מטבחים לילדים מעץ מלא

נכון להיום יש כל כך הרבה סוגי ודגמי מטבחים לילדים וכל הורה שואל את עצמו האם כדאי לו לקנות לילדו מטבח לילדים או שמא להתעלם מבקשתו של הילד ולבחור במשחק אחר.

במאמר זה רשמנו בפניכם אודות תפקידו החשוב של המשחק בחייו של הילד, כיצד אותו מטבח לילדים ממלא פונקציות חשובות של משחק ומעניק לילד כלים שונים שיעזרו לו בעתיד ומהו המטבח המתאים ביותר עבור ילדכם. התחילו לקרוא.

חשיבות המשחק אצל הילדים

המשחק הינו בעל תפקיד חשוב מאוד שכן הוא עוזר לילד לפתח את יכולת הלמידה שלו והוא עוזר בכל הקשור אל התפתחותו השכלית, החברתית, המוטורית והרגשית. אחת מאותן מיומנויות אותה רוכש הילד וזאת באמצעות משחק במטבח לילדים ומשחקים נוספים היא היכולת להשתמש בדמיון שלו, דבר אשר יעזור לו במידה רבה בשנים שלאחר מכן ובחייו הבוגרים.

במהלך המשחק הילד לומד כל מיני דברים באופן עצמאי שלא בהכרח היה מצליח ללמוד באופן מוצלח בדרך אחרת, כמו למשל להניח את המחבת הקטנה על הכיריים הקטנים ואת הסיר הגדול על הכיריים הגדולים יותר.

מטבחים לילדים – המשחק האידיאלי

אחד מסוגי המשחקים בו משחק הילד הוא המשחק הסוציו דרמטי, כלומר משחק בו הוא וחבריו מגלמים תפקידים. כאן נכנסים לתמונה אותם מטבחים לילדים אשר נמכרים לנו ההורים, ביניהם מטבחים לילדים מעץ מלא.

משחק במטבח יכול להתנהל כיחיד אך לרוב הוא מתנהל במשותף עם ילד נוסף או יותר וזאת בהתאם לחלוקת תפקידים שהילדים קובעים לעצמם. במשחק מסוג זה הילד לומד את כל הקשור אל התקשורת החברתית והחוקים הקשורים אליה, הוא מפעיל את הדמיון שלו כאשר הוא משחק לבד או עם חבריו במשחק התפקידים ומתרכז באני שלו ובקשר של האני שלו עם אותן הדמויות שמשחקות איתו.

רכישת מטבחים לילדים מאפשרים לילדכם ליהנות ממשחקי תפקידים שונים, היכרות וחיקוי של עולם המבוגרים, התפתחות בתחום החברתי שכן הילדים משתפים פעולה ביניהם ומחלקים את תפקידי הכנת האוכל, הם לומדים מה זה דו שיח, מהם הצרכים של כל אחד מהם ועוד.

כמו כן, המשחק תורם בתחום השכלי, שכן הילד ממיין חפצים ומחזיר למקום, פותר בעיות שונות, מעשיר את אוצר המילים שלו בעת הדו שיח ועוד. משחק זה תורם לילד גם בתחום המוטוריקה העדינה ובתחום הרגשי.

רוכשים מטבח מעץ לילד

נכון להיום יש סוגים שונים של מטבחים לילדים, ביניהם גם מטבחים לילדים אשר עשויים מעץ מלא. מטבחים אלו דומים במרבית הפעמים למטבחים הביתיים ומכילים כלים, כיריים, מקום לשטיפת הכלים, תנור, מקרר ועוד.

טרם אתם קונים מטבח לילדכם חשוב שתוודאו שמדובר על מוצר בטיחותי בעל תו תקן, לאחר מכן תוודאו שהמוצר אכן מתאים לגילו והשלב האחרון יהיה לבחור מטבח המגיע עם אחריות ומכיל את כל הציוד הקיים במטבחים רגילים וזאת על מנת שהילד יוכל לבצע את כל הפעולות אותן אתם המבוגרים עושים. ציוד כמו למשל תנור אפיה, ארון אחסון , קולט אדים, סכו"ם , כיריים וכלי מטבח נוספים. בהצלחה!

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ