בית

אז נכון שכולנו רוצים להרגיש בבית ומבקשים להעניק ללקוחות גם כן תחושה ביתית. אך זה לא יכול לבוא על חשבון המקצועיות של המשרד. ברגע שהמשרד יהיה מרוהט בהתאם לנדרש במשרד וההקפדה על כך היא ללא כל פשרות, הרי שהאווירה הביתי אולי תוכל להישמר בכל זאת, אך זה לצד הרצינות ולצד המקצועיות שהמשרד ימשיך לשדר.

על מנת לרהט את המשרד הביתי יש לפנות אל חנות רהיטים מקצועית וכזו אשר מציעה את מיטב הרהיטים ואת אלו המתאימים לשימוש המשרדי.

התאמה נכונה של הרהיטים תבטיח פעילות תקינה של המשרד כאשר רק באופן כזה הלקוחות כמו גם בני הבית יוכלו ליהנות מהעבודה היוצאת מתוך הבית.

אם המשרד ינוהל מחדר צדדי מהבית, ההתנהלות תוכל להיות מושלמת בלי שהיא תפריע להתנהלות הביתית.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ