שמירה על ריהוט העור וריהוט הבד במשרדים

כמו ריהוט הבית , גם ריהוט משרדי כבר מזמן איננו רק ריהוט לשם נוחיות העבודה והם פריטי עיצוב דומיננטי בכל שלבי העיצוב.

בין אם מדובר על שטיחים מקיר לקיר שמעצבים את הריצפה, הכיסאות בכל חללי החדרים או הספות שמוצבות בקדמת המשרד בהן מקבלים את הקהל – תחזוקה וניקוי פריטים אלו הכרחית על שמירת אווירה יפה ונעימה.

שימוש יומיומי כ1/3 מחיינו ללא תחזוקה נכונה תהפוך אותן במהרה לפריט מכוער המצריך מצריך החלפה ויעלה לא מעט כסף. מה עושים ואיך שומרים על הריהוט – בואו נדבר על זה בכתבה הבא.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר

כמו שאנחנו עושים ספונג'ה אחת לשבוע בביתנו, על מנת לשמור על הריצפה נקייה. כך גם במשרדים שלכם עם שטיחים מעוצבים מקיר לקיר חובה לבצע שאיבה טובה אחת לשבוע לפחות.

שאיבה תכופה יותר תשמור על האוויר נקי ומראה מרענן לשטיחים שלכם ללא ספק, אך עם הזמן הם עשויים לדהות. כתמים יתחילו להיווצר וסימני שחיקה יבואו אחר כך. אך יש פתרון והוא להזמין חברת ניקוי שטיחים מקיר לקיר על מנת לחדש את השטיחים ולהחזיר אותם לקדמותם.

ניקוי שטיחים מקיר לקיר אינו אפשרי לבצע לבד, והוא מצריך מכונות בטכנולוגיה מתקדמת – העובדת בשיטת הזרקה ויניקה. חומרי ניקוי מוחדרים לעומק השטיח ונשאבים עם הלכלוך. הכתמים נעלמים והשטיח נראה ממש כמו חדש.

ניקוי ריהוט עור

אנו כמובן נמליץ לכם לקנות ריהוט העשוי מעור ובצבע השחור. הסיבה לכך היא התחזוקה הקלה שלהם ושימוש רחב אינו משאיר בהם סימני כתמים. ניקוי כיסאות וריהוט עור ניתן לבצע אחת לשבוע עם מטלית לכה במים פושרים ללא חומרי ניקוי.

אם ישנם מעט כתמים הנראים לעין, נוזל כלים יעשה את העבודה. אחת לחצי שנה מומלץ למרוח קרם לחות מיוחד לריפודי עור, הקרם ישמור על הגמישות של העור וישמור עליו לעור זמן לא להתקלף או להיסדק.

במידה ורכשתם ספות או כיסאות מעור בהיר בצבעי לבן או קרם. מלאכת הניקוי תהיה קשה יותר. שימוש בחומרי ניקוי אגרסיביים עלולה לגרום נזק לשכבת הלקה המגינה על ריפוד העור והצבע. מומלץ לפנות אחת לשנה לחברת ניקוי ספות עור שתחדש לכם את הריהוט.

ניקוי ריהוט בד

ניקוי כיסאות בד , כורסאות או ספות עשויות מבד אינה דבר פשוט כלל. שואבי אבק מזמן כבר לא מיוצרות רק לשטיחים. השתמשו בהם בתדירות גם לריפוד בד שלכם. את השאיבה מומלץ לבצע אחת לשבוע בזמן שאתם שואבים את השטיחים. שימוש יומיומי יביא לכך שיווצרו כתמי זיעה ושומן גוף גם אם אינכם אוכלים או שותים על הספות.

את הניקוי תוכלו לבצע אחת לשנה או שנתיים תלוי במצבם עם חברת ניקוי ספות מקצועית כמו חברת SOS Clean. חברות אלו מבצעות ניקוי יסודי ועמוק ומחדשות את הריפוד הבד בתהליך ניקוי יסודי עם חומרים ירוקים.

תהליך הניקוי מתבצע בבית העסק ואינו נדרש להוציא את הספות או הפריטים מחוץ לארגון. החברה שאנו ממליצים תוכל לבצע את העבודה גם בשעות הערב כאשר המשרד סגור, מה שאינו יפריע למהלך העבודה. הספות או הכיסאות יתייבשו במהלך הלילה ותוכלו להגיע בבוקר לריפוד נקי ומצוחצח.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ