ישיבות

חדר ישיבות שיעשה את ההבדל

חדר ישיבות במשרד מהווה מעין חדר המצב או אפילו מרכז העצבים של מקום העבודה. משם יוצאות ההוראות, שם נוצרים החידושים, שם מרעננים את הנהלים ושם גם מרימים כוסית מידי פעם.

חדר הישיבות חייב להתאים מבחינת כל הפרמטרים בהתאם להרכב הצוות, לשימושים של אותו חלל וכמובן גם למטרות אותם אנחנו רוצים להשיג בישיבות הנערכות במקום.

יש שיעדיפו אווירה כבדה ורצינית שתשרת היטב את המטרות החשובות של המשרד שלהם ויש כאלה שיעדיפו אווירה קלילה וחווייתית על מנת להעניק לישיבות הצוות אופי יותר נעים וחביב.

איך יוצרים את האווירה בחדר הישיבות?

נדמה כי הדבר שמשפיע יותר מכל על האווירה בחדר הישיבות אלו הם הרהיטים. הרהיטים אותם נבחר הם ייצרו את האווירה הרצויה. אם נתבונן בשולחנות העבודה הקיימים, נגלה כי יש את השולחנות הכבדים, בגוונים העמוקים, הרציניים אלו שבהחלט ייצרו אווירה כבדה.

מנגד אפשר לרכך את השולחן. לעגל את הזויות, להוסיף עיצוב חביב שיעניק טאץ' ייחודי לשולחן לבחור בצבע קליל או אפילו שילוב של מספר גוונים וכך ליצור את שולחן שיעניק את המראה הרצוי.

לא מתפשרים על האיכות

אנחנו כאן על מנת להתאים לכם את השולחן ואת כל הרהיטים שאתם זקוקים לחדר הישיבות במשרד שלכם, בהתאמה מלאה לדרישות ולסגנון הרצוי. כל זה בלי להתפשר על האיכות.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ