שולחן מנהל

בחברת גור ריהוט משרדי תוכל /י לעצב את משרדך ע"פ התקציב והטעם שלך. החברה הינה היצרנית של שולחן מנהל וכל הנלווה (שלוחות, ארונות, שולחן דיונים וכו') ע"פ המידות של החלל. בכל גימור אפשרי ובכל צורה ופורניר שקיים וגם פורניר משוחזר שמתאים לרצף חיפוי או ארונות, כך שתמיד הפורניר נראה זהה.

הייצור מתבצע לפי דרישתך או המעצב / אדריכל שבחרת. בבחירת שולחן למשרד מנהל, ישנה חשיבות גדולה לא רק למאפייני השולחן, אלא גם למאפייני החברה המשווקת אותו לצרכן- בשל חשיבותו הגדולה של שולחן המנהל לבית העסק, חשוב לרכוש את השולחן מחברה ותיקה ובעלת מוניטין, אשר יכולה להציע לכם אחריות ארוכת טווח על הריהוט ופריטי ריהוט איכותיים למשרד. ריהוט מהסוג הזה אולי לא יהיה הזול ביותר, אך בטווח הארוך, הוא יחסוך לצרכן לא מעט כאבי ראש והוצאות – שולחן שהוא קטן מדי, או שולחן שלפתע נעשה לא יציב, מהווה מקור לא קטן לכאבי ראש למנהל, שעושה שימוש יומיומי בשולחן. מצד שני, ריהוט מהסוג הזה לא בהכרח חייב להיות יקר ובהחלט ניתן למצוא היום בשוק ריהוט איכותי למנהלים, שלא נושא תג מחיר מופרז.

שולחן מנהל יוצר את  הרושם הנכון

שולחנות מנהלים מרשימים, יותר משהם מעבירים מסר של יוקרה, מעידים על סגנון הניהול של המנהל ולמעשה על אופיו כאדם. אם, למשל, המנהל בוחר לעצמו שולחן יקר ביותר ורחב ידיים, ברור כי שולחן מהסוג הזה יכול ליצור תחושה של יראת כבוד כלפי המנהל ואולי אף תחושה של ריחוק ממנו. מנגד, אם המנהל בוחר בשולחן קטן יחסית, הדבר יכול להעיד כי מדובר במנהל בעל סגנון ניהול פחות פורמלי ויותר אישי, שניתן ליצור איתו קשר יותר אישי וקרוב. כך או אחרת, שולחן המנהל צריך להדגיש את ייחוד מעמדו בהשוואה לשאר העובדים. בחברת גור ריהוט משרדי איכותי לעסק שלך, תוכל לעצב את משרדך, ע"פ התקציב והטעם שלך. החברה הינה היצרנית של  שולחנות מנהל וכל הנלווה [שלוחות, ארונות, שולחן דיונים וכו'] ע"פ המידות של החלל. בכל גימור אפשרי ובכל צורה ופורניר שקיים וגם פורניר משוחזר שמתאים לרצף חיפוי או ארונות, כך שתמיד הפורניר נראה זהה. הייצור מתבצע לפי דרישתך או המעצב / אדריכל שבחרת.

בבחירת רהיטים למשרד ובכלל זה שולחן מנהל, יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים וזאת כדי לקבל את הריהוט הטוב ביותר שישרת אותנו מבחינה פונקציונאלית ויתרום ליעילות העבודה תוך נוחות מרבית. שולחן הוא הפריט המרכזי במשרד בכלל ובחדר המנהל בפרט. חברת "רהיטי גור" מתמחה זה שנים בהתאמת שולחנות מנהל ללקוחות רבים אשר ישרתו אותם נאמנה במקצועיות ובנוחות. בבחירת שולחן יש להתחשב בגודל החדר, שכן לא רצוי שהשולחן יתפוס את מירב המקום. שנית, פלטות זכוכית על גבי שולחנות מנהל יוצרות אווירה מיוחדת ומרווחת יותר לכן יתאימו גם לחללים לא גדולים במיוחד.

מטרת שולחן המנהל

חשוב מאוד להתייחס למטרות השולחן שאמור לשמש אותנו, כאשר לעתים שולחן של מנהל משמש גם כשולחן ישיבות  רצוי לשקול להוסיף לו שולחן נוסף או לקנות מראש שולחן ארוך או מעוגל יותר. את שולחן המנהל יש להתאים לריהוט משרדי הנוסף הנמצא בחדר או במשרד כולו כדי לקבל תחושה של הרמוניה ואחידות.

בדרך כלל כדי להימנע מעומס של ניירת על שולחן המנהל וכדי לשמור על מסר של ארגון ומקצועיות רצוי מאוד לצרף כונניות מתחת לשולחן על מנת לאחסן חומר חשוב, וכדי לצמצם עד כמה שאפשר את כל הדברים המונחים על שולחן העבודה של המנהל.

התאמת שולחן תיעשה ביסודיות תוך שיקולים פונקציונאליים ותוך העברת המסר הרצוי בהתאם לתחום המשרד. למשל שולחן של מנהל במשרד פרסום לא יהיה זהה לשולחן מנהל במשרד עורכי דין מפני שהם משדרים מסר שונה. חשוב ששולחנות מנהל יהיו לא רק יפים ומעוצבים ומשדרים את התדמית הרצויה אלא גם נוחים לעבוד עליהם, ולכן יש להתייחס לכל הפרמטרים בטרם הבחירה.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ