כשריהוט איכותי פוגש את האירוח המושלם – איך נהפוך למארחים מדהימים ?

אירוח הוא אומנות. אומנות האירוח נובעת מהרצון העז שלנו לפתוח את ליבנו ואת ביתנו לאורחים ולתת להם את ההרגשה שביתנו הוא ביתם, שהם רצויים בו, שנוכחותם חשובה לנו ושהם מתקבלים בברכה תמיד. גם אם הבית אינו גדול וגם אם נראה שאין בו מספיק מקום לארח, המארחים המושלמים יהפכו בהצלחה כל מרחב ביתי קטן לחוויה בלתי נשכחת של יחד אוהב ומשמח הודות לריהוט המושלם שנוצר בדיוק למטרה זו. 

אז איך נהפוך למארחים מדהימים? נארח עם הריהוט המושלם לאירוח. בואו נבדוק איך זה עובד. 

ספות נפתחות בכל מקום

ידעתם שכל פינה בבית יכולה להפוך לכוך מפנק, חמים ונעים? כן. ספה נפתחת למיטה נועדה בדיוק למטרה זו. האורחים שלנו לא ירגישו בהבדל. בכל מקום בבית – באזורים הציבוריים או בחדרים הקטנים והגדולים – נוכל לפתוח את הספה המפנקת, נעטוף אותה בסדינים רכים, זוג כריות מפנקות ושמיכה חמימה, נציב לידה שידה מאולתרת מערמת ספרים עבי כרס ועליהם כוס תה מהביל ומנורת קריאה, והינה יצרנו כוך לילי קטן ומפנק. האורחים שלנו לא יוכלו לחכות עד הלילה. 

הספות הנפתחות מגיעות בגדלים שונים – שלושה מושבים, שני מושבים וכורסה שהיא מושב אחד. מנגנון הפתיחה הוא ידידותי, פשוט להפעלה ומאפשר את פתיחה הספה וסגירתה בקלות רבה. אם בימי שגרה הן מוצבות בחדרי השינה כתוספת עיצובית כיפית לילדים או בסלון כחלק ממערכת הישיבה המשפחתית, בימי אירוח הן הופכות לנדבך חשוב למארחים ולאורחים כאחד ומנעימות את השהות של כולם.

כורסה נעימה לשינה טובה

כורסת האירוח החד מושבית הנעימה והרכה שמוצבת בפינת חדר השינה, נקראת אף היא לדגל כשיש אורחים בבית. אפשר להעביר אותה לכל מקום – לחדר האורחים, לחדר הילדים, לסלון או אפילו למבואה הקטנה והנעימה אם אין הרבה מקום. מי שיזכה לישון עליה לא ירגיש בהבדל. הספוג שממנו עשוי המזרן שלה כל כך רך, קטיפתי ומפנק ומובטח שיאפשר לאורח שלנו שנת לילה מתוקה, ולא משנה היכן הצבנו אותה. נפתח אותה, נעטוף אותה בכלי מיטה ריחניים וקרירים, נציב לידה מנורת קריאה על כיסא קטן לנוחות האורח, וכבר עיצבנו פינת אירוח חווייתית מושלמת. 

חוויית אירוח משודרגת

שני פריטי אירוח מדהימים עושים את ההבדל בין אירוח רגיל ובין אירוח מושלם וחווייתי לאורחים ולמארחים כאחד. ספה נפתחת למיטה וכורסת אירוח נפתחת חד מושבית הן פריטי ריהוט חובה למארחים ששולטים באומנות האירוח. הודות לרכותן המפנקת של ספות האירוח, למזרונים המפנקים שמותאמים לחוויית שינה בריאה ורגועה, לבדים האיכותיים שלהן שמתנקים בקלות רבה משימוש לשימוש – נוכל באמת להעניק לאורחים שלנו אירוח מושלם. לאחר שנת לילה מפנקת, איכותית ומרגיעה נקום כולנו אל בוקר שמשי וחמים, נאכל יחד ארוחת בוקר מפנקת במרפסת ונמשיך את הבילוי המשותף בהנאה מושלמת.

כשכולנו ביחד

זהו הגיע הזמן להיפרד ואנחנו לפני עוד חיבוק אחד אחרון. אין כמו להיות ביחד, ליהנות מבילוי משותף ומחוויית אירוח מדהימה. כשיש לנו את הריהוט המושלם לאירוח המושלם, כל פרידה היא זמנית. ניפגש שוב במהרה. 

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ