ריהוט מתאים למשרד שלך!

ריהוט משרדי כולל הרבה פירטי ריהוט שמשמש ומשרת אותנו כל יום העבודה. הריהוט המשרדי כולל: שולחנות למנהל, שולחנות לחדר ישיבות, לעובד ולמזכירה, דלפק קבלה, ארונות וכונניות, פינת המתנה, מטבח וקפיטריה, כיסאות למנהל, לישיבות, לאורח, לעובד ולהמתנה. הריהוט המשרדי נמצא בכל אחד ממתחמי המשרד. אזור הכניסה למשרד / קבלה, פינת המתנה, חדר ישיבות, חדר מנהל, חדר עובדים, חדרים פתוחים / O.S, מטבחון, חדר אוכל / קפיטריה וארכיון.

כל פריט ריהוט למשרד, ניתן לייצר בכל חומר גלם, בכל עובי גוון ונראות. הריהוט מיוצר בייצור מקומי ע"י נגריית גור בע"מ ומותאם בכל מידה, תחילה למרחב ולשטח המשרד / החדר המיועד. לפי תכנון אדריכלי מוקדם, בהתאם לסגנון המשרד והדרישה. בעיקר ע"פ התקציב שמיועד לכך. הנתון החשוב ביותר הינו, הפונקציות שפריט הריהוט אמור לתת לעובד, לשם נוחות מרבית בשעות הרבות שהעובד נמצא במשרד וכדי למנוע עייפות. היתרון של נגרית גור בע"מ, על פני חברות אחרות. ביכולת ההתאמה לצרכים של הלקוח. בזכות הייצור המקומי בנגריה בעלת וותק רב כולל מגוון חומריי גלם שעומדים לבחירת הלקוח.

בחירת ריהוט משרדי

בבחירת ריהוט משרדי, רבים מהלקוחות נוטים לגבש את הבחירה שלהם על סמך מראהו של הריהוט. המראה של הריהוט הוא אומנם מרכיב חשוב, בייחוד בסביבה שנמצאים בה בכל יום לא מעט שעות. למרות זאת, הרבה יותר חשוב שהריהוט הנבחר יהיה מתאים: האם הכיסא מאפשר ישיבה נכונה? האם הארונות ננעלים כמו שצריך? האם השולחן הוא בגובה המתאים? פרטים קטנים אלו, שנדמה לנו לעיתים שאפשר להתעלם מהם, עלולים להפוך בהמשך לבעיות גדולות. פן נוסף שיכול לעזור לנו בבחירת הריהוט הוא הניידות שלו – אם מדובר במשרד אשר מרבה לבצע שינויים בסביבתו, ניתן לשקול רכישת ריהוט מודולרי. ריהוט מסוג זה מורכב משולחנות וארונות שניתן לחבר ולהרכיב וכן ממחיצות O.S, שאיתן אפשר לשנות בכל פעם את אופן חלוקת החלל הפתוח.

פן כלכלי בבחירת ריהוט משרדי

פן נוסף הוא הפן הכלכלי. כמובן, שאם מדובר על רכישת ריהוט שמתאים למשרד בהיקף נרחב, העלות יכולה להיות גדולה מאוד. מצב כזה עלול לגרום לנו לבחור בריהוט זול, שמיוצר מאיכות ירודה. הכלל המנחה כאן הוא, שיש לבחור בריהוט בעל מחיר זול, אך לא בעל מחיר זול מדי. כדאי לדעת, כי גם ריהוט איכותי, שהינו בעל מראה יוקרתי, יכול להימצא בשוק במחירים אטרקטיביים: חומרים דמויי עץ, למשל, יכולים לדמות מראה של עץ מלא במשרד שלנו אך להוזיל את עלויות הרכישה באופן משמעותי – לעיתים אף בעשרות אחוזים.

image/svg+xml image/svg+xml

שנתכנן ביחד שינוי אווירה במשרד?

השאירו מספר טלפון ונחזור אליכם

לייעוץ ראשוני חייגו זמינים בוואטצאפ